reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Witam i żegnam jednocześnie. Jestem właśnie po wizycie i mój Aniołek znowu poleciał do nieba. Jutro mam zgłosić się do szpitala na zabieg. Rozwój zatrzymany na ok 8 tydzień akcji serca brak.
Pytałyście o Emi z nią już lepiej , ale jeszcze jest w domku do końca tygodnia.
Życzę Wam Wszystkiego dobrego!
 
Happy no faktycznie nie ciekawie, zeby dziecko okrasc :-\ ze tez ludzie nie maja skrupulow :-(

Agnieszka witaj i powodzenia w staraniach :-)

Martaha jejuuu tak mi przykro :-( , trzymaj sie kochana !!! Swiatelko dla Twojego Aniolka [*]
 
Happy faktycznie chyba nieciekawa ta okolica i tez bym sie wkur....! Witaj aga i zycze powodzenia w staraniach :)
Marta bardzo mi przykro i wspolczuje ci ze kolejny raz to przechodzisz....tule mocno:* poukladaj sobie wszystko i wroc do nas :)
A ja po wizycie..jestem uspokojona i lepiej sie czuje psychicznie. Wszystko ze mna ok macica cyt"piekna". Jestem juz prawdopodobnie po owu bo nie widac bylo nic w jajniku i przy nim:)takze moze 13 bedzie dla nas szczesliwa hehe :) kazala mi nie przejmowac sie tymi biochemicznymi i za 2 dni zaaplikowac luteine 50 2x dziennie w razie czego..bo moge miec noedobor progesteronu. Ogolnie kazala mi wyluzowac i nie czytać tyle internetu bo dobieram sobie do glowy i szczerze to ma racje:)
 
Dzięku Justyna za wywołanie : )
Witam nowe staraczki i życzę powodzenia!
Już piszę co u mnie.
Byłam na USG w poniedziałek u nowego lekarza, w ogóle super się mną zajął, zrobił mi cytologię, zbadał i wyszło, że mam infekcję, wiec zapisał mi globulki. A na USG dzieciaczek 55mm i wyprzedza o 3 dni termin z om. Wszystkie parametry w normie i nie ma się czym martwić : ) Czuję się dalej dobrze i już czekam, aż brzuszek bardziej wyskoczy, bo coraz więcej rośnie.
Dominika- nie robiłam żadnych prenatalnych. Byłam na usg genetycznym w poniedziałek i wszystko ok, lekarz nie zalecał dodatkowych badań. A Ty coś będziesz robić ponadprogramowego? W ogóle skąd taki awatar? Nastawiasz się na chłopca? Bo ja raczej tak…
Justyna- trzymam kciuki za owocne staranka. Mam nadzieję, że to będzie TEN szczęśliwy cykl. A Twoja gin. Mądrze gada : )
Sesi – gratuluję! Beta duża.
Beata – fajnie, że coraz bliżej do staranek. Ja mam teraz bana na Przytulanki z powodu tej infekcji, a powiem Ci, że mam chęć straszną.
Juwelka – też byłam niecierpliwa na początku. Staraczzki tak mają : ) A porpos testu owu – jest tylko pozytywny wtedy jak obie kreski są takie same lub kreska testowa jest mocniejsza niż kontrolna.
Shawty – mdłości bardzo męczą?
Happymum – są ludzie i są ch*** też uważam, że to najgorsze co można zrobić, tak samo jak oszukiwanie ludzi starszych.
 
Aschlee, ja też trzymam kciuki, stosuj się do zaleceń i dbaj o siebie, ale nie martw się za bardzo, komplikacje i problemy zdarzają się często, a jednak kończy się w większości dobrze.
Moja koleżanka miała ciążę zagrożoną praktycznie od samego początku, nawet bała się przywiązywać do myśli o ciąży, bo nie wiadomo było czy uda się donosić, a niedawno dostałam maila ze zdjęciami nowo urodzonej córeczki :).

Lisica, za Ciebie też trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, nie zamartwiajcie się na zapas.

Juwelka, Agnieszka witajcie, ja też się staram, chociaż trochę dłużej niż Ty. Ale na tym wątku dziewczynom szybko poszło, więc może i nam się uda.
Justyna, powodzenia, mam nadzieję, że tym razem się uda.

Martha, strasznie mi przykro, nie wiem co powiedzieć :(, ale mam nadzieję, że się nie poddajesz
 
reklama
Martaha, współczuje i nawet nie wiem co powiedzieć..tak mi przykro :(
Mam nadzieje, że wrócisz do nas za jakiś czas.

Jussastar, nie tak bardzo, aczkolwiek zauważyłam że z każdym dniem się teraz nasilają :( Ja idę w poniedziałek wieczorem na wizytę do mojej ginki :) aż się doczekać nie mogę..
 
Do góry