reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzieki kurczak:) dzizes fura prasowania na mnie czeka a ja zamiast wykorzystac ze mlody spi i sie obrobic to na necie siedze :-D


A widzialyscie rozdanie grammy?? Normalnie beyonce i jay z czadu dali:)
 
Ostatnia edycja:
odmeldowuje sie zrobie sobie poslady z mel b bo od tego siedzenia na czterech literach to plaskodupia dostane a moj cos bakal ze dawno na basenie nie bylismy......... wiec trzeba cos tym zrobic by w bikini jak lachon wygladac :-D

milego wieczorku ;)
 
teściowa przyniosła mi czopki procto glyvenol, podobno dobre są, mam nadzieję, że szybko pomogą bo boli jak...
Aniołek, Kurczak kłamać nie będę przecież :-p ale kurczak, to co piszesz to prawda może być, bo i mnie w poprzedniej ciąży nie bolało spojenie i dłużej poród trwał, a teraz pobolało i rachu ciachu Gabryś na świecie :):)
 
Dziewczyny jak Wy zapieprzacie z tym pisaniem! I jak tu ładnie odpisać każdej, cooo???

Vinga mieszkanie cudowne, ale zazdroszczę tych 3 pokoi... My jak za kilka lat będziemy zmieniać to na 4 pokoje, ja chcę mieć w końcu sypialnię, a i dzieci powinny mieć swoje pokoje. Mam nadzieję, ze się uda. A na prokuraturze nie zapytałam o Twoją sprawę, bo koleś tak mnie zagadał że jak wracalam do domu to mi się przypomniało!! Sorry... Ale ja bym nie odpuściła, poczekaj jeszcze trochę, jak połog się skończy, zobaczycie jak jest podczas seksu... Jak będzie nie tak to ja bym uderzyła do lekarza, do rzecznika pacjenta czy jakoś tak. Wszystkie papiery na pewno masz że byłaś na drugim zszyciu itp.
Mam nadzieję, że będzie dobrze, ja bym zabiła chyba jakby mi coś zepsuli tam na dole!
Może teściowa pomoże przy dzieciach, weź tu wykąp dwójkę maluszków.
Vegas super zdjęcia, ale Martyna chyba bardziej do taty podobna, czy mi się wydaje??
ianka dobrze że chociaż za ubezpiecznie oddadzą. Co załatwiłam? Ano tylko to, że wiem o co mam go pozwać :/
Amelia daj czas Majce, w końcu skuma od czego jest nocnik :) U nas pomógł żłobek, tam ją nauczyli sikać na nocnik, ale z kupą mieliśmy problem, bo trochę ponad rok temu przestała kupsko walić w pieluchę, inaczej się nie załtwiła a od roku już bez pieluchy chodziła.
Gabryśka zaraz zobaczę foty. A Ty lecisz z Mel B, super :) Ja w domu też z nią ćwiczyłam, Chodakowska jest nudnaaaaa jak flaki z olejem, aż ćwiczyć się z nią nie chciało, a Mel B ma powera :) Nasza instruktorka z aerobiku ma jeszcze większego więc wyobraź sobie jakie wesołe mamy zajęcia :) Ale ćwiczymy ostro, może lachon ze mnie będzie do wakacji ;)

I co? Zapomnialam co która pisała, ehhh dajcie kobiety szansę coś więcej napisać ;)

Ahaa Vinga prawdę pisze, boleć będzie do końca i po porodzie pewnie też. W pierwszej ciąży spokój miałam, a teraz 2 dni przed porodem hemoroida dostałam :/

I dziękuję za życzenia dla Neli, sama nie wiem kiedy ona tak urosła... Obie imprezy udały się świetnie :)
 
Gabryska -:-D

Carla - wrzuć jakieś foty z imprezy .

Vinga , Carla - a jak tam brzuszki po drugim porodzie ? , tak się zastanawiam czy jest tak sam o czy gorzej ? bo lepiej chyba nie :-)?
 
Amelia zdecydowanie gorzej... Po 3 miesiącach od pierwszwgo porodu nie było widać ze rodziłam, wchodziłam w swoje najmniejsze spodnie. Teraz chodzę w leginsach, w dzinsach sadło się wylewa, reszta ciała jest do przeżycia, ale brzuch tragedia. Foty wrzuce jak kolezanka je obrobi :)
 
reklama
Carla papierów nie mam przy sobie ale jest adnotacja przy mojej karcie w szpitalu. ile czasu po porodzie zaczęłaś ćwiczyć? ja też już myślę, żeby parę kg zrzucić bo zapuściłam się po tych dwóch ciążach. jak patrzę na zdjęcia sprzed 3 lat to jakby inna osoba była... taka kiedyś szczuplutka byłam :(
Amelia brzuch - koszmar!!! mój gin w piątek powiedział, że ja nadal wyglądam jakbym w ciązy była... ale to prawda, brzuch mam spory i nie sądzę że się "wchłonie". trzeba się będzie wziąć za siebie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry