reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Jussastar no to super :) Wywołałam cię bo cos wczesniej pisałaś, że masz żółtą wydzielinę i bałaś się, że to plamienia dlatego ciekawa byłam co u ciebie no ale jezeli wszystko w porzadku to super!!Oby tak dalej!
oda dzieki mam nadzieję, że do trzech razy sztuka :)
shawty to po wizycie zdaj nam relacje co i jak ;)
 
reklama
Martaha kochana strasznie mi przykro.Swiatelko dla Twojego Aniolka
[*]:-(

Oda
pocieszylas mnie troche.Mam nadzieje ze bedzie dobrze...
 
Hej, byłam u laryngologa. Mam zapalenie ucha zewnętrznego. Póki co dziś nie boli ale jest duży obrzęk. Dostałam jakiś sączek (nie wiem co to, jakaś szmatka z maścią do środka ucha), i krople, które są pod zamówienie i będą po 15. Drogie jak cholera, oby tylko nic nie zaszkodziło dziecku...
Moja beta to >10000 i nic poza tym nie wiem. Ciekawe jak mam sprawdzić przyrost :-/
 
Witam Kochane...

martaha strasznie mi przykro. Niestety wiem co teraz przeżywasz. Tyle człowiek ma planów, marzeń i nagle wszystko się wali... Tego nie da się tak po prostu zrozumieć jeżeli samemu tego się nie doświadczyło. Tulę Cię mocno i zapalam światełko dla Twojego Aniołka[*], teraz są tam razem mój i Twój, na pewno razem będzie im tam raźniej. Napisz jak będziesz już po zabiegu i będziesz mieć na to siłę, bo martwię się o Ciebie.

buterflay dziękuje za wywołanie. U mnie tak sobie. Myślałam, że najgorsze za mną, ale od kilku dni mam niezłego doła. Mam wraźenie, że robię jeden krok w przód, a dwa do tyłu. Jest mi ciężko. Wiem, że muszę żyć dalej, ale jak na razie to nie potrafię żyć tak jakby nic się nie stało. Z mężem też jakoś nam się ostatnio nie układa. Nie potrafimy się jakoś dogadać. Tak szczerze mówiąc to nawet go rozumiem, bo czasem jestem nie do wytrzymania. Zamykam właśnie sprawy z pracą, teraz jak nie muszę tam chodzić to przynajmniej to mi zeszło z serca. Teraz dopiero zrozumiałam jaki okropny wpływ miała na mnie i na moją rodzinę ta praca, ile stresu mi dostarczała. Teraz przynajmniej z tego się cieszę, że mam już ten etap za sobą. Jeszcze po tym co wygadywała żona jedngo z właścicieli, to najchętniej bym już nigdy bym ich nie oglądała. Niestety muszę jeszcze 11 października.
Szkoda tylko, że przez ich pazerność nie dostanę nawet zasiłku dla bezrobotnych.
Najgorszy jest ten stan zawieszenia. Nie wiem co dalej, nie mam planów, mam tylko marzenia, ale nawet nie wiem czy będę mogła je przynajmniej po części zrealizować. I to boli chyba najbardziej.
A tak poza tym, to zajmuje się moimi chłopakami, wożę ich na treningi, dzisiaj jedziemy na ich mecz :) Zaczęły nam się przygotowania do 1 Komunii starszego syna. Mamy już salę na przyjęcie, a teraz poszukujemy kucharki. Naliczyliśmy razem z wszystkimi dziećmi ok. 50 osób, masakra :)
No i tak życie płynie dalej, tylko, że Ja jakoś straciłam sens...
 
Lisica zdrowka zycze, a beta ladna tylko dziwne ze nie podali Ci dokladnego wyniku, a mowilas ze musisz zbadac przyrost i ze dokladny wynik jest Ci potrzebny ??

Majdaczku jak sie wali to ze wszystkich stron :-\ skad ja to znam ... , ale uwierz mi kochana ze wszystko po malu sie pouklada !!!!! Trzymam za Ciebiebie kciukasy :-***
 
Witam.

Jusastar,chodzilo mi o usg genetyczne,avatar juz mialam na dlugo dlugo przed ciaza,mam synka-stad ten avatar.Niewazna jest dla mnie plec,byleby maluszek byl zdrowy.

Marto,bardzo mi przykro;(

Happy,niestety tacy sa ludzie...podlosc nie zna granic.

Motylku,wole ten watek;) teraz zadko sie odzywam,bo troche czasu brak.

Dzis leze,bo wczoraj na wkladce mialam kawe z mlekiem,dzis jade na cmentarz z mezem,pomoze mi bo jutro jest 1 rocznica smierci mojego taty;(
Alus zdrowy;)
Jutro zaczynam 8 tydzien i pojade pewnie do gina,mialam jechac we wtorek-ale lepiej nie bagatelizowac,staram sie nie martwic i nie schizowac.

Lisica,a w innym laboratorium?

Beti,jak sprawy z mieszkankiem?

Witam nowa kokezanke;)

Aschlee,glowa do gory.
 
Witajcie;-)
Dużo zdrówka dla chorujących!
Marta bardzo mi przykro:-(ściskam Cię mocno
Majdaczku kiedyś zza chmur zaświeci słońce, zobaczysz
Aschlee odpoczywaj i leż jak długa bo to wszystko dla Twojego skarba;-)

Ja też ostatnio mam problem żeby zajrzeć na forum bo zawsze coś do zrobienia jest jak nie praca to dom. Ale obiecuję się poprawić:tak:
 
reklama
Domi dziekuje ze pytasz :* , wszystko zmierza w dobrym kieunku, umowa wstepna podpisana i teraz czekamy az sporzadza wlasciwa umowe, podpiszemy, wplacimy kaucje, dostaniemy klucze i bedzie sie mozna wprowadzac :-D , max 1 grudnia ale po cichu licze ze w listopadzie ;-) , teraz najgorsze chyba jak we wszystkim czekanie ... A Ty nie szarzuj za bardzo ;-) i kciukam za wizyte :-) , zycze pieknie bijacego serduszka !!! :-*
 
Do góry