reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
piszecie o "boleściach" po porodzie po ciąży, ja nie przesadzę pisząc że dobre pół roku bolały mnie krzyże, była jakaś granica do której się mogłam schylić, nawet rengen robiłam ale nic nie wykazał, jak sobie teraz pomyślę o tym i innych "przyjemnościach" to mi się słabo robi
lece kąpać niunie
 
reklama
Carla , Vinga - umiecie pocieszyć , nie ma co ;-), ja się boje , że będę mieć takiego zwisa i nic nie da się z tym zrobić , moja mama ma taki , skóra wisi , masakra

Vinga - jeszcze 3 tygodnie nie minęło, coś na pewno zejdzie jeszcze .
 
Cześć

Ja dalej u rodziców.Net tu jakos kijowo chodzi i w ogole chyba cos mają z kompem.
Fajnie mi tu,cieplutko,mamusia obiadek pod nos podaje.Czuję się kiedyś gdy wracałam ze studiow na weekend.Żebym nie robiła z pasożyta to porobiłam tu to i owo jak mama poszła do pracy. Nawet się szarpnęłam na prasowanie prania (nienawidzę).

Vinga-śliczne mieszkanko.Czekam na wirtualną parapetowę.Fajny sen miałaś.Oby sie szybko sprawdził.

Dorcia-jak samopoczucie i humorek?

Ianka-wspolczuję tych problemów z samochodem.My mamy dwa i ostatnio zepsuły sie oba w jednym czasie.Musiałam od mamy pozyczyć kasę bo po świętach i tym weselu kuzynki Mojego bylismy spłukani.

Resztę dziewczyn pozdrawiam.Miłego wieczoru.
 
Hej Wam:-) Dzięki za komplementy, chyba się zawstydzę:-D U nas wreszcie dziś trochę śniegu spadło, ależ Martynka była szczęśliwa, wreszcie śnieg:-p Niestety nie jakoś specjalnie dużo, ale spacer zaliczony i Mała mogła pohasać na śnieżku;-) Może dowali śniegiem i będziemy wyciągać sanki;-)
page.jpg
Ja po pierwszej ciąży czułam się świetnie, po porodzie ważyłam 45kg, chuda byłam niesamowicie /wzrost 160cm/ ale zadowolona, że nie muszę nic działać w temacie odchudzania. W pierwszej ciąży przybrałam 4.2kg /bo najpierw chudłam/, teraz mam 1.5kg na plusie. Nie wiadomo jak to będzie po tym porodzie. Leń ze mnie straszny jeśli chodzi o ćwiczenia, ale zaś z drugiej strony urodzę przez lato, więc chciałabym wyglądać dobrze, dlatego jeśli nie natura to ja sama będę musiała zadbać o siebie:-p Połowa ciąży za mną, druga połowa to wielka niewiadoma. Nigdy nie miałam żadnego hemoroida, mam nadzieję żadnego nie mieć. Nigdy na jakieś bolączki nie cierpiałam /prócz bolu głowy:-p/ i byłoby super gdyby tak zostało:tak: A Wam współczuję, tym, które na prawdę się mordują z tymi bolączkami.

CARLA
hmm wiesz co, jedni mówią, że Martynka to cała ja, zwłaszcza Ci co mnie znają jako taką malusią dziewczynkę:tak: a Ci co znają męża od małego to twierdzą, że cały tata:tak: Taka mieszana raczej jest:-p Mogę Ci pokazać jak ja wyglądałam jako mała laleczka:-p
8e73fdadfe.jpeg
Osobiście uważam, że jest mieszana. Ona tak do roczku była bardziej podobna do męża, ale potem jak zaczęły jej rosnąć włoski to bardziej przypominała mnie. Mój ma na pewno nosek;-) Pomijając płeć:-p

VINGA Twój synalek ma jeszcze sporo czasu na nocnik:tak: Z doświadczenia wiem, że jak dziecko nie chce to i tak nic nie wskórasz:-p Musi nadejść ten odpowiedni czas;-) Moja odpampersowana została jak miała 23 miesiące, wcześniejsze próby były nieudane. Za to potem jak załapała to z dnia na dzień pozbyła się pampersów:tak:

AMELIA hehe to Ci Mała prezencik zrobiła z samego rana:-p

ANIOŁEK ja już mam nerwy na siebie, ostatnio tak długo śpię, że lepiej nie gadać:-p Ale to wina Młodej, ona jest moim budzikiem:-p:-p Mam przynajmniej na kogo zwalić:-p

GABRYSKA zaraz obejrzę Twoje zdjęcie na grupie:tak: I co, zadowolona z ćwiczeń?:-)

FUMA ojj prasować to i ja nie lubię:-p No może jedynie lubię ubranka Martynki, jeszcze pod warunkiem jak nie mają zbyt wielu falbanek w przypadku sukienek czy spódniczek:-p



Aaaa my chyba będziemy zmuszeni zmienić autko apropo problemów z autkami. Nasz cougar ma już 15 lat, starość nie radość;-) Już za dużo musimy w niego wkładać. Teraz czas pomyśleć o czymś rodzinnym.





 

Załączniki

  • page.jpg
    page.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 8e73fdadfe.jpeg
    8e73fdadfe.jpeg
    6,2 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
oj Fuma ja też nienawidzę prasować... ja w ogóle nie lubię ani prasować, ani zmywać i w ogóle sprzątać :-p
 
Fuma a ja lubię prasować:-D najgorzej wyjąć deskę i żelazko....jak już wyciągnę,rozłożębto samo leci :happy2:

Carla nie pamiętam czy całowałam już Twoją córcię urodzinkowo? Jeśli nie to WIELKI BUZIAK DLA NELUSI !!!!!

Sorki ale pisze z tableta i nie umiem sobie włączyć pogrubienia....ehhh..troszkę techniki i człowiek się gubi.

Spokojnego wieczoru kobiałki !
 
Nie,nie,nie nie czytam Was wiecej bo sie zaczynam rozmyslac ;p kazda kobieta ktora urodzila dziecko powinna z urzedu medal dostac ;)
 
reklama
Samosia...tak...masz rację !!! MEDAL ZŁOTY oczywiście !!!
Słuchaj moja psiapsiółka urodziła córę ( pisałam Wam) expressowo !!! Nic ją nie boli...nic nie strzyka. Jedynie brzusio jeszcze ma...ale z czasem i jego się pozbędzie. Zdarzają się też takie "optymistyczne" przypadki. Ja niestety do nich nie należę !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry