reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila wszystkiego najlepszego dla Twojej królewny !! niech rośnie zdrowo i radośnie! to masz wizytę tydzień po mnie,czekamy obie jak na szpilkach i trzymam kciuki żeby niunia już była przekręcona. skleroza ... ehh moja ogromna przypadłość
Samosia chodź posprzątać u mnie :) zapraszam zapraszam :)
Aniołek tak tak wszystkie widzimy Twój suwaczek :) to już lada moment, siły Ci przyjdą bez obaw, a już nie długo będziesz mogła na brzuchu leżeć jak to pisze Amelia. Ja obstawiam że dopiero w kwietniu malutka wyjdzie:) odpoczywaj
Vegas ale fajnie masz, stale odwiedzają Twoją małą jakieś koleżanki, harmider w domu w pozytywnym znaczeniu tego słowa :)
Amelia u mnie ok, byczę się ile mogę , spacery skróciłam na razie, teraz mała śpi, ja już obiad zrobiłam i zaraz idę leżeć dalej,

a wy wiecie że zmiana czasu z soboty na niedzielę ,a my mamy samolot o 7.30 !!! o 6 trzeba być na lotnisku najpóźniej, 40 min się jedzie do lotniska to nawet nie wiem o której trzeba wstać, no szlak, nie można za tydzień czasu przesunąć!
babeczki a Hubert? mi się strasznie podoba ale mojemu nie bardzo, cholera z wyborami
 
reklama
Wasila dobre z tym parkingiem :)) pocieszę Cię, że ja miałam podobne akcje i po ciąży wracam powoli do formy :))

Vinga 5 godzin :O ja bym chyba zasnęła na stojąco, koniecznie coś wykombinuj w sprawie tych akumulatorków, bo nam padniesz.

Amelia Karolek tradycyjnie ma mnie w dooopie, jak i w ciąży tak teraz również, czekam aż się łaskawie obudzi bo mi prawy cyc zaraz eksploduje :/

Vegas no to się okaże jaka będzie końcóweczka tej drugiej ciąży, już też ładny tydzień przed Tobą.

Ianka a bo Ty jedziesz, w sensie lecisz - nie boisz się podróży ? Co do imienia, na pewno uda się Wam coś wymyślić. U nas problem był z głowy, kiedyś ustaliliśmy, że ja wymyślam dla Dziewczynek a staruszek dla Chłopaków :]
 
IANKA no, jutro też wpada koleżanka do Martynki:-) Hubert mi się nie widzi, no ale to Wam ma się podobać;-) Ale jeśli Twojemu nie pasi to szukajcie dalej:-p A co on na te imiona, które nam tu wczoraj zapodałaś?? Aaa to już w ten weekend zmiana czasu;-) Też nie lubię zmian czasowych, jakoś się potem połapać nie mogę przez ten pierwszy dzień:-p


U nas też nie było problemów większych z wyborem imienia. To prędzej problem był przy Martynce bo gdybaliśmy wtedy między Julką a Zosią. No ale J. zapodał imię Martynka, ja się zgodziłam i mamy Martynkę:-) No a przy drugim dziecku to dla chłopca mieliśmy wymyślone imię Oskar a dla dziewczynki mężowi podobało się tylko Zosia, więc problem rozwiązany. Niby mówił niedawno, że to trzeba przemyśleć jeszcze, ale sam stwierdził, że faktycznie tylko to imię dla dziewczynki mu pasuje, więc problem się rozwiązał;-) Mi za to wiele imion się podoba, ale Zosieńka i tak to był number one:tak:
 
Czesc Kobialki,

ja po pracy, po zakupach, babcia bawi sie z wnusiem a ja na chwile internetuje ;)
Na weekend zapowiadaja u nas 20 stopni, normalnie juz sie doczekac nie moge tego ciepelka, no i w sobote moj M. wraca, wiecie wyjechal we wtorek a ja juz sie stesknilam mega za nim

Ianka- dla mnie Filip sie podoba z imion ktore podalas, Hubert tez piekne imie. Przypomnialas mi ze czas przesuwaja ja bym pewnie sie nie skapnela, dzieki ;)

Vegas- swietnie, ze Martynka dostala sie do przedszkola. Co do zaciskania && za nie przyjscie mojej @ to w tym cyklu i tak nic nie bedzie bo bzyku nie bylo w plodne dni :( dzis 19 dc a M. wraca w sobote dopiero


Kurczak- tja co do gosci po porodzie, to u mnie bylo w druga strone, mam do tej pory zal, ze jedyny brat meza zobaczyl bratanka jak mial 5 miesiecy dopiero bo wczesniej sie im nie skladalo przyjechac a to tylko 4 godziny autem…..
Wasila- ja kurcze myslalam, ze twoja niunia miala w tamten weekend urodzinki juz bo torcik pieklas, sorry, ucaluj Kornelke od wirtualnej ciotki ;) a wiecie ze moja znajoma to specjalnie ma zolte auto, zeby na parkingu latwiej bylo znalezc ;)

Dorcia- ja pierdziele , co sie ciebie ciagle czepia cos, teraz ta migrena, grrrrr. Ja z kolei przez caly tydzien laze jak w letargu, tzn. Robie wszystko jak zazwyczaj ale w jakims takim opoznionym tempie, nie wiem przesilenie wiosenne czy co

Ada- odzywaj sie czesciej i pisz o sobie to bedziemy mogly cie poznac i twoja historie, trzymam kciuki za staranka!!!

Vinga- duzo masz teraz na glowie, to nie dziwie sie ze przemeczona jestes, ale niedlugo juz na swoim bedziecie :)


Dorcia, Amelia, Samosia- - ja z Wami tez na Kanary jade, zabierzeta mnie??? ;)ostatni urlop w czerwcu w tamytm roku i juz normalnie potrzebuje wygrzac stare kosci i odstresowania od codziennosci


Aniolek- ja jak patrze na twoj suwak to tez mam ciary, ale to zlecialo
 
Gabryska 20 stopni ??zazdroszcze u mnie poki co 10 :/ no i faktycznie kiepsko,ze brat przyjechal tak pozno..4 godziny drogi to naprawde nie jest tak daleko,zeby tyle czasu czekac.
a jesli chodzi o Kanary to im nas wiecej tym weselej ;P

Kurczak-jak tam cyc? :D
 
Ja na moment wpadam i życzenia dla ślicznej Kornelki składam :* Rośnij zdrowo i radośnie nasz śliczny kwiatuszku!!
 
Carla - Ci się zrymowało ;)

Ianka - no widzisz nawet nie wiedziałam że czas zmieniają , Vinga to się nie wyśpisz w 4 h . Wybierz imię jakie Ci się podoba , Hubert mi tak średnio bo zdrobnienie dziwnie brzmi :) Ja nie miałam problemu bo już Maja miała być Adasiem , wybierał mąż , ja bym bardziej Kubusia chciała ale nie jest źle

Gabryska - no pewnie ;) w ogóle możemy zrobić zlot na wyspach :) tak na tydzień się wyrwać ech marzenie ;)
 
Kobietki jakie sobie chwalicie kosmetyki dla Maluszków?;-) Bo dumam jakie by tu wybrać, tzn z jakiej firmy;-)
 
Kurczak no właśnie teraz się bardziej boję niż zawsze przez te twardnienia :-( do tej pory zawsze było ok, mam nadzieję że i tym razem jakoś przelecę. A Ty korzystaj póki mały śpi i śpij i Ty bo zapewne wkońcu mu to przejdzie
Gabryśka 20 stopni :szok: pozazdrościć, ja dalej nie zmieniłam kurtki z zimowej na wiosenną! ehhe się uśmiałam z tego żółtego auta :-D
Amelia to i ja chcę na te kanary tylko z moją kondycją sprzed ciąży !
Vegas dobrze że mi przypomniałaś że trzeba w Polsce kosmetyki dla małego pokupować, bo już do porodu nie będę w Polsce, i muszę znaleźć gdzieś moją starą kartkę co potrzebuję do wyprawki, nawet nie pamietam co tam było, na pewno Oilatum do kąpieli miałam, jakąś oliwkę bo na początku chyba się oliwkuje przede wszystkim no nie? amba
no właśnie młode mamusie co jakie kosmetyki zakupić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry