reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

agnieszka.m o no to widzisz, to mi bardziej - od 25 do 34 nawet..i mam nadzieję, że tylko dlatego tak ciężko mi trafić, a nie, że to coś poważnego :-)

JustynaJD, oj przykro mi, ja to już bym w ogóle się frustrowałą w takiej sytuacji.. najbardziej to mnie wkurza jak wokół zachodzą dziewczyny, które nie nadają się na matki w tej chwili, choć tłumaczę to sobie tak, że może tak musi być, żeby się czegoś nauczyły czy coś.. albo takie też co wpadną i marudzą, jak one mają cięęężko, bo mają dziecko (moja szanowna szwagierka ;p) nie no wszystko rozumiem, tylko ta niesprawiedliwość :(

happymum20, przecież masz swojego urwiska :-) ! Oby @ nie przyszła!
 
reklama
Moniusia, nie krzyczę, tylko.. Cię opierdzielam :D Uda się, na pewno Ci się uda. A cierpliwosci warto się nauczyć, mając dziecko to dosc przydatna cecha ;)

Majdaczku
, no u mnie dobrze, nawet bardzo, dzisiaj byłam na usg genetycznym, maluch zdrowy, rosnie niesamowicie szybko bo w 6 dni przybyło 2 cm i wyprzedza termin z om o 6 dni także naprawdę się uspokoiłam i zaczynam cieszyć się ciążą. I trzymam kciuki żeby Wam się tak to wszystko ułożyło, żebyscie niedługo mogli starać się znowu ;)

Happy, Justyna, kciuki zacisnięte!!
 
grubson, oki, będę cierpliwa .. od chwili kiedy pojawią się dwie kreski :p hah :p
Jejciu super :-) ciesz się ciesz! Na całego! :-) Fajnie tak poczytać, jak sobie wyobrażam, że mi się może też uda i, że będę skakać ze szczęścia z każdego centymetra.. to aż mnie ciarki przechodzą.. i znów się niecierpliwię.. :p

Zatestuję na urodziny męża 30.10.., może tym razem.. ahhh
 
Moniusia-tak mam synka. Niestety życie jest niesprawiedliwe ale trzeba miec nadzieje
Grubsonku-jak dobrze czytać ze u was wszystko jest jak być powinno. Ciesz się ciąża kochana i informuj nas na bieżąco:)
Moniusia trzymam kciuki
 
Witam.Przepraszam,ze nie zagladam do Was,nie mam kiedy.

Shawty,widzialas serduszko?Fajnie,ze u Ciebie wszystko w porzadku;)

Happy,pamietasz ze mi sie udalo w okresie nie starankowym?Glowa do gory,czasem wystarczy jedno przytulanko;)

Grubson,rozpoczelas juz 2 trymestr,ale czas szybko leci;) teraz to juz z gorki,ze tak powiem;P

Beti,po @ staranka zaczynacie?

Ashlee,u Ciebie wszystko w porzadku?

Lisico,a jak u Ciebie?Wyjasnilo sie?

Synus zdrowy,chodzimy na krotkie spacery.
Zmieniam lekarza,z wynikami pomaszeruje do innego gina,wieecej leze;) Biore nospe 50 podjezykowo 3x1,i do tego clotrimazol,skonczy mi sie nospa podjezykowa,to mam dokonczyc ta dopochwowa i do nowego gina.
17 pazdziernika ide do endokrynologa.
Nie moge jezdzic w dalekie podroze,a mama 18pazdziernika do sanatorium oddalonym o prawie 500km,maz sie nie nadaje na takie dlugie trasy.

Pozdrawiam wszystkie staraczki,brzuchatki i dziewczyny w poczekalni;)
 
Hej Laseczki:)
U mnie wszystko dobrze, od pewnego czasu zaczęłam czuć ruchy malucha:)))
Shawty, na mdłości mnie pomagają migdały... ;) Ewentualnie owocowe landrynki i małe częste posiłki:) Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze:)
Dominika, super że już mały się wykurował:) U mnie niestety mała od wczoraj na antybiotyku, zapalenia krtani się nabawiła;/
Happymum, Moniusia, Beatko trzymam kciuki za staranka:)
Miłego dnia Laseczki:)
 
shawty19, super! :-) zazdraszczam :-)

butterfly:) , jejciuuu, pewnie to super uczucie... :-)


Ja w pracy.. jak sobie pomyślę, że tyle do testowania to znów mi się nic nie chce :-(
 
reklama
Kurde dziewczyny ale wam zazdroszczę wszystkich tych dolegliwości nawet..ale tak pozytywnie :) Shawty, grubson cieszę się razem z Wami :) Butterfly jest to na pewno cudowne uczucie i mam nadzieję, że mi też będzie dane to odczuć :)!
Dzisiaj boli mnie tzn kłuje w okolicy lewego jajnika z którego była owu..mam cichą nadzieję, że to może implantacja..no bo juz mija tydzien od owulacji..ehh niech już będzie ten 28dc....
W ogóle to idziemy na imieniny do męża szwagierki cholera!! Nienawidze tych spendów..nie bardzo moge się napic no bo jak staramy się o dziecko to wiadomo, że lepiej nie no bo jestem w drugiej fazie cyklu i jakby tak coś było na rzeczy? A jak powiem, że nie piję to już bedą głupie dogadywania , ze pewnie w ciąży jestem i nie chce pic..;//:crazy:drażni mnie to niesamowicie...A w rodzinie mojego męża niestety ale do picia się namawia :crazy:I nie wiem czy testowac w sobotę?? Co Wy byście zrobiły? Bo ja jak słyszę że ma byc impreza rodzinna to mnie rafia...Aha i nie mogę sie tlumaczyc, ze bede kierowac bo mieszkamy obok siebie
 
Do góry