reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Melduje sie! pisze z telefonu meza a strasznie nie lubie dotykowy h telefonow wiec jutro Was nadrobie i napisze na normslnej klawiaturze;).buziaki!
 
reklama
Amelia-az mi sie w głowie to nie mieści!Nie przyjac kobiety w ciąży bo nie ma miejsc?!!??!! A jak dzisiaj kochana?lepiej sie troszke czujesz?
Carla-super,ze juz wrociliscie do domu!;)
Vegas-hehe fajnie,ze córcia taka szczesliwa z rodzenstwa.Ja miałam 5 lat jak sie dowiedziałam,ze bede miec siostre i na poczatku pamietam,ze nie byłam zachwycona:p
 
Samosia a Ty jak tam....kiedy termin niechcianej @ ???

Amelia jak tam ? Odezwij się ...minęły wymioty ?

Fuma , Gabryska jak u Was ???
 
Hej babeczki

My bylismy w sobote na weselu i teraz zbieramy sily po tym wygibie.
Troche mnie jeszcze bola nogi bo wyskakalam sie jak pchla.Wytanczona jestem za wszystkie czasy.

CARLA-dobrze,ze juz wrocilas z Tomusiem do domu.Teraz duzo zdrowka dla malego.

DORCIA-wspolczuje tej kolki nerkowej.Dobrze,ze juz lepiej.Oby sobie poszla precz.

ANIOLEK-gratuluje wizyty.To dobre wiesci,ze szyjka ok.Tak trzymac;-).

AMELIA-oj biedulko,wspolczuje tych wymiotow.Tez jestem zdziwiona,ze lekarz nic nie zapisal i nie przyjeli Cie na oddzial.Zycze polepszeenia samopoczucia.
 
Dorcia tak też tego kopniaczka odczułam :) nie inaczej.

Carla super, że dotarliście już do domku i ze zdrówkiem lepiej. Współczuję przeżyć w szpitalu i przeżyć z ojcem.
Przestałam już narzekać na tą ospę, raz że przechodzi ją baaaardzo łagodnie (9 kropek) a po drugie nie przyniesie mi jej do domu jak będzie już Dzidziuś.

Amelia współczuje aż takich dolegliwości, jestem z Tobą.

FumaFoch fajnie, że weselicho udane :) też bym potańczyła :)

A to mój brzuszek w 25tc1d:

Zobacz załącznik 601301

Potem załączę jeszcze foteczki tego urwisa z brzuszka :)



Zobacz załącznik 601302Zobacz załącznik 601303Zobacz załącznik 601304
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HEJ

Ze mną ciut lepiej , ale wieczorem myślałam że się wykończę , dziś już dwa razy muszlę przytulałam , najgorsze jest to że jak jestem głodna to mam mdłości , a jak coś zjem to się meczę później , już nawet suchych bułek jeść nie mogę :(

Carla - jeju do kibla mnie pociągało jak przeczytałam o tym jedzeniu przemamlanym , ohyda!!!! ciekawe czy sama by zjadła takie , o feeee , nie pisz mi więcej tak :) A karmi , ja piłam jak karmiłam bo gdzieś mówili że na laktacje pomaga , ogólnie nie lubię tego smaku ale wtedy smakowało mi bardzo :)

Vegas Dorcia - gin na pierwszej wizycie przepisała mi Torecan , nawet Was pytałam o niego bo właśnie wyczytałam że nie stosować w ciąży , wzięłam ale niewiele pomógł .

Kurczak - super brzuszek , dzidzi piękna :) tylko nie mogę rozszyfrować tego drugiego zdjęcia ….? to już 25 tc :szok:
 
Jeny Amelia ładnie Ci hormony buzują, miałam tak przy Karoli - ojjjj będzie córa, będzie :)

Ta druga fota, to uda Dzidziusia i klejnot Nilu pomiędzy :)
Już 25 tc a mi się tak ciągnie :(
 
Witam sie poswiatecznie i przedsylwestrowo!!! My wrocilismy wczoraj w nocy do domciu z PL, bylo super, uwielbiam moja rodzinke i przyjaciol w Polsce. Oczywiscie obzarta jestem niesamowicie i czuje ze w boki poszlo ale coz nie moglam sobie odmowic . Nie obylo sie bez zlosliwosci rzeczy martwych, zapalila sie kontrolka w aucie ze plyn chlodniczy trzeba dolac, dolalismy a ta za jakies kilkadziesiat km znowu sie zapalila, w PL pojechalismy do warsztatu okazalo sie ze to pompa wodna, wymienilismy kuzwa, dojechalismy do hamburga a ta kontrolka znowu sie zapalila, wiec trzeba bedzie sprawdzic w dekrze o co kaman, najgorzej sie wkurzam ze 3 miesiace temu M. kupil to auto, fakt jest to 3 latek, ehhh no nic cale szczescie jest na gwarancji rok wiec sie jakos wyjasni. Ja dzisiaj ogarniam chate, 3 pranie juz wstawilam, pozniej na zakupy no bo jutro juz sylwester, idziemy do znajomych i musze porobic troche zarelka. Wogole powiem Wam ze dobrze mi zrobil ten wyjazd, naladowalam akumulatory Ciesze sie ze u Was tez milo minely swieta. Doczytalam ze Dorcia chorowitku w szpitalu bylas, dobrze ze juz wporzadku, dbaj o siebie i fasolinke Carla- kurcze czytam o warunkach w szpitalu dla dzieciaczkow i karmiacych matek i normalnie szok przezylam. Zycze z calego serca abyscie juz nie musieli tam nigdy wracac. Amelia- biedaku, moze przynajmniej kup w aptece te elektrolity co sie rozpuszcza do picia jak bejbiki wymiotuja, zebys sie nie odwodnila Fuma- super ze wybawiona po weselichu, ja mam zamiar jutro troche stopka potupac Kurczak- 25 tydzien!! twoja ciaza to zapindala dla mnie jak rakieta po nowym roku bede na biezaco z wami, buziaki laski, dobrej zabawy jutro, czy to z alkoholowym czy z kinderszampanem!!
 
reklama
Hej;-) Ja fasolówkę gotuję, mmm ależ smaka już miałam:-) W nocy miałam koszmara i dopiero dochodzę do siebie:baffled:

FUMA super, że się wybawiliście:-)
GABRYSKA no jakie pozytywne emocje przekazujesz:-) Kiedy masz termin NIEdostania @?
DORCIA jak się czujesz??
KURCZAK ale wielki brzuszek:-) Piękny!! A dzidzia cudowna. Z Martynką na 3D byłam i teraz też mnie kusi:-) Świetne są takie fotki:-)
AMELIA biedaczko.. Mam nadzieję, że Ci szybko minie..:*



My jutro z rodzicami spędzamy Sylwestra. Rodzice mają 40 rocznicę po ślubie i zaprosili nas na wspólne świętowanko:-) Może i mój brat ze swoją rodzinką przyjadą, byłoby super, Martynka miałaby towarzystwo do szaleństw bo brat ma trójkę dzieci:-) Martynka ma już perukę klownicy i będzie śmiesznie:-) Do jej głupawek peruka idealna:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry