reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

jussastar, oj wierzę, że luz pomógł, bo ja właśnie jestem mega zestresowana i apropo alkoholu to też m-c temu wypiłam już pewnie jakoś po owulacji (jeśli ona w ogole u mnie wystepuje), bo też chciałam się odstresować i żyć normalnie.. obyś miała rację i właśnie - chwal się brzuszkiem :-) !!!

JustynaJD, hahaha mój mąż tak samo mi zabrania, nawet łyka, drze się na mnie haha :-) mówi, ejj bo nie wiadomo :p Jest warka 0% :p

A ja dziś się dowiedzialam, że będę chrzestną :-) moja pierwsza chrześnica :-))) cieszę się, bo to nie z męża rodziny :p tylko z mojej :p i właśnie dzisiaj idę pierwszy raz ją zobaczyć, bo tydzień temu się urodziła, może się na mnie zapatrzy.. ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Powracam tu,juz tu kiedys bylam ale chcialam miec troche przerwy by dojsc do siebie.
Przerwa dobrze mi zrobila i wracam do gry.

A gdzie LISICA ,nasza matka-zalozycielka?

Gratuluje wszystkim,ktorym udalo sie zajsc w ciaze a za staraczki trzymam kciuki.
 
To mój mąż odwrotnie - właśnie mówił, żebym się wyluzowała i że piwo mi nie zaszkodzi. To ja z nas dwojga jestem większa panikara zdecydowanie.

Wieczorem zatrudnię męża, żeby mi zdjęcie zrobił, ja widzę różnicę bo nigdy nie miałam brzucha - a teraz wystaje :)

Fuma Foch - witaj po przerwie i powodzenia!:-)
 
Domi super ze u Was wszystko gra syniu zdrowy, kciukam za kolejne spokojne miesiace :-** Tak jest jeszcze miesiac i fo boju ;-) , ide pod koniec pazdz do nowego gina, ale jak ten ksrze mi czekac jeszcze jedna @ to go nie poslucham, czuje sie bardzo dobrze podst wyniki badan mam ok, nawet tsh 1,04 takze nic tylko praciwac nad dzidziolkiem ;-)

Schawty dobrze ze dzidzia rosnie jak na drozdzach ;-)

Motylku pierwsze ruchy juz :-O ale fajowo, poglaskaj od nas brzunio, jej jak te suwczki Wam mkna dziewczynki, tak pozytywnie zazdroszcze ;-**

Moniusia glowa do gory , czas szybko zleci ;-) &&&&&&&&&&

Justyna kciukam za staranka, ja zawsze mowie ze biore antybiotyki :p

Happy kciuki za testa :-) i moze szyjka juz zamknieta bedzie przez nast 8 mcy ;-)

Juss super ze zdrowo rosniecie :-D pomiziaj brzunio od "bb ciotek" ;-)

Fuma kciuki za staranka :-)

Dziewczynki pochwalic sie brzuszkami :-)

Lisico hop, hop , jak tam przyrost bety ?? Odezwij sie , jak sie czujesz ??
 
Dziewczyny znowu jest cos nir tak bo teraz mam biały lekko tozciagliwy śluz:/ chyba mam coś nie tak z hormonami:/
I z tego cylku mam pytanie. ..ile kosztują takie badania hormonalne prywatnie i na czym one dokładnie polegają
 
Lisico bardzo sie ciesze :-D rosnijcie zdrowo !!! &&&&&

Happy z badaniami nie pomoge, bo nie wiem jedyne co wirm to badanie progesteronu w Pl kosztuje 26 zl, reszty nie wiem :-\ A jak masz jakis inny sluz niz zwykle to moze cos jest na rzeczy ;-) , kciukam !!!
 
Beata-Dziękuję za kciuki:) jak do poniedziałku @ nie przyjdzie to zrobię test bo wcześniej nie ma co. Myślę że po oststnich zawirowaniach może się spoznic:) jeśli będą 2 kreski to mojemy S. Powiem dopiero 17.10 w naszą rocznicę
 
reklama
Do góry