reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
To kciuki za wizyte!:) musi byc juz teraz dobrze . A ja akurat jestem na etapie owu bo bylam u gin i w piatek na prawym jajniku pecherzyk mial 17mm . Gin kazala przez weekend nic nie robic i serduszkowac od poniedzialku do srody :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)
W piatek jedziemy do pl pozalatwiac wszystko ze slubem (o ile jeszcze terminy na przyszly rok beda jakies na lato :))
Lisica mam nadzieje ze wizyta Cie uspokoi :) odezwij sie po .&&&&
 
hej. wczorajsza beta 1256. nie wiem czy nie za niska? trochę panikuję. do tego brzuch boli jak na okres. a gina mam dopiero 09.10. zeświruje tutaj. wkręcam sobie ze boli bo to jakaś ciąża pozamaciczna.
 
U mnie standardowo bez komplikacji nie moze sie obyc poodkurzalam mieszkanie i zaczelam plamic.Jade do kliniki:-(
 
Hej laski :-)

Lisica kciuki za wizyte

Happy czasem raz wystarczy ;-)

Watpliwosci no to dzialajcie :-)

Sesi a ktory to tydzien ?? A jesli jestes niespokojna to po 48h zbadaj bhcg jeszcze raz i wazne jest zeby przyrist byl min 66% ;-)

Asch &&&&&&&& zeby to byl tylko taki epizod ;-) , daj znac co Ci powiedzieli w klinice

A ja juz nie plamie, praktycznie juz mnie nie kluje takze chyba jest ok ;-) aaaa i bardzo dziekuje za kciuki :-D umowa wstepna podpisana i maksymalnie za dwa mce sie wprowadzamy :-D
 
Sesi no własnie który to tydzień??
Asch trzymam mocno kciuki za Ciebie żeby było okej :* Może to tylko takie nic nie znaczące ale warto się upewnic!
A ja jestem bardzo szczęśliwa bo udało mi się dostac do mojej gin na jutro na 17:40!!Jeeee. Tak się cieszę bo do niej się dostac z dnia na dzień graniczy z cudem (jest bardzo dobrym lekarzem stąd odległe terminy i kolejki)..a miałam już brac dzień wolnego żeby się wbic koło południa gdzie nie ma tylu pacjentek a tu proszę :) pewnie się wyczekam ze 2 h w poczekalni jeszcze..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sesi jak dla mnie beta jest wysoka, ale nie wiem kiedy miałaś ostatnią @?

U mnie wciąż zarodka brak... Mam zrobić betę w odstępie 48h.
 
Do góry