reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
FumaF kciuki trzymam - działajcie :D

Samosia :*

Amelia poplułam sobie lapka przez Twój opis usg - cieszę się, że wszystko w porządku, no i nie doszukuj się (jak ja) tylko słuchaj gina - mówi, że jest dobrze, tzn. że nie może być inaczej !!!

Aniołek jakie prasownie i jeszcze wypad - nie zgadzam się ;)

Dorcia u nas też w końcu sypie i robi się biało, bo aż głupio, mrozi strasznie a wszędzie czarno :(
Fotencje piękne - jakbyś nie miała co z kotkiem zrobić to możesz podrzucić na pilnowanko ;) sweet sierściuch.
 
reklama
Kurczak ależ proszę bardzo....sierściucha mogę podrzucić ...kocha dzieci !!! Jest baaaardzo tuliński !!! A może wybierzecie się do nas na kawencję ???
A nie chciałabyś mieć swojego prywatnego sierściucha...mam taką kociczkę na ogrodzie...szukamy jej domku !!!
Ja się nie zgadzam...kolejna laska na BB...jak tak można ??? To tylko ja zaliczam nadwagę ??? Heeee !!! Twoja księżniczka CUDNA !!! A i mężasty .....czy ja coś miałam napisać o mężastym ...nieeeeeeeeee:-p

Fuma chyba lekko wymęczona po nocce ...nawet do Nas nie zaglądnęła :-D

Dziewuszki tak mi nasłodziłyście że normalnie mam wypieki na twarzy...dziękuję ....czyli co? Moje lustro kłamie :happy::-D:happy:
 
Hej dziewuszki moje kochane,

dziekuje Wam za chec pomocy i dobre slowo, nie chcialam pisac tutaj o jakie problemy chodzi bo to jednak otwarte forum ale powolutku sie klaruje sytuacja i wierze ze bedzie gut.
Fuma- kciuki za Was zaciskam mega
Ianka- lipa z autem, mam nadzieje ze uda Wam sie zrobic to jak najtanszym kosztem i przejdzie samochod ten tuv.
Amelia- ciesze sie ze dobrze wszystko z dzidzia
Dorcia- buziaki 4u. Gdzie Wy te foty laski wrzucacie bo ja jakas zacofana nie wiem gdzie wy to ogladacie?
Aniolek, Kurczak- te Wasze suwaki to zasuwaja dla mnie jak rakiety, coraz blizej do powitania na swiecie kolejnych dzieciaczkow forumowych
No oczywiscie Tesiak przed Wami jeszcze

Zima zawitala rowniez do nas, minus 10 mamy, dla mnie odczuwalna z minus 50 hehehe. Czekam na malza az przeczyta bajki malemu i romantic wieczor przy kominku i drineczku zastosujemy. Ach i pochwale sie Wam ze dostalam sliczne kwiaty od moich chlopakow, bo dzis moje urodziny, dzizes 32 mi stuknelo, mam nadzieje ze moje zyczenie pomyslane przy dmuchaniu swieczek sie zisci, wierze w to z calego serducha

Milego wieczorku babeczki
 
Samosia- Dobrze pamiętam, że w lutym startujecie ze starankami?

Dorcia- zasłużyłaś na porządnego kopa! Narzekałaś na siebie a jestem mile zaskoczona Twoim zdjęciem. Super laska. Jeśli chodzi o forumowe kg jestem na tym samym poziomie co Ty.Mój mąż powtarza "kochanego ciała nigdy dość":-)Twóje lustro kłamie. Wyrzuć je. A kociak słodki.

Fuma- oby wczorajszy wieczór był owocny. Dla pewności może dziś powtórzcie:-)

Amelia- super, że wszystko ok, bardzo się cieszę. Pierwszy trymestr oficjalnie zakończony:) Dolegliwości ustępują?

Kurczak- dziękujemy za obfitą prezentację. Córcie masz śliczną, z Ciebie też laska. Rodzinka jak z obrazka:-)

Dobrze, że macie dziewczyny zimę. W końcu jest sprawiedliwie.
 
Gabryska nie dostałaś zaproszenia do grupy ??? Tam możesz oglądnąć zdjątka...pożalić się i wypłakać....pochwalić itp. Grupa jest zamknięta więc tylko my mamy do niej dostęp...nikt "obcy" nie oglądnie zdjęć i nie przeczyta :-D
Po raz kolejny STO LATEK ... spełnienia marzeń !!!

Wasila no proszę Cię ... na jakim moim poziomie ...kochanieńka ja nie jestem w ciąży a na bank mam większy brzuch niż Ty !!!

Byłam dzisiaj u teściów ... spóźniony Dzień Babci i Dziadka...cholera jaka droga fatalna...chyba zima zaskoczyła drogowców bo ani nie odśnieżone ani nie posypane...brrrrrr...masakra !!!

Miłego weekendu babencje !!!
 
Ale zimno !!

Dorcia - tak to jest , ludzie postrzegają nas zupełnie inaczej niż my same , najprościej mówiąc przesadzamy , ale co zrobić , tak już mamy :)

Gabryska - kochana 100 lat w luksusie , i oczywiście II kresek na teście :-) , właśnie zapraszamy do grupy !

Vegas - Ciebie też :)

Wasila- e coś Ty , dalej się męczę i dziś jeszcze zgaga ! jest cudnie

Kurczak - miło Was zobaczyć :-)

Sypie ciągle , może jutro sanki wyciągnę .
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - nie ma innej opcji, trza kupić nowe lustro ! My baaardzo kochamy kotki, mieliśmy nawet dwa, takie kochane nasze, ale przeprowadzając się w nowe miejsce musieliśmy je oddać, właścicielka nie zgodziła się na zwierzęta - bardzo nam ich brakuje :(

Gabryśka - sto lat, wszystkiego NAJ NAJ NAJ :*
Z Aniołkiem mamy upragnioną trójeczkę z przodu, Aniołek leci z 31 tc a ja z 30 tc - to już ładny czas, byle do 36 tc a potem mam gdzieś moje skurcze ;)


U nas tego śniegu jeszcze by się przydało, jest lepiej niż było ale to jeszcze za mało :)
Jesteśmy już po ostrej imprezie, padam, chyba nie wstaje dziś z łóżka. Do tego miałam drugą z rzędu ciężką noc, budzę się równo co dwie trzy godziny, kuFa jak do karmienia :/ potem zasnąć nie mogę, brzuch przeszkadza - ehhhh mam nadzieję, że to przejściowe :(

Aniołek możemy świętować, nawet zgaga tej nocy mnie nawiedziła, miałam Ci już smska pisać ale stwierdziłam, że może chociaż Ty tym razem śpisz lepiej niż ja i nie będę Ci tego snu zakłócać :)
 
Dorcia - wszystkie lustra kłamią :) :-):-):-) w które nie spojrzysz to kłamie :) Super wyglądasz :)

Gabryśka - Sto Lat i spełnienia marzeń, a zwłaszcza tego największego, Trzymam kciuki :)

Kurczak - ja miałam tą noc wyjątkową bo bez zgagi, ale i tak wstawałam na siusiu no i ten ból nóg i bioder :)

Apropo kotków to Ci znajomi u których wczoraj byliśmy mają dwa jednego dachowca, już ma troszke latek, a miesiac temu sobie kupili nowego pieszczocha, świetny, ale jak usłyszałam do jakich rozmiarów te koty rosną to dziękuje :)
takiego mają - dziewczynka, na razie ma 5 mcy i już jest wielkości dorosłego dachowca, a wpiszcie sobie w google Maine coon i zobaczcie jakie są wielgachne dorosłe :) silvertabbymainecoonkitten.jpg

Zimno jak cholera... już chce wiosne.. :) kilka dni mrozów mi zdecydowanie wystarczy.
Wczoraj wróciliśmy po 23 do domu, dawno tak długo u nikogo nie siedzieliśmy, ale było bardzo sympatycznie :) trzeba korzystać jeszcze póki możemy bo potem już tak nie posiedzimy do późnego wieczora.
wrzucam zdjęcie brzusia z wczoraj a na grupe wrzucam zdjecie w całej okazałości.
CAM00145.jpgCAM00146.jpg
 

Załączniki

  • CAM00145.jpg
    CAM00145.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 46
  • CAM00146.jpg
    CAM00146.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 51
  • silvertabbymainecoonkitten.jpg
    silvertabbymainecoonkitten.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Aniołek piękny domek :)) czyli świętujemy Ty bez zgagi a ja z !
A te kotki owszem rosną spore, większe od nie jednego pieska, znajomi mają tego kota, widziałam go jak miał ledwo co ponad pół roku i już robił wrażenie.

Mój "domek" jest BIG, w obwodzie na wysokości pępka jedyne 105 cm ;) na razie 10 kilo na plusie.
 
reklama
Kurczak - No to niezły domek ma Twój Karolek ja ostatni raz mierzyłam się z tydzień temu to miałam w obwodzie na wysokości pępka 94 cm, z tą zgagą to się tak nie ciesze na zapas, bo podejrzewam, że to jednorazowy wybryk, dzisiaj już pewnie nie będzie tak kolorowo.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry