reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Hej dziewczynki :-)

Domi :-*** , kciukam bardzo za Was no niecierpliwie czekam na fotki Twoich malenst !! :-) , widze ze trodzke sie u Ciebie dzieje ;-) , ale to dobrze bo jak glowa zajeta to czas szybciej leci ;-) , sciskam mocno :-*** . U mnie , hmmm sama nie wiem bo troszku swiruje przez moja temp, dzis 16dpo a tem poleciala do gory zamiast spadac przed @ :szok: no ale zobaczymy jak to bedzie, jesli do srody nic sie nie zmieni to zatestuje, gdyz mam wizyte kontrolna u gina i jesli jakims cudem zaszlam w ciaze jeszcze przed starankami to musze wyprosic jakies leki zeby troszke sie uspokoic ;-)

Grubsonku Ty chyba tez wizytujesz w srode ? no to towniez za Was zaciskam &&&&& , bedzie dobrze kochana !!!!

Happy, Justyna jak tam u Was ??

Moniusia moze to implantacja ;-) &&&&&

Pozdrowienia i usciski dla naszych przyszlych mamus i kilku staraczek ktore jeszcze walcza :-)
 
reklama
W sumie to czwartek - piątek, ale na bank się nie udało, czuję @ wielkimi krokami idzie.. nie chcę mi się z domu wyłazić już w ogóle, najchętniej to bym wyjechała na bezludną wyspę
 
Nie wierzęęę ;-) choć na tym teście jest napisane, że tylko w dzień @ - nie wcześniej, bo jakis kupilam tani dosyć z allegro, ale dobrej firmy znanej, o czulosci takiej jak inne, więc chyba moglam zrobic wczesniej ;-p

Postanowiłam, że jak przyjdzie @ umawiam się prywatnie do lekarza, znalazłam chyba odpowiedniego przez internet, mnóstwo pozytywnych opinii i przypadków wykrytych. Nie zaszkodzi się dowiedzieć czy wszystko okej..
 
Ostatnia edycja:
Zawsze mnie przywracacie do żywych hehe :p thx za kciuki :** Eh no i na tym teście nie było informacji, że można kika dni przed, a za to kilka razy, że tylko w dniu @ ;p ajjj mogłam zrobić testy te co dotąd, myślałam, że on jak inne, że można zrobić wcześniej.. (ten test to Quixx test) aaaaa @ piątek-sobota pomyliło mi się wcześniej.. zrobię w niedzielę jeśli nie przylezie..

Temperatura 37,3 ;/ a zero objawów przeziębienia.. chyba to mnie najbardziej trzyma przy nadziei, chociaż nie wierzę w takie objawy no, ale nigdy w życiu nie miałam tak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moniu tempka piekna i juz niech taka zostanie :-) , a Ty zajmij glowe jakimis innymi rzeczami i nawet sie nie obejrzysz jak bedzie po terminie @ i ujrzysz dwie tluste kreseczki :-) i tego bardzo Ci zycze :-)

Domi, Grubson kciuki za wizyty i dajcie znac jak tam Wasze malenstwa i zapodajcie tu jakies fotki zeby oczy nacieszyc :-)
 
Do góry