reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Shawty, Grubson ma racje, nakrecanie sie robi swoje a za bardzo sie spinasz a to dopiero poczatek;)
Zycze Ci upragnionej ciazy!

Grubson,duza ta betka:D duzy musi byc Twoj Groszek;)

U mnie Kochana,w porzadku 13 wrzesnia mam wizyte u endo,miala byc w pierwsza sobote wrzesnia,ale przelozyli mi.Musze wybrac sie do gina na usg drog rodnych zeby endo procz wynikow z krwi, zobaczyla opis usg.
Na usg tarczycy nawet prywatnie nie wyrobie sie do 13 wrzesnia;(
 
reklama
Łącze się z Toba w bólu ;) Mam lenia w sobie :)

Mam nadzieje, ze dziś przyjdzie mi wyczekana przesyłka. Zamówiłam mojemu K. jedną z koszulek, którą chciał :) Tylko wszystko jest w wielkiej tajemnicy, on nic o tym nie wie :) Tak samo, w formie niespodzianki zamówiłam dwa bilety na Inter Cars Motor Show w Warszawie :) Oboje lubimy takie imprezy, więc jak już przyjdą bilety, będę miała dobre pole do negocjacji, żeby tam jechać :) Bo tak to by pewnie marudził :)
 
Moje śniadanko, przed chwilą wyjęte z piekarnika;p Zdj.592.jpg któraś chętna?:D
 

Załączniki

  • Zdj.592.jpg
    Zdj.592.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 19
Ale tu cisza :)
Ja jeszcze 3 godziny w pracy, maskara:wściekła/y: Ale potem jeszcze 2 dni i 3 dni wolnego, bo poniedziałek mam wolny, bo muszę iść z moim synem na kontrolę do chirurga.
 
butterfly - ślinotok ;-)

a ja taka głodna dzisiaj bo uznałam że czas na jakąś dietę. skoro bobasa na razie nie będzie to może chociaż uda mi się schudnąć co nieco. i pies mi się wymarzył. jedziemy oglądać szczeniaki owczarka szwajcarskiego w sobotę. i nie mogę się już doczekać. w sobotę przyjdzie pewnie @ więc sobie chociaż pieski wygłaszczę na pocieszenie.

przekopałam internety ale odpowiedzi różne więc zapytam Was; jakie witaminy/suplementy powinnam łykać żeby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciąże oraz co powinien łykać mężu?
 
reklama
Do góry