reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vegas fajnie że córcia daje o sobie znać...byle nie boleśnie ! Kochana zastanów się nad świnkami...piszczą w nocy...nawołują się. Ja miałam szynszyle - cudne ale wymagają sporej opieki,nie to co mysiorki czy chomiczki

Ianka kiszońców mogę Ci podesłać...domowych !!! Mam czternaście słoiczków :-D Co do wizyty to oni próbkę wyślą dopiero w piątek !!! Więc od piątku 14 dni....szok !!!

Amelia jak się czujesz ???

Vinga co u Was kochana ???

Carla oj oj ale bym sobie naprzytulała takiego maluszka...słodkie są takie maluszki !!! Buziaczki dla dzieciaczków !!!

Tesiak coś się ostatnio mało odzywasz ??? Jak się czujesz ?

Gabryska
hallllo !!! Gdzieś się schowała ???
 
reklama
hej kochane, ja w trochę podłym nastroju :( zacznę od użalania się
podły nastrój zafundował mi wujek google :/ Gabryś zdiagnozowane ma stopy "końsko-szpotawe", mamy nakaz prostowania stópek, bo są bardzo mięciutkie i skierowanie do chirurga dziecięcego... do tej pory się tym nie martwiłam, no dopóki nie poczytałam o tym schorzeniu... wychodzi na to, że mój syn do końca życia będzie musiał walczyć z tymi przeklętymi stopami, że takie dzieci lądują w gipsie i z szynami na nogach. wyć mi się chce przez to co czytałam...

pytacie jak sobie radzimy? jest w porządku, Nataniel jest bardzo ciekawy brata, pilnuję, żeby mu krzywdy nie zrobił. ale widzę że zadziwiająco delikatnie podchodzi do Gabrysia. jak jesteśmy sami we trójkę jest super, Nanek grzeczny, tak spokojnie jest i naprawdę przyjemnie. gorzej jak jest teściowa, wtedy Nataniel robi się marudny i wrzaskliwy i chce tylko do niej...
przepraszam że ja tak tylko o sobie, miałam was nadrobić ale teraz myśli mi te stópki zaprzątają :( mam nadzieję, że lekarz mnie pocieszy i że nie jest tak źle
całuski dla was ;** i proszę trzymajcie za nas kciuki w środę, bo wtedy idziemy do przychodni z nóżkami
 
Heloł… poniedziałek… BLEEHHH ;/

Amelia ja też wykrawam wszystko z mięsa: żyłki, błonki itd ;)

Fuma Dorcia ja myślę, że w tym roku wszystkie dziewczyny z naszego wątku zajdą w ciążę ;) Oczywiście oprócz tych już zaciążonych hahaa ;]

Carla nie wiem czy lepiej z tą moją mobilizacją… heehe ;) A jak tam Tomuś? Może masz dla nas jakieś nowe słodkie fotki?

Vegas co do pieska to znam to… mam Jack Russel Terriera… podobny charakter do beagle ;) Nie usiedzi na dupsku ten pies !!! Często mam go już dosyć :D Spokoju z nim nie ma, ciągle zabawa zabawa zabawa :D

Vinga kochana !!! Nie czytaj wujka google bo najczęściej można się tylko przestraszyc. Wiadomo ze w necie opisuja tylko najgorsze przypadki, twoj Gabryś napewno będzie dobrze się rozwijał !!! Nie denerwuj się na zapas, mam nadzieje, ze lekarz Cie uspokoi !
 
VINGA Muffi ma rację, nie czytaj google bo w nim można osiwieć i na zawał zejść. Od czego jest lekarz. Myślę, że Cię uspokoi. Na pewno będzie wszystko OK:tak: Trzymam kciuki:tak:
 
Vinga powiem Ci jedno...duuużo zależy od prawidłowej rehabilitacji ... ćwiczeń i wizyt u specjalistów,można zdziałać cuda - naprawdę !!!
 
Hej Laski,

jestem kobietki, wybaczcie mi plis moja nieobecnosc, pare problemow na leb mi sie zwalilo, musze poogarniac sprawy.
Ale co nas nie zabije to nas wzmocni!
Pozdrawiam
 
Fuma - dobre nastawienie :tak:, na pewno się uda !!! nie może być inaczej !!!

Dorcia - współczuje tego czekania , nienawidzę żyć w niepewności ! będzie dobrze :tak:

Carla - Kaja mi się podoba ale bez przesady :-D, ja tu myślę a i tak pewnie będzie chłopak :-).

Ianka - to tylko w polskim sklepie ogóry macie ?????

Vegas - ja miałam 2 szczury i nigdy więcej !! fajne są ale ja nie mogę patrzeć jak zwierzę się męczy :( , świnek nie lubię ,teściówka ma i są takie nijakie , bez charakteru :)

Dorcia - nie narzekam :)

Vinga - mój brat ma takie stopy ……. ale to jest dłuższa historia , miał operację . Najlepiej będzie jak pójdziesz do dobrego specjalisty i oceni w jakim są stanie nóżki ,nie wiem czy w każdym przypadku ale rzeczywiście wkłada się nóżki w gips , czasem na długo co jest uciążliwe ale później dzieci normalnie chodzą , nie zamartwiaj się na zapas , trzymam kciuki mocno .

Gabryska - wybaczamy :)

Muffi - czyżbyś coś myślała o staraniach ;-)?
 
Amelia myślec to ja cały czas myśle. Kiedyś wkońcu wystartujemy z tymi stAraniami hehe
 
Muffi - nie myśl tylko działaj :-)


Dziewczyny wejdźcie na grupę i poradźcie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vinga - nie czytaj wujka google, idź do lekarza i niech on oceni, może nie jest tak źle jak Ci się wydaje, trzymam ciuki...

Dorcia - ja moje wyniki hist-pat miałam mieć po 2 tygodniach, a że wtedy wypadł weekend majowy itp to zrobił się miesiąc, na szczęście nic nie wykazały i mam nadzieje, że i w Twoim przypadku będzie tak samo :)

Vegas - Ja całe życie miałam chomiki fajne stworzenia tylko wkurzało mnie, że hałasowały w noce w klatce :) co do świenek to moja siostra miała już kilka, ostatnio miała parkę ale jedna z nich zdechła 1,5 roku temu bo zachorowała, ta druga się jeszcze trzyma i ma się całkiem dobrze, jak dla mnie bezproblemowe zwierze w nocy jest cicha w dzień też piszczy tylko jak słyszy, że moja mama z pracy wróciła i wie, że zaraz dostanie jakiś smakołyk :) ogólnie jest kochana :)

Muffi - ja myślę, że to że zwlekacie ze staraniami jest w tym momencie uzasadnione Twoją pracą, ale miesiąc, dwa i prosze mi pięknie działać :)

Amelia - odpisałam na grupie,

miłego dnia..... u mnie leje już 24 godziny :( co za pogoda...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry