reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej

Jestem na chwile i zaraz znikam.Szykuje romantyczny wieczor.
Jak tylko Moj wroci od tesciow to zaczynamy.Chyba mam owu dzisiaj to kto wie...

AMELIA-kciuki, za wizyte.

KURCZAK-prosimy o fotki na grupie:tak:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem , dzięki za kciuki , a w więc usg ok
CRL= 70MM
BPD=20MM
NT- 1,8
Kości nosowe - obecne prawidłowo wysycone ( NB+ ) - cokolwiek to oznacza

Długo mierzył tę kość , w opisie nie ma pomiaru a na zdjęciu pierwszym jest 0,22cm , a na drugim 0 , 28cm i kurcze nie wiem czy to dobrze , niby mówi , żę wszystko ok , że nawet testu z krwi nie muszę robić ale wiecie jak to jest :) jeśli chodzi o płeć to najpierw widział dziewczynkę , później chłopca , więc na 70 % chłopiec choć mówi że płeć określa się bardziej na podstawie( czegoś tam w środku - sorry ale nie pamiętam ;) ) i z tego wychodzi dziewczynka , a parę razy jakby siusiak się pojawił choć na początku twierdził żę to raczej są wargi sromowe , no nic już mi wszystko jedno , mam nadzieję że nie obojniak :szok:

Ianka - dawaj fotki !! Co do badań to na takim standardowym genetycznym nie pobierają krwi więc się nie martw , ja idę bo dostałam skierowanie ale nie jest to konieczne jak usg wyszło dobrze . Powinnaś oprócz zdjęć dostać opis badania z wszystkimi pomiarami , nie masz ?? Jeśli coś byłoby nie tak to lekarz na pewno by ci powiedział . Strasznie duże ubezpieczenie płacicie , na pewno da się zaszpachlować rdze :) , to w Dani wszyscy nówkami jeżdżą , że tak skrupulatnie do przeglądu podchodzą ? , pocieszę Cię , ja też mam serwis niedługo , i wymiana podstawowych rzeczy wyniesie mnie z 2500 , także też super .

Aniołek - czy Ty nie miałaś leżeć ;-) ?

Dorcia : * , do ordynatora idę 6 lutego dopiero .

Samosia - ale nie ma co zazdrościć tylko trzeba sobie zrobić własną :-) , także do roboty :-), oby nie miał/miała brązowych bo to będzie podejżane ;-)

Fuma - upojnej nocki życzę :) , trzymam mocno kciuki

Carla , Vinga
- jak Wam idzie cycowanie ??
 
Amelia...zakodowałam 6 luty !!! Cieszę się że wszystko super....super ....super !!! A NB+ to czasem nie chodzi o nub ? Czyli wyrostek płciowy ? Bo na jego podstawie na początku określa się płeć...ale mogę się mylić !

Fuma &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wymęcz chłopa ile wlezie !!!

Dobrej nocki babencje !!!
 
Dorcia - a Ty nie miałaś iść spać ? :) NB to chyba długość kości nosowej , zresztą w opisie jest tak jak napisałam , w jednej linijce więc to chyba nie może być nic innego ?
 
Amelia super, że usg wyszło ok ;]

Vinga śliczny Gabryś <3

Zczytałam wszystko, ale juz nie pamietam co komu mialam odp. Wykonczona jestem… bleh
 
No to Amelia mogę puścić kciuki :) zresztą od początku wiedziałam, że będzie wszystko ok :)
A ja dopiero wstałam, zeszłam na dół pije wodę i dalej leże pod kocykiem a mąż wziął się za sprzątanie łazienki :) Ja dzisiaj tylko wyprasuje troszke ciuszków, no a po południu jedziemy do znajomych, ale tam będe grzecznie siedzieć :)

Fuma - mam nadzieje, ze ta noc była owocna :)

Samosia - a Wy na co czekacie?? na oklaski ??
 
Amelia tak to będzie to co piszesz, to jest kość nosowa...a ja się doszukiwałam wyrostka płciowego zwanego NUBEM :-p

U mnie sypie śnieg a ja mam dzisiaj wyjazd na Dzień Babci i Dziadka..........uuuu jak ja nie cierpię zimy !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry