reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Justyna- no bo bylam.najpierw u gina a on mnie nawet nie zbadal ginekologicznie. Wkurzylam sie i zmienilam gina i on dopiero mnie zbadal i to jakas infekcja przepisal mi globulki. Mam nadzieje ze pomoga.

Shawty- to pewnie bedzie usg i serducho, nie? :)przynajmniej mdlosci sa- wiesz ze wszystko ok. Moja mama jak byla. W ciazy z moja siostra to dostala plamien i ginekolog jej powiedziala ze z tego.nic nie bedzie- zabieg. Wtedy usg nikt nie robil. A mama zaczela plakac ze sie nie zgadza i jakis praktykant podobno powiedzial ze skoro ma mdlosci to ciaza zywa... no i co i siostra zdrowiutka sie urodzila... dobrze ze w tych czasachbjest inaczej...


Majdaczku- kochana, pewnie potrzeba czasu na wszystko. Dobrze ze skupasz sie na dzieciaczki, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.
 
reklama
Hejka dziewczyny :)
Majdaczek:*
Jussastar a widzisz czyli jednak bylo coś nie tak :) Ale dobrze, że już to za Tobą i jest ok ;)
Ehh a ja juz sie nie moge doczekac końca cyklu.. :p
 
Happy za jakieś 13 dni.. kurdeee :):D Już wiem, że bedzie mi się to dłużyło...
Choc owulację mialam prawdopodobnie 14 dnia cyklu (bo 15 już nic nie było widac na usg) o może jakieś 2 dni wcześniej @ przyjdzie bądź też nie (oby)
 
Cześć dziewczyny!!! Pamiętacie mnie jeszcze chociaż :p ?

W sierpniu odpuściliśmy sobie starania, bo stwierdziłam,że powrócimy do starań za rok, dwa, ale jednak we wrześniu powróciliśmy - nie dam rady :p Aktualnie czekam na efekt znowu , robiłam już test -negatywny 25 d.c. oczywiście bardzo wcześnie jak na moje nieregurlarne cykle (dziś 27d.c.), mam tak między 25 a 34 @, ale średnio tak 30 d.c. to był 4 cykl starań.. No więc czekam (jak zwykle się pośpieszyłam ;p) Jakoś mam wrażenie jak nigdy, że się udało, ale pewnie to jakieś głupie wrażenie, przez to, ze odpuscilismy tamten m-c może..

Strasznie dużo tu się pozmieniało, trochę Was podczytałam, ale wybaczcie jeśli nie będę kojarzyć i pytać, bo wszystkiego nie da się nadrobić :p Gratuluję zafasolkowanym!!!!! Super wieści :)
 
Justyna -mi do końca cyklu zostały trzy dni ale u mnie staranka zawieszone(tyle ze się nie zabespieczamy) a w cuda to je nie wierze.W ogóle mnie (.)(.) Nie bolą nawet przy dotyku wiec myślę że @ się spozni. Brzuch jak na @ też nie boli. Jak na koniec cyklu czuje sue zaskakująco dobrze :)
 
reklama
Dzięki za miłe przyjęcie z powrotem :)

happymum20,
u mnie tak samo zero jakiś symptomów @, też podejrzewam, że może przyjść późno, ale życzę Tobie jak i sobie, żeby nie przyszła w ogóle mimo wszystko ;)

W ogóle zapomniałam się pochwalić, że wygrałam przetarg na moją upragnioną działkę pod lasem z pięknymi widokami :-) i ruszamy niedługo z budową (jeśli uda się z kredytem :p) Już wszystkie marzenia oprócz dzidzi się spełniają, teraz czas na to ostatnie, najważniejsze konieeeeecznieee ;p
 
Do góry