reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Dzięki dziewczyny :) Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia naszego malucha z usg, naprawdę jestem cholernie szczęsliwa, w końcu!!

Shawty, gratulacje! :)

Dominika, no do 2 trymestru to jeszcze trochę, to dopiero od 15 tygodnia ;) Za to za tydzień zacznie się 4 miesiąc - to już jakos będzie brzmiało :p

Asch, co tam, jak tam?
 
reklama
Grubson,pamietam ze lekarz kiedysmowil ze byle do 13tyg. Pozniej wchodzi sie w drugi trymestr i jest bezpieczniej;) zawsze bylam przekonana,ze 2 trymestr to od 13-14tygodnia... :p

Happy,taki sluz to jak najbardziej ciazowy;)
Badania hormonalne,pewnie tsh,progresteron,prolaktyna itd?

Lisica,za tydzien juz napewno serduszko bedzie;)

Beti,tsh piekne-idealne do staranek;)
Z moimi wynikami endo byla zdziwiona,ze w ogole udalo sie zajsc w ciaze.
Ciekawe co mi powie jak zaniose usg tarczycy,bo nie jest zaciekawe...ale nie bede Wam tu smecic;)

Spicie na brzuchu?W pierwszej ciazy tez spalam na brzuszku,dopokad nie byl widoczny,teraz sie dowiedzialam ze to niewskazane,ale dlaczego to nie wiem :| Od 2 dni spie na boku albo na plecach,jestem tak zmeczona i niewyspana,plecy mnie bola.Bede u gin na wizycieto sie spytam.

Ashlee,wszystko u Ciebie w porzadku?
 
Ostatnia edycja:
Grubson aż się ciepło na sercu robi jak się czyta twoje posty :) człowiek odrazu wierzy, że będzie ok :):)
Happy nie wiem czemu przypisujesz ten śluz zaburzeniom ?:) Weź rób testa a nie!
Domi ja uwielbiam spac na brzuchu i własnie nie wiem jak to będzie ze mną jak bede w ciąży ! :) heheh
Beti piękne tsh wręcz książkowe! Pewnie już odliczasz dni ;)
Moniusia ja też prawdopodobnie będę chrzestną syna szwagierki :p Ale nie wiem czy mnie to cieszy..
Kurde a mnie dalej kluje tak jakby po lewej sronie macicy czy cos i kosc ogonowa mnie boli..piersi też zaczynaja byc bolace.A wczoraj głowa myślałam, że mi pęknie!!!Pewnie przez ten halny..
 
Grubsonku az normalnie "poczulam" radosc w Twoim poscie, super ze w koncu cieszysz sie ciaza :-D , spokojnych i pelnych radosci kolejnych miesiecy :-) , no i pochwal sie fotkami !! :-)

Domi kciukam zeby endo zastosowala odpowiednie leczenie i zeby wszystko bylo dobrze, spokojnie kochana, najwazniejsze to byc pod dobra opieka lekarza, kciukam za Was :-)

Justynko o takkk normalnie nie moge sie juz tej @ doczekac zeby dzialac, jakos tak pozytywnie jestem nastawiona i wierze ze teraz juz bedzie dobrze :-). A u Ciebie to moze halny, ale w hormonach :-) i przywieje dobre wiesci :-) &&&&&
 
Oby Beatko oby!:-)też wierzę, że teraz będzie już tylko dobrze! :-)
pytałam Was o te testy paskowe z allegro o czułości 10 używała któraś?? Bo właśnie czekam na nie i w sumie to nie wiem czy nie kupiłam kota w worku :)
 
reklama
grubson, jejciuuuuu jak super :) ja też chcę mieć takie zdjęcie juuużżżż...
JustynaJD, hah takie testy najlepsze - co pokazują dwie krechy :p ja też mam zamiar kupić takiego pewniaka i zrobić 30 października :p

Swoją drogą to mam jakieś dziwne wrażenie, że jeszcze długo mi się nie uda.. :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry