reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Happymum nie bądz taka na nie ;)Fajnie by bylo jakby Ci sie udało czego życzę..:p My np kochaliśmy się 3 razy w tym cyklu (wydaje mi się że w odpowiednim momencie)..Może to wystarczy kto wie ;) Przeciez nie trzeba codziennie..Zazdroszcze że juz jestes pod koniec cyklu.. ja już powoli staję się niecierpliwa..jeszcze ta nudna praca!!!Czytam bez przerwy pierdoły na internecie bo nie mam co robic i wiecie jak to jest..Wcale mi to nie pomaga bo czas mi się dłuży niemiłosiernie....Wolałabym juz byc w domu i porobic cos bo by mi czas szybciej zleciał a tutaj kurde..byle do 16..
Moniusia faajnie i w pozytywnym sesnie zazdroszczę budowy :0 My planujemy zaczac w przyszlym roku z tym, że nie wiem czy będziemy brac kredyt..nieraz mnie i męża tak wszystko wnerwia(mieszkam z tesciami) że bralibyśmy kredyt już, teraz, natychmiast byleby z daleka...:p
 
Moniusia &&&&& za dwie kreseczki w dniu @ , ktora oby nie przyszla ;-) . I fajnie ze udalo sie z dzialka, to glowa zajeta bedzie troche myslami o budowie to nie bedziesz tak myslec o starankach ;-)

Justyka, happy kciukam aby @ nie bylo , a tylko piekne pozytywne tesciki :-D

Kciuki za staranka, a brzuchatkom pieknie rosnacych brzuszkow zycze :-)
 
JustynaJD, Co do pracy to robię dzisiaj to samo co Ty i byle do 16 haha :) no właśnie, a my wynajmujemy umowa kończy się za 2 lata, więc musimy się spiąć i brać niestety kredyt :-)

beata1313
, otóż to, marzyłam, żeby wydarzyło się coś co zajmie mi głowę :) dzięki za &&& i wzajemnie :-))) :*
 
Dziewczyny wcale nie trzeba często! Mój szczęśliwy cykl był wtedy, kiedy akurat wyjechałam na wakacje. A mąż tylko przyjechał na weekend do mnie :p I to wystarczyło! A najbardziej podziałało chyba odpuszczenie staranek!
 
Witam,bylam na wizycie.Na usg jest zarodek z serduszkiem ;) Dzieciatko nadrobilo,z USG jest 7tydz 5dz,z om jest rowno 8tydz.niewiadomo skad te "brudzenie",mam wiecej lezec.Zmieniam lekarza,zalozyl mi dzis ksiazeczke ciazy,nie mialam wazenia ani mierzonego cisnienia,a w ksiazeczce jest wpisany pomiar.. :| dostalam skierowanie na badania i z wynikami pomaszeruje do drugiego gina.

Postaram sie zajrzec do Was w wolnej chwili;) teraz leze i bawie sie z Malym samochodami.
 
Juss jak to sie mowi nie wazna jest ilosc, ale jakosc no i w tym przypadku celnos ;-)

Domi super, ze dzieciatko nadrabia :-) , wypoczywajcie i rosnijcie zdrowo !!! A z tymi pomiarami to faktycznie dziwne :-\ jesli pojdziesz jeszcze do tego gina to moze zapytaj sie go czemu tak zrobili :-\
 
reklama
Witam:) u mnie nadal brak jakichkolwiek objawów zbliżającej się @, szyjks twarda i zamknięta. @powinna przyjść we wtorek... ciekawe czy będzie. A wy dziewczyny gdzie się wszystkie chowacie?
 
Do góry