reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale mi się głupoty śniły :( włącznie z tym że mała mi ze schodów spadła , od 4 już nie spałam, tyklo przymkrukałam oko a jak twardo usnełam jak niunia się obudziła, obiecałam sobie teraz drzemkę ale cholera szkoda mi czasu, więc nastawiłam obiad zrobiłam kawę i za chwilę wracam do obiadu
Amelia
no rośnie :( może się zmotywuję któregoś dnia i wrzucę fotę :) Ja siętrochę przejmuję bo moje prenatalne to była ściema, wtedy byłam w Polsce i mój gin miał urlop więc poszłam do innego, ogólnie z wizyty byłam bardzo zadowolona, ale to prenatalne wyglądało tak że zmierzył tylko kilka długości żadnego pobierania krwi ... teraz tu pyta położna czy mam jakieś papiery a ja oprócz zdjęć usg nie mam nic :(
Vinga no ślicznie wyglądacie w tej chuście! mnie też przeraża to wiązanie. &&& za wizytę
Aniołek na Twoim miejscu wybrałabym bardziej wózek, chociażby dlatego że będzie wiosna jak urodzisz i zawsze możesz dawać małą na drzemki na pole, bo wy w domku mieszkacie, nie w bloku ?
A mój wczoraj pojechał na przegląd auta ... i dupa zbita, wiecie że nie podbił bo gdzieś tam jest pod spodem rdza ! jeszcze parę małych usterek ale to mój sam poprawi ale ta rdza.. gościu wycenił że nie opłaca się go nawet remontować bo przewyższy 2 krotnie wartość auta, mam doła cholera auto stare ale naprawdę chodzi dobrze, i nie można się nim poruszać od wczoraj, szef mojego podjedzie z nim do swojego kolegi i zobaczy czy faktycznie takie wielkie koszty naprawy. a dwa miesiące temu samo ubezpieczenie płaciliśmy 4500 zł ! siąść i płakać
 
reklama
Amelia - Trzymam kciuki za wizytę...
Ianka - Tak mamy mały ogródek :) zamkne bramkę na klucz co by mi mojej księżniczki nikt nie ukradł i może sobie leżeć całymi dniami na polku, strasznie drogie to ubezpieczenie, oby się udało z tym autem zrobić bo samochód potrzebny. Ja też mam głupie sny, coraz częsciej śni mi się poród itp. no ale co zrobić uroki ciaży :)

A my byliśmy na zakupach, kupiłam pampersy, chusteczki, kosmetyki, apteke też zahaczyłam więc jestem w 100% przygotowana na przyjście na świat niuni, ale oczywiście niech sobie ona tam jeszcze siedzi w brzuszku przynajmniej 6 tygodni :) Włączyłam kolejną partię Julkowego prania no i grzecznie leże, mąż sprząta kuchnie :)
Miłego popołudnia.
 
Amelia KCIUKAM &&&&&&&&&& Odezwij się po USG ! Może już "coś " podejrzycie między nóziami ???
Jutro podwójny PAPPA ???
 
Wasila, Amelia - na pewno się zaprezentuję .......

Wasila - faktycznie obecne problemy są chyba bardziej do ogarnięcia, niż te przy pierwszej ciąży, na pewno wszystko sobie unormujesz !

Ianka - koszt ubezpieczenia nie miały; też mam głupie sny, głupie to mało powiedziane :/

Amelia - kciuki za usg dzisiejsze, odezwij się po, będzie córa ;]

Dorcia - Twoja córa ze zdjęć taka dorosła :)

Aniołek - to miały być małe zakupy .......... a ja Ci uwierzyłam :D

Dziewuszki podziwiam, te które mają drugie, przy pierwszym ledwo co odrośniętym Bejbiku. Pewnie u mnie 5 lat różnicy sprawi, że nie odczuję tego tak jak Wy !!!!

Vegas łer ar ju ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Amelia trzymam kciuki!!!!!!!!! I tak jak mówi Dorcia- może dziś się dowiesz jakiej płci masz dzieciątko:-)

Ianka- też mam głupie sny :-)myśle, że coś się dua jeszcze zrobic z tym przeglądem. gdyby w Polsce tak szczegółowo robili przeglądy aut to połowa nie przeszłaby choćby ze względu na tę rdzę. Tak w ogóle mi się przypomniało, że ja nieodpowiedzialna matka kiedy jeszcze pracowałam woziłam siebie ciężarną i małą autem bez przeglądu 2 tygodnie. Oczywiście mąż miał tego pilnować i oczywiście zapomniał

Aniołek-
dobrze, że jesteś juz przygotowana. Jeszcze trochę i będziesz pakować torbę do szpitala :shocked2:czas szybko leci. A teraz grzecznie leż.

Kurczak- ja często się zastanawiam czy dobrze zrobiliśmy z drugim dzieckiem tak szybko, ale za kilka lat pewnie będę się cieszyć. Tobie córcia dużo pomoże, więcej rozumie. Moja przechodzi bunt dwulatka więc jest bosko ....i jeszcze nie odpieluchowana:-)
 
Wasila na pewno na początku będzie ciężko z dwójką małych dzieci...w tym z noworodkiem...ale na pewno nie będziesz żałować decyzji o szybkim powiększeniu rodzinki....ja baaardzo żałuję że nie miałam od razu drugiego dziecka...Młoda byłaby inna a i mnie by może teraz nie ciągnęło do kolejnego bobasa ?!

Amelia czekam z niecierpliwością na info !!! To dzisiaj pierwszy raz idziesz do ordynatora...czy w lutym...pomieszałam coś ?

Kurczak bo moja Młoda to już babsko wielkie !!!

Dodałam dwie foty...stare skasowałam. Mam nadzieję że nikt się nie wystraszy ???

Tesiak
co u Ciebie ???
Carla jak tam ???
Gabryska co u Ciebie...nic się nie odzywasz ???
 
Dorcia - ja widzę tylko jedną fotkę :) super masz tego kotka :) Kogo się miała wystraszyć Ciebie czy Tygrysa??:-):-)

Wasila - Na pewno dasz sobie radę z dwójką małych dzieci, ja póki co nie będe się za bardzo odzywać w tym temacie, czy lepiej mała różnica wieku czy większa, bo nie mam nawet jednego dziecka i nie wiem jak wygląda macierzyństwo. Ale jedno jest pewnie, że niezależnie od różnicy wieku między dziećmi to to jest trudna dezyzja i zawsze będzie pytanie, czy to aby na pewno dobry moment.
 
Wasila - na pewno będziesz się cieszyć, nie ma innej opcji ..... ale i tak Was podziwiam, na pewno dużo więcej pracy, ale zawsze się to jakoś w praniu układa .... czy większa czy mniejsza różnica, zawsze to dwa wspaniałe ciałka do kochania :))

Dorcia - sierściuch piękny :) u nas uwielbiamy kotki :)) no i nie wiem co tu takiego strasznego miało być na tej fotencji :)) jest elegancko.
 
Amelia-córeczke masz tak śliczną i słodką,że aż Ci zazdroszczę!:)
ja mam niebieskie oczy a mój mąż zielone..ciekawe co z tego wyjdzie ;P
Dorciu ja tez widze tylko jedną fotkę ;( ale za to jaką ;)
kurczak ;)
Vinga-hehe mówisz,że chłopaki Cię osaczyli?:) jak tam sytuacja z mieszkankiem?byliscie juz u notariusza?
 
reklama
Amelia.....gdzie jesteś ? Już po wizytce ???

Samosia,Kurczak,Aniołek dziękuję :-D Nie dodało zdjęć ...hmmm...czemu ?
Już są :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry