reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
94 :angry: mogłam skłamać ;D
mój pomiar niestety z dzisiaj ...
może z moją zgagą też coś jednorazowego :)

chciałabym się wyspać, to jest moje jedyne marzenie na najbliższą dobę :-(


Tesiak a Ty jak się czujesz?

No i Vegas gdzie Ty nam uciekłaś hęęęęęęęę ....

Venna odezwij się co tam u Ciebie, jak się czujesz !!!

Vinga jak Twoje krocze ?
 
reklama
Hej Babeczki:)

Widze ze chwalicie sie rozmiarami brzuskow. Ja tez wczoraj swoj zmierzylam -107 cm;) Juz w kurtce sie nie dopinam...
Brzuszek poszedl juz na dol, czuje niesamowity nacisk na szyjke ale nic wiecej sie nie dzieje. I mam nadzieje ze jeszcze conajmniej tydzien tak zostanie.
Aniolek, Kurczak gratuluje trojeczki z przodu;)

Wybaczcie ze tylko tyle i w wiekszosci o sobie ale nie mam juz glowy do pisania.
Pozdrawiam, sciskam i caluje Was wszystkie:*:)
 
Kurczak a gdzie można obejrzeć Twój domeczek Karolkowy ??? Heee ???

Aniołeczek śliczniusi masz brzusio ( powtórzę raz jeszcze )...w ogóle skórę masz taką gładką ... bez rozstępów ( niech tak pozostanie) bez cellulitu ...ehhhh...laska i tyle !!!

Vinga
jak cycowanie Wam idzie...jak krocze ???

Tesiak jejuś już niedługo...nadal dzidzi płeć będzie dla Was niespodzianka ??? A może masz jakieś przeczucie co do małego lokatora ?
 
Dorcia - no póki co rozstępy mnie oszczędzają, ale jak znam swoje szczeście to wyskoczą na tydzień dwa przed porodem... a celulit jest na nóżkach :) tylko na zdjęciu nie widać :)
 
Dorcia tak, bedzie niespodzianka...ale najwieksza jak urodzi sie dziewczynka;)

Aiołek nic się nie przejmuj tylko smaruj się. Tydzień temu wyszły mi te cholerne rozstępy na udach...:/ Tam gdzie nie smarowałam kremem. Myślałam że tylko brzuch i piersi są najbardziej narażone...a tu niespodzianka:( Będę z tym walczyć jak tylko wrócę do swojej wagi...
 
Ostatnia edycja:
Tesiak super, że wszystko okey, Ty już w każdej chwili możesz w końcu to 38 tc - nie powiem, że zazdroszczę i jeszcze niespodzianka Was czeka, świetnie. Ile Maluszek ważył przy ostatnim pomiarze ?

Dorcia nigdzie ;) wyskoczyłam tylko z centymetrami :/
 
Hej! Mąż na uczelni, ja z dzieciarnią w domu i w końcu mam chwilę żeby lapka odpalić. Nela miała w piątek występ w przedszkolu, jestem z niej taka dumna że chyba pęknę :) Mówiła wierszyk, poszło jej super, taki chłopczyk też recytował samodzielnie, ale biedny się zestresował i tekstu zapomniał, a Nela tym swoim donośnym głosem pięknie powiedziała :) Fajnie że została w ten sposób wyróżniona. Wczoraj mieliśmy imprezę z okazji urodzin dla "starych", tzn dziadkowie, brat M. z dziewczyną i moja przyjaciółka z facetem, a dziś imprezka w bawialni dla dzieci. Dostała piękne prezenty, same ubrania, gumki do włosów (bo w przedszkolu przepadają bez sladu) i księgę z bajkami.
Któraś pytała jak mi idzie cycowanie- idzie dobrze, laktacja się unormowała, ale Tomek się nie najada. Nocki są ciężkie, bo butli śpi do 1-2, a później to już budzi się na cycka co godzinę, dwie. Dziś w nocy dałam mu kolejną butlę to spał do 7, aż dziwnie mi było spac tyle czasu bez przerwy :) Co nie znaczy że z cycka chcę zrezygnować, wręcz przeciwnie- będę karmić ile się da, chciałabym jak najdłużej ze względu na nieszczepienie (ufff mój mąż ostatnio sam stwierdził, że raczej szczepić nie będziemy bo sam dużo czyta i wie jakie to badziewie, zwłaszcza 5w1 i 6w1).
Tomcio waży wg mojej wagi 7100 g, a mierzy około 68 cm.

Aniołek piękny masz brzuszek, oby żaden rozstęp nie wyskoczył.
Kurczak no nooo, piękna rodzinka, inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, myślałam że jesteś starsza :) A Kika cała mama :)
Vinga jak przeczytałam co Ci się stało to aż nogi zacisnęłam :/ Ałaaa, to jakaś rzeźnia! Jak mnie szwy ciągnęły to nawet mężowi nie pozwoliłam zajrzeć żeby sprawdził, czy wszystko tam ok, bo na samą myśl że będzie patrzył mnie bolało, a Ty tyle już zniosłaś. Oby szybko i ładnie się zagoiło, ja niestety mam wrażenie że zaraz mnie rozerwie podczas przytulania, ale to chyba w glowie mi siedzi...
Gabryśka kochana wszystkiego najlepszego! Zdrówka, miłości, pociechy z synka i męża i już niebawem drugiego smyka!!
Amelia super że z dzidzią wszystko w porządku, także już wiesz że będzie chłopiec albo dziewczynka ;)

Iii co jeszcze?? Nie pamiętam bo z pamięci piszę...

Ahaa ja na spacery z Tomkiem wychodziłam jak było -7, od dwóch dni siedzimy w domu bo z Nelą jestem a ona trochę zakatarzona (ale mega dawki czystej witaminy c działają), poza tym jest -18 więc dziękuję za spacery :)

Trzymajcie się dziewczynki ciepło w te mroźne dni :* Muszę się ogarnąć, dni mi lecą szybko, czytam Was codziennie ale nie zawsze mam czas na pisanie.
 
Kurczak ostatnią wizytę miałam początkiem stycznia, miałam tylko badanie wewętrzne i zmierzoną wysokość dna macicy (metrem,od spojenia łonowego). Doktorka popatrzyła gdzieś tam na swoje tabelki i mówi..."Czyżby to dziecko było mniejsze od pierwszego?" Ale ja wogóle się tym nie sugeruję. Jak robiono mi usg w dzień porodu to Franio miał ważyć ok 3 kg a faktycznie miał 3685 g. Mam tylko nadzieję że drugi Bąbel nie będzie ważył więcej...;)
 
Tesiak no to czekamy na niespodziankę !!! Ależ będą emocje !!! Czy masz może numer telefonu do którejś z nas ? Żeby w razie niespodzianki dać nam znać !??? Moja Młoda wg usg i obliczeń lekarza miała ważyć ponad 4 kg...a urodziła się równe 3 kg....tylko że 11 lat temu to nie było jeszcze takiego dobrego sprzętu.

Aniołek z tymi rozstępami jest różnie ...mnie pociachało kilka dni po porodzie i baaardzo w trakcie porodu...ale to zależy od ciała,od predyspozycji...nie ma reguły ! Trzymam kciuki żeby Ciebie przyjemność rozstępowa ominęła !!!

Kurczak no jak to tak...Ty niedobra...proszę mi tu na grupę zdjęcie domku wrzucić ...już !!! Bo się obraże,zacznę płakać i tupać !!!

Carla
super że u Was super !!! Tomcio i Nela są cuuudni...często oglądam Wasze foty !!!
A pogoda...no hmmm...chcieliśmy zimę nie ???

Fuma bo wykończysz tego swojego chłopa...daj mu odetchnąć :-) a Ty skrobnij do Nas !!!

Samosia , Gabryska , Muffi jak u Was staranka ????
 
reklama
Dorcia mów za siebie, ja nie chciałam zimy i teraz zwalam winę na Ciebie że przyszła ;)
Mnie rozstępy napadły 2 tygodnie przed porodem, wyszły w jedną noc. Rano się budzę i czuję, że coś mnie ciągnie na brzuchu, ja za lusterko a tam rozstępy paskudne!! A ja od lat codziennie się smaruję, bardzo dbam o skórę, a tu lipa.
W tej ciąży rozstępy się powiększyły, a w bonusie wyszły mi nawet na pośladkach :/ Mam na brzuchu, boczkach, cyckach, z przodu i wewnątrz ud, nawet na łydkach... Cóż, dzieci będą musiały zafundować mamusi jakiś zabieg w ramach rekompensaty :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry