reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KURCZAK && za Was, będzie dobrze:tak:!:*:*:*
ANIOŁEK o kurcze a Ty następna;-)
WASILA szkoda, że musisz na chwilę zniknąć, byle nie na długo bo przyjdziemy po Ciebie osobiście;-):-p
DORCIA jasne, że trzymamy kciukawce&&
AMELIA nom, też mi się wydaje, że mój brzuszek ostatnio wystrzelił sporo:-)
 
reklama
Ja na sekundę looknąć co u Kurczaka !!!
Aniołek powiedz naszemu Kurakowi że jesteśmy całymi naszymi serduchami cały czas z Nią i karolkiem !!!

Ograne chałupkę i siądę na spokojnie to cosik więcej skrobnę !!!
 
Hej dziewczyny,

ale mialam lekture do czytania, tyle piszecie

Amelia- jesli chcesz sie wygadac to pamietaj, ze my zawsze wysluchamy, doczytalam na grupie

Kurczak- trzymam za Was kciuki &&&

Carla- remont pelna para rusza, super, mi ma dzis chlop przyjsc wycene robic na lazienke, ciekawe ile mi zaspiewa…

Vinga- wspolczuje chorobsk, zdrowka dla Was. Co do fb to wysle Ci priv z moimi namiarami

Wogole dziewczeta, jesli ktoras z Was ma fb to dajcie namiary na priv to sie pozapraszamy

Vegas- duza juz dziewuszka z Twojej Zosi

Wasila- mam nadzieje, ze nic powaznego u Ciebie, wracaj do nas szybko :***

Ianka- zakupki zawsze ciesza, a Tobie udalo sie mega okazje trafic. Co do aborcji to jest straszne ze mlode kobiety/dziewczyny z taka lekkoscia to traktuja

Dorcia- jak u gina?

Aniolek- dobrze, ze masz kontakt tel. z Kurczakiem, a jak Ty sie dzis czujesz?

Fuma- tez nie lubie jak maz wyjezdza, milego witania sie ;)

A my jutro jedziemy do tesciow na weekend, takze odmeldowuje sie chyba juz teraz, bo nie bede miec dostepu do kompa u nich.

CMOKI :**
 
Ok ...mam chwilkę
Byłam u "mojego gina" !
Kocham gościa ...normalnie kocham !!! Jest tak strasznie delikatny i niesamowicie miły !!! A teksty to ma takie że często wybucham śmiechem.
Np....jak się mają Twoje maluszki ( cyce znaczy się) kiedy były macane ?
Komuś może się nie podobać takie podejście....ja się cieszę że na niego trafiłam...moje szczęście w nieszczęściu !!!
Do rzeczy macica ładna :) Pęcherzyka dominującego brak,niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa i co mnie zszokowało endometrium 6 mm ( malutkie jak na 20 dc )
Mówi żeby się nie nastawiać na regularne cykle...bo to różnie może być !!!
Ten wzrost bety z 20 na 26 uznał za błąd laboratoryjny ... gdyby był wzrost około stu procentowy mam się martwić !!! Na razie jest super !!!
Dostałam skierowanie na ...morfologia,mocz,Tsh ,Toxo IgM,Różyczka IgM,CMV IgM i Beta
Mam je zrobić kiedy dostanę zielone światło (trzy bety zerowe)...a że wizytę państwową mam dopiero w lipcu to dał mi teraz skierowanie co bym nie musiała płacić ( czyli uważa że zaczniemy się starać przed lipcem ???)
Ten lekarz jest tak niesamowicie pozytywnym człowiekiem że szok !!!
Więc wizyta udana !!!
Teraz czekan na czwartek ...onkolog !!! Mój gin mówi że w sumie nie musze iść ...ale dla własnego świętego spokoju idę !!!

Wasila wiesz jakie jajca....w kolejce przede mną siedziała babka o takim samym imieniu i nazwisku jak Twoje....musiała zauważyć że się na nią patrzę bo zalała się rumieńcem !!!
Jedno jest pewne ...to nie byłaś Ty !!! Nie było brzusia !!! CMOK !!!
 
Dorcia - no to super, że masz takiego lekarza :) masz tych badanek troche do zrobienia, ale jak mus to mus.... potem bedziecie mogli działać :)

Gabryska - u mnie samopoczucie róźnie.... 3 ostatnie noce nie za fajne... ale co zrobić... Milego weekendu u Teściów życze.

Vegas - gratuluje udanej wizyty :) pięknie Zosieńka rośnie :)

Carla - no jak widać w 35-36 tyg to już trzeba mieć musowo wyprawke gotową i torbe spakowaną... bo na tym etapie to sie może już wszytsko wydarzyć... zresztą nie tylko na takim...
Fajnie, że lada dzień remont rusza pelną parą, bedziecie mieć śliczną łazienke :)

Wasila - no ja następna... troche sie dzisiaj zdenerwowałam tym brakiem miejsca na porodówce i że Kurczak musiała jechać do innego szpitala... ale teraz już sobie myśle, że co ma być to bedzie... do położnej tak czy siak jade w sobote.... a jak nie bedzie miejsca w dniu porodu to trudno ... ide na żywioł w drugim szpitalu... A Ty nie odstawiaj cyrków i wracaj tu szybko do nas.... mnie ciażowe hormony już teraz też dobijają, jestem mega nerwowa, wszystko mnie wkurza itp.

Co do Kurczaka to u niej bez zmian, na razie czekają.... ale raczej będą próbować SN jak sie samo nie rozkręci to pewnie zrobią prowokacje... tak więc jeszcze max 2 dni i Karol będzie z nami :)

Milego wieczorku.
 
Jestem od Was uzależniona, jesteście jak narkotyk i nie potrafię się całkowicie usunąć. Nad hormonami muszę zacząć panować, bo wkurza mnie wszystko dookoła.

Dorcia- zaje... lekarz. Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko jest na dobrej drodze, żeby wkrótce zacząć powiększać rodzinę. Co do moich danych personalnych- niestety niedobrze mieć popularne nazwisko, ale chciałam być dobrą żoną i przyjęłam po mężu;-)

gabryśka- miłego weekendu. Oglądałam Twoje zdjęcia na fb. masz czym oddychać tak jak ja więc chyba razem do top model plus size się kwalifikujemy............. ale twoje nog!!!!! Nie wypada, żeby kobieta kobiecie tak pisała, ale zgrabne jak cholera!:-)

Aniołek- dziękujemy za info o Kurczaku.Lada moment będziemy podziwiać Karolka. Masz rację, trzeba być przygotowanym wcześniej. Ja też się postaram do końca mraca przygotować już na tip top. Życzę Ci miłej końcówki ciąży

Fuma- witaj się z mężem intensywnie i koniecznie zajrzyj na grupę

Carla- nie kop biednej Dorci;-)jak bez reki powiadasz? i jak tak samo się czuje:)
 
Ostatnia edycja:
Wasila gdzieś Ty Gabryśki nogi widziała !!! mam Cię Gabryska na FB ...idę zobaczyć !!!??
ZOSTAŃ Z NAMI....ja Cię tak ładnie proszę !!!
A z hormonami damy radę !!! Wspólnie damy radę !!!

Gabryska no pewnie że Cię mam !!! Ale oczywiście oglądałam tylko foty na których jest Gabryska...jej zdjęć już nie kliknęłam !!!
Gabryska chcesz żebym Cię kochała do końca życia ??? Oddaj mi trochę cyca ...plissssssssssssss
Miłego odpoczynku...wspaniałej weekendowej pogody !!!

Aniołek u Nas szpitale dziecięce nie przyjmują ....koleżanka z osmiomiesięczna córcią jeździła od szpitala do szpitala ale w końcu zakotwiczyły...słyszałaś o tym Amelia ???
Ale kurcze zawsze wydawało mi się że porodówka czy patologia to muszą przyjąć....hmmm
 
Ostatnia edycja:
DORCIA fajnie, że masz takiego luzackiego lekarza a zarazem porządnego w swoim fachu;-) Teraz to już z góreczki i będą staranka:-)
WASILA ooo i tak trzymaj i nas nie opuszczaj:-)
 
reklama
Dorcia - jej jak się cieszę że wszystko dobrze :-)

Wasila - Ty nawet nie żartuj i nie waż się odchodzić :-D, ja tzn mój mąż taż ma popularne nazwisko , chyba najpopularniejsze , a ja znów niedobra żona …zostawiłam też swoje :-)

Ja nie mam fejsa i mnie to wkurza , nie mogę się zabrać do tego ………

Dorcia - no mnie nie przyjęli przecież , rzygałam jak kot ale co to kogo obchodzi ?co to był początek więc nie rodziłam ale sam fakt że się płaci taką kasę a oni mówią Ci że Cię nie przyjmą , no masakra , duże miasto ma kilka szpitali ale np mniejsze gdzie jest jedno ? i jakby miejsc nie było to co ? rodz sobie sama w korytarzu ? A sytuacje że rodzić jeździ od szpitala do szpitala z małymi dziećmi to w ogóle aż się gotuję na samą myśl .

sorry ale nie wiem co chciałam jeszcze :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry