reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Kobietki. Wybaczcie za ciszę, ale miałam problemy z lapkiem. Ostatnio się nam popsuła cyfrówka, w naprawie jest, potem laptop, no 2 światy:sorry2: Co prawda chodził, ale tak, że lepiej nie gadać. Próbowałam tu wchodzić, ale jak mam się męczyć zamiast czerpać z przyjemności poczytania Was to musiałam zrezygnować by się nie denerwować. Teraz jest cacy:-) I weźcie, dlaczego miałabym się obrazić????:-) Oj Babeczki, Babeczki;-)
U nas OK. Czuję się dobrze, Zosia aktywna, Martynka zdrowa;-) Czego chcieć więcej:-) 5.02 usg połówkowe, już się nie mogę doczekać:tak::-) Śniło mi się, że mam syna Kubusia:-p:-p

VINGA słodziak z Gabrysia:tak: Kurde z tym kroczem niewesoło.. Podpiszę się pod tym co pisały dziewczyny, spróbuj powalczyć o swoje, ale też mam nadzieję, że z czasem krocze dojdzie do siebie, może teraz jest to wszystko jeszcze zbyt świeże?
AMELIA najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porząsiu:tak:
ANIOŁEK świetnie wyglądasz:tak: Chudzinka i ładny brzuś:tak:
KURCZAK no dobre pytanie na co miałabym się obrazić na Was:-p Piękny wielki brzuszek:tak: W ciąży z Martynką też miałam wywalony pępek, ciekawe czy teraz też mi wywali;-)
TESIAK ja myślę, że u Ciebie to synuś;-) Czuja mam:-p
FUMA jak tam u rodziców?;-)
IANKA mam nadzieję, że uczulenie zeszło;-)
DORCIA przytulam mocno:* Ja też z początku po poronieniu byłam silna a potem jak dowiedziałam się, że szwagierka zaciążyła to wylałam morze łez. Wbiła mi nóż w plecy. Nie mogłam długo się pozbierać z tych dwóch przyczyn /moje poronienie, jej ciąża/, w zasadzie minęło mi dopiero jak zaciążyłam w październiku:tak: Tobie życzę szybkiego zaciążenia, ja myślę, że to Ci pomoże:tak:


Co do rozstępów - mi w ciąży z Martynką w 8 miesiącu dopiero kilka wyskoczyło wokół pępka;-)


Oooo dostałam jakieś zaproszenie na grupę? Zaraz obczaję czy dostałam i o co w tym chodzi:-p

Obczaiłam jako tako:-p Zaraz dam zdjęcia.

Co do szyjki jeszcze to mi gin. mówiła 15.01, że mam długą, żadnych cm nie podawała, ale gdyby było coś nie tak to by mówiła, więc jestem spokojna;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas noooo zasypałaś nas fotkami...podpisuję się pod wszystkimi zdjęciami...są super ! Niunię masz kochaną !!! A Ty....nooo laseczka niezła ...a brzus słodziutki i malutki !!!
 
Nooo w końcu się Vegas odezwałaś... ale fotek wow... wszystkie super :)

A ja niedawno wstałam i dogorywam... coś nie moge sie ostatnio wyspać, ten ból bioder i nóg mnie wykończy...
Miłego dnia.
 
Vegas- Dobrze, że się odezwałaś.śliczne zdjęcia.Córcia mała modelka.

Aniołek- masz poduchę rogala? Może on trochę pozwoli się wyspać?

To też nie jest mój dzień. Widocznie cały tydzień taki się zapowiada. Moja córka robi mi pobudki o 6 rano. A ja mam ostatnio ochotę na spanie........
 
Ianka ale jazda z tym autem, pytaliście gdzie indziej ? No i tak Wasila napisała kosmetyki johnsona lubią uczulać.

Dorcia :*

Amelia jak czytam Twoje posty to mam wymięk :D:D
Sis mieszka .... hmmmm jak się to fachowa nazywa ... Opatkowice ... chyba.

Vegas a u Ciebie to już półmetek ... leci czas leci strasznie ! Piękne foteczki, ileż ich jest :))

Aniołek no to cierpimy dalej :/


Nie żartujecie, że cały tydzień będzie do d***, ja mam tak do 15 luz ale potem to zmiana o 180 stopni - zobaczymy jak będzie dziś ?!
 
hej , widzę , że nie tylko ja mam kiepskie dni ostatnio , ech już się nawet przyzwyczajam ….

Vegas - nooo jesteś:) fotki super :)

Kurczak - oo to ja zupełnie po drugiej stronie …A co po 15 - tym będziesz robić ?

Córka mi narobiła dziś na dywan ……..zaraz za nocnikiem , piękny początek dnia .
 
Wasila - tak mam taka poduche... już kombinuje z nią na wszystkie sposoby ale to na chwile przynosi ulgę, jak się położe na plecach i dam sobie na nią nogi to znowu córcia mi strasznie brzuch napina, chyba nie lubi jak tak leże.
 
Amelia źle napisałam, miało być do 15stej godziny - u mnie jest w miarę okey a potem jakiś kryzys do wieczora mnie nachodzi :/
 
vinga teraz na spokojnie luknełam na fotki mieszkania, już tuż tuż i jesteś w domu! potem czekamy na foteczki umeblowanego mieszkania
Wasila bez problemu to auto przeszło by przegląd w Polsce, ale ono tu nie kosztowało dużo, nawet mamy zakaz poruszania się nim, więc tylko na lawecie jak co, a i prom kosztuje, sumując by się tylko straciło. Nic "sprzedamy" je na złom i do wiosny do maja się wstrzymamy z kolejnym autem bo i tak się teraz nie używa tak często , wszystko mam na miejscu, do lekarza kominikacją miejską, a szkoda by było już kupować i żeby opłacać ubezpieczenie do wiosny jak ma stać nieużywane. chociaż tyle że z ubezpieczenia zwracają za miesiące gdy się nie ma auta.
Vegas miło Was zobaczyć :) wszystkie zdjęcia super! uczulenie schodzi więc raczej to oliwka winna
kurczak zazdroszczę Ci tego luzu :-D ja mam luz teraz jak młoda śpi, tzn zmykam pichcić coś hehe. A auto tak wycenił inny też gościu i nie ma sensu reperować, trudno, już się z tym pogodziłam ,że czy śnieg czy deszcz plecak na plecy i do sklepu he
Amelia a Twoja niunia lata bez pampka cały czas ? bo mojej odpuściłam narazie nocnik niestety,
Carla załatwiłaś coś na prokuraturze?
 
reklama
Vegas super że jesteś :) ale fotek :-) śliczna twoja niunia jest
Aniołek mnie też pod koniec wykańczał ból bioder, potem jeszcze spojenie doszło... nie dawałam rady się wyspać
Amelia :-D to ci córa "prezencik" zrobiła :p Nataniel też kiedyś miał taki wypadek, na nocnik nic nie zrobił, już wstawał z nocnika i srututu - wszystko na podłogę wyskoczyło
lecę obiado gotować
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry