reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Majdaczku, śledziłam właśnie Twoje wpisy jak mnie tu nie było i strasznie mi przykro :-( to życie cały czas nas nie oszczędza... ale masz chłopaków z których możesz się cieszyć na okrągło :-) sama też wiem, że muszę już wyluzować, nie widzę innego sposobu... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dominika wielkie gratulacje :)

Moniusia może za bardzo się tym przejmujesz i stresujesz ? niby wizyta u gina może coś pomóc ale też nie zawsze tak jest u mnie chociaż jest prosta sprawa, trzeba uregulować cykle, żeby wywołać owulację i uregulować hormony, dlatego piją Regularne Cykle. Może i faktycznie lekarz coś by ci podpowiedział
 
Shawty-co się dzieje? Masz plamienia? Bóle? Czym sie martwisz kochana?
Agnieszka.m-powodzonka ! Oby wszystko sie uregolowalo i zobaczysz piękne dwie kreseczki:)
Kasia-Dziękuję; )
Wczoraj kupiliśmy auto:) mój S. Chodzi w wyśmienitym humorze. 17.10 mamy 6 rocznicę :) a 19.10 moj S. Ma urodziny. Może dostanie inny prezent niż zwykle? !:) pozytywnie nastawiona jestem. Choć jak sie nie udało to płakać ne będę bo teraz czeka nas dużo wydatków. Bo najpierw auto, niedługo święta i pewnie przeprowadzka. Ale bardzo bym się cieszyła gdyby jednak się udało; )
 
agnieszka.m, ja się strasznie stresuję..

w towarzystwie kobiet, które mają już dzieci w rodzinie czy coś czuję się jak nie kobieta :/ nie o to chodzi, że dlatego, że nie mam dzieci tylko, ze nie wychodzi .. szczególnie jeśli wszyscy w rodzinie zachodzą za 1 razem tylko pomyślą i mają.. a mnie to tak boli, bo wszyscy przez to myślą, że w ogóle się nie staramy i, że najpierw chcemy się ustatkować, bo przecież to niemożliwe, żebym nie mogła zajść od razu dla nich.. i to mnie tak cholernie denerwuje, że nie wiedzą jak pragnę dziecka.. wiem, że to żaden problem znosić to wszystko dlatego też zaczęłam unikać imprez rodzinnych, bo mojego M rodzina jest strasznie się rozmnażająca i tylko o dzieciach mówią i takie ważne udają, nawet nie raz mi mówiły, że ja nic nie wiem o życiu, bo nie mam dzieci, szczególnie szwagierka..

sorry, że marudzę, ale nie mam komu się wygadać .. ;/

agnieszka.m, a fest masz nieregularne te cykle?

shawty19, mnie też :-) spokojnie na pewno wszystko jest dobrze :* !
 
Mnie już chwilę tutaj nie było :) chciałam troche odpoczac od forum..
Monika ja cie doskonale rozumiem....U mnie też szwagierka zaszła w obydwie ciąże za 1-szym razem..Niby mówiła, że się tego nie spodziewała, że dawała sobie jakies pół roku na zajście a tu bach..ma 2 synów. gadałam ze swoją kuzynką i tez mówiła, że obydwie ciąże miała jak na zamówienie....Ja niby zaszłam 2 razy ale cóż z tego jak na 4 dni..Teraz biore profilaktycznie luteinę i wierze, że to pomoże..Teraz był to nasz 3-ci cykl starań, wiem ,że to jeszcze mało w porównaniu do niektórych ale też mam napady frustracji z tego powodu :-p
Póki co 20dc, piersi nie bolą ale za to podbrzusze czasem pobolewa tzn tak cmi (ostatnio tez tak mialam)..
Najgorsze jest to, że nie pamietam co mi mowila lekarka na temat tej luteiny..hehe po ilu dniach ją odstawic:laugh2:najwyzej do niej przedzwonie bo kurde skleroze mam..pamietam tylko tyle zebym zrobila test i jak wyjdzie pozytyw to zeby zwiekszyc na 2x dziennie po 100.
Shawty czekamy na relacje :)!
Happy &&&&&&& :*

Kupiłam właśnie 14 szt (3 gratis) testów ciazowych na allegro po 1zł :p czułośc 10. taniej mnie to wyszło niz kupowaznie za 10 lub 8 zł za szt. w aptekach..poza tym nawet juz nie chcialam chodzic po tych aptekach..;) uzywałyscie tych tescików?:)
 
Ostatnia edycja:
shawty - to pisz po wizycie co u Ciebie i co gin powiedział :)

moniusia - długość mi się waha o parę dni, więc nie jest źle, cykl mam od 28 do 32 dni, ale ciężko wyznaczyć u mnie owulację, bo rzadko kiedy jest wtedy kiedy powinna więc się reguluję ziołami ;)
 
reklama
Moniusia-ja cie rozumiem, mnie też flustruje szczególnie ze większość moich koleżanek ma noworodki albo są w ciąży.
Justyna-trzymam kciuki żeby ten cykl był dla was szczęśliwy.
Jutro ma przyjść @... ciekawe czy przyjdzie. Nadal brak jakichkolwiek objawow. Nawet (.)(.) Nie bolą przy dotyku. Ale myślę że to wina tegi ze ostatnio mi organizm wariuje
 
Do góry