reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Hej Dziewuszki:)
Dominika, w drugim wątku to wywoływałam Cię chyba ze sto razy:D Czemu się tam nie udzielasz??? Widzę, że u Ciebie dużo się dzieje;) Tylko pamiętaj też o odpoczynku:) U Grubsona wszystko okej, maluszek pokazał się na usg i machał do niej:D Pisała żeby jej nie wywoływać bo do niedzieli będzie u rodziców a tam nie siedzi na kompie i że po niedzieli się do nas odezwie;)
U mnie wszystko okej, mdłości znów powróciły...:/
Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystkie staraczki:*
Majdaczek, ciągle myślę o Tobie, mam nadzieje, ze jakoś dochodzisz do siebie...
Beatko, widzę, że jeszcze trochę i wznawiasz staranka:) super;)
Justyna, a ty kiedy rozpoczynasz ponowne starania???
Aschlee czekamy na info od Ciebie:* Trzymam bardzo mocno kciuki za Was:*
Shawty co u Ciebie??? Jak się czujesz???
Miłego dnia laski:*
 
reklama
Dominika zazdroszczę w pozytywnym sensie!! :* I fajnie że u Ciebie wszystko dobrze..choc lepiej żebyś może tak się nie przemeczała skoro miałas plamienia..Ja chyba bedę ostrożna jak zajdę :)
Jussastar odezwij się co u Ciebie słychac :)
Butterfly ja już się staram :) Wczoraj chciałam na dzień chłopaka ale wiecie dzisiaj idę do gin i jakby chciała cytologie robic no to nie bardzo wiec wolałam się wstrzymac i jak cos to dzisiaj po wizycie :) A wyczuwam lewy jajnik tak jak to zwykle przy owulacji także czas jest odpowiedni :)Dzisiaj mi może gin powie na jakim etapie cyklu jestem.
 
U mnie w porządku :)
Przyzwyczaiłam się do tego, ze śniadania jadam w pracy więc z rana mnie bardzo mdliło, ale dziś zjadłam w domu i od razu mi lepiej ;)
Brzuszek tylko pobolewa, czasem mocniej, czasem lżej..;-)
W porządku wszystko :)
 
Dzien dobry przepraszam ze dopiero teraz w klinice bylam ale musialabym czekac ok 2 godzin bo lekarz dyzurujacy mial operacje jakas bardzo wazna a potem cc wiec zadzwonili do mojej lekarki i kazala mi tam przyjechac...na razie dobrze ...jak to powiedzilala zobaczymy co bedzie dalej sprzed zesputy dalej ,zrobila badanie i USG tym gownem co ostatnio zrodla plamienia nie znalazla za to nastraszyla mnie ale nie chce o tym pisac nie mam sily przeplakalam cala noc.Troche mi lepiej...nie wiem czy ufam tej kobiecie...Maz znalazl mi innego lekarza podobno warto do niej jezdzic mimo ze mamy daleko.Mam non stop lezec wstawac tylko na siku i prysznic...szybki prysznic tak mi powiedziala...Boje sie i mam jakies zle przeczucia
attachment.php
Leze plackiem to plamien nie ma, rusze sie to sie pojawiaja...ja nigdy nie moge miec normalnie...
Dziekuje Wam za troske bo widzialam ze o mnie pytalyscie.Jestescie Kochane...teraz mam miec wizyty co tydzien...Marze o tym drugim dzieciatku i licze na to ze wszystko bedzie dobrze...aczkolwiek czasem mi cholernie ciezko i przychodza czarne mysli
 
Dominika-dzięki za wywolanie.
Przepraszam dziewczyny ze mało pisze ale ostatnio nic mi się nie układa i nie chce zarazac złym humorem
Dominika-trzymam kciuki za wizytę u gin!:*
Lisica-również trzymam kciuki żeby fasolka ci pomachala:)
Juwelka-cierpliwość! Beta pewnie rozwieje wątpliwości.
Justyna-Powodzenia w starankach! Oby ten cykl był szczęśliwy!
Shawty-oby mdłości minęły
 
Asch bardzo, bardzo mocno zaciskam kciuki za Twoja fasolke, duzi wypoczywaj i postaraj sie nie zamartwiac na zapas, mowilas ze lekarka ma kijowy sprzet, wiec na pewno przez to ze nie miala dobrego obrazu to nie mozna byli dokladnie podejzec dzidziolka, trzymaj sie kochana !!!!

Motylku a jak sie czujecie ??

Happy po burzy zawsze wychodzi slonce :-) , takze glowa do gory :-)

Domi nie szalej tak ;-)

Kciukasy za staranka i rosnijcie zdrowe i silne nasze "bb" fasolki :-D
 
Dziwczyny jestem wściekła a zarazem chce mi się płakać. Ukradli małego rower z ogródka:( mały plakal przez pól godziny. Jakim chu*em trzeba byc żeby dziecko okraść! Masakra po prostu! S. Miał chyba racje z przeprowadzka
 
reklama
cześć dziewczyny, tez się zaczęłam z mężem starać o dziecko od czerwca, na początku to były luźne starania, ale lekarz stwierdził, że muszę uregulować hormony więc póki co piję Regularne Cykle i dalej się staramy. Myśleliśmy, że to szybciej pójdzie ale czasami nie ma się wpływu na pewne rzeczy :)
 
Do góry