reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Dominika-nie znam sie na sluzach za bardzo bo w pierwszej ciąży nie zwracalam na to uwagi
Justyna, Tuska, -za testuje w poniedziałek jak @ fo tego czasu nie przejdzie
 
Moniusia, doczekasz sie! ;) Ja tez sie naczekam.. 2 lata do tego zeby w ogole sie starac a pozniej jeszcze 4 cykle.

Happy, a nie chcialam tu wrzucac bo nie wiedzialam czy to Wam pomoze czy zasmuci, ale jak tak mowisz to sie pochwale naszym ludzikiem :) A taki sluz to dobrze wiesz, ze jest obiecujacy :) Oby! :)

Dominika, a jak czytam to widze, ze roznie pisza, ze po 13 skonczonym, gdzies ze po 14 skonczonym a znalazlam nawet ze od 16 sie zaczyna 2 trymestr :D Chyba nikt nie wie jak to jest :) Ja zakladam, ze za tydzien zaczne 4 miesiac a za dwa tygodnie - 2 trymestr ;D Ale jak widac mozna sobie wybrac xD

Justyna, no oczywiscie, ze bedzie ok!! :) Trzymam mocno kciuki zeby to bylo juz w tym cyklu :)

Beata, dziekuje :) No i super nastawienie!! Teraz juz bedzie dobrze ! ;)
 
Ostatnia edycja:
Justyna dokladnie jak beda II kreseczki to nie beda felerne &&&&&&

moniu nie poddawaj sie !!! jak teraz nie wyjdzie to pojedzcie gdzies chociaz na weekend w te dni zeby nie myslec to moze sie uda ;-)

Grubsonku dziekujemy za sliczne fotki :-D az mi sie serce cieszy jak widze takie Cudo !! :-) rosnijcie zdrowo kochani :-)

Kciukasy za wszystkie staraczki i brzuchaki :-****
 
grubsonku, co za cudo :-) mi pomagają takie zdjęcia i jak czytam artykuły, choć moja przyjaciółka twierdzi, że właśnie to mi hamuje pewnie i, że mam w ogóle nie myśleć o dzieciach, ciąży .. ale to tak się nie da :-) no ja też czekałam tyle najpierw, bo już wcześniej chciałam, ale mężuś chciał po ślubie.. ;-) już kiedyś z resztą pisałyśmy, że miałyśmy podobnie z tego co pamiętam :-)
czyli zaszłaś w 4 cyklu czy w 5 ?

Beatko, nawet jak pojadę to będę skupiać się na jednym, żeby wrócić do pensjonatu i dalej próbować :p nie poddaję się na pewno nie :-) w ogóle jeśli zaciążę w tym m-cu to termin będzie akurat na miesiąc obrony mgr :p a później to tym lepiej, bo już będzie po, więc może już to, że jestem spokojna, że nie będę musiała zjazdów opuszczać spowoduje, że się uda.. ;-) a na obronę to ile pojechać :-) najwyżej przełożę na m-c później :-) więc maluchu, przybywaj ! ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry