reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Happy oby @ nie przyszła trzymam mocno kciuki:tak:
Ja ostatnio trochę nie mam czasu. Mały znowu chory , zaczął mi się w nocy w czwartek dusić i jechaliśmy do szpitala , ale zawróciliśmy bo mu przeszło. No i się okazało że ma zapalenie krtani. Więc tak biegam między nim, sprzątaniem, gotowaniem i psem.
Ja testuje za 10 dni no chyba że @ będzie szybsza :-D
 
reklama
Czeeeść....
Do mnie przylazła @... było w tym cyklu dzień w dzień, czyli ja już nie wiem.. teraz już bez liczenia dni i wtedy gdy najdzie ochota, skoro spina i tak nic nie daje..

I 5 cykl przed nami..

Nie wiem czy iść już do lekarza się dowiedzieć czy ze mną wszystko ok czy nie, czy poczekać jeszcze z 2 cykle, poradźcie.. :-( i jak pójdę to lekarz zrobi mi od razu jakieś usg czy będzie mnie ganiał po zwykłych wynikach? Bo te mam w porządku, a nie chcę tracić kasy, bo chcę jechać do Wrocławia i umówić się prywatnie..
 
Moniusia kciuki za kolejny cykl ;-) . Z tego co slysze to lekarze kazdej parze daja rok na zajscie w ciaze i dopiero po tym czasie zlecaja jakies inne badania, chociaz jesli pojdziesz wczesniej i to prywatnie to chyba moga zaczac dzialac szybciej. Ja osobiscie odczekalabym jeszcze pare cykli (tymbardziej ze piszesz ze podst badania sa ok ;-) ) . Dajcie troszke na luz, przytulajcie sie w tedy kiedy macie ochote i mysle ze niebawem ujrzysz II kreseczki :-)
 
Moniusia, to dopiero 4 cykle... Przeciez to tak dziala, taka jest fizjologia, natura, znaczna wiekszosc ludzi jest w pelni plodna, potrzeba tylko troche czasu.. Spokojnie! Poczekaj chociaz do 6 nieudanych cykli, bez wariactwa.. Bo czasem trzeba walczyc latami i co wtedy, skoro 4 cykle i juz tragedia? Trzymam kciuki zeby udalo sie za miesiac! A Ty luzuj gacie! ;D
 
ok, grubsonku , nie krzycz :p luzuję :p tylko trochę się boję, czemu w koło w rodzinie wszyscy za 1 razem, a ja nie mogę i czuję się taka inna od nich wsszystkich :/ ja jestem straszna panikara i załamuję się bardzo często.. ale podbudowałaś mnie.. :-)

No właśnie Beatko, tak myślałam, że jak coś to pójdę po 6 cyklach.. taki właśnie mam zamiar, w całości się cieszyć i na spontana, bo ten cykl mnie wykończył - dzień w dzień, a mężu już miał mnie dość ;p i w sumie mało mieliśmy z tego frajdy..
 
Witam

Aschlee jak się czujesz, co u Ciebie?

Lisica a u Ciebie się wszystko wyjaśniło? Mam nadzieję, że przynajmniej u Ciebie wszystko będzie OK.

martaha odezwij się. Jak się czujesz?

monisia grubson ma rację. Najważniejsze jest to, żeby wyluzować. Nam z dwójką dzieci udało się od razu, można powiedzieć, że starszy syn nawet pośpieszył się o kilka miesięcy:), ale wtedy nic nie liczyłam, mierzyłam itd. Przy trzeciej ciąży zaczełam bawić się w wykresy, mierzenie temperatury, robienie testów owulacyjnych i zaczęły się "schody". Dopiero w 4 cyklu jak przestałam liczyć, wyluzowaliśmy, pojechaliśmy na upragniony urlop z dala od pracy, stresów i wtedy się udało. Niestety my z naszego wakacyjnego szczęścia nie cieszyliśmy się długo...;(

grubson a u Ciebie jak, dobrze się czujesz?

Nie wiem czy mogę tu pisać, bo ani nie jestem staraczką, ani niestety już oczekującą dziecka, więc nie wiem, czy mogę zabierać tu jeszcze głos...

Lisica jak możesz to wpisz mnie do poczekalni, może to mi przyniesie szczęście i będziemy mogli się znowu starać.

Ja właśnie leżę w łóżku z moimi łobuzami, mąż poszedł na nockę, a oni tak strasznie prosili, że nie potrafiłam im odmówić :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Happy trzymam kciuki :-)

Majdaczek będzie dobrze kochana, ciesze się ze piszesz :-) fajnych masz chłopaków,niekiedy trzeba tak poleżeć poleniuchowac i pospać.. Moja młoda z nami w środku spi ale niedługo koniec tego dobrego ;-)
 
Do góry