reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga nie denerwuj sie, przykre to jest jak najbliższe osoby potrafią wbić szpile. Nie wiem co Ci poradzić. Może mama powinna przyjechać do Ciebie?

Dorcia widzę, że Ciebie również dzidzia zaskoczyła! Mąż i córka wiedzą?
 
reklama
Wasila mąż był pierwszą osobą która się dowiedziała !!!
Jeśli chodzi o Młodą to...mam nadzieję że dowie się jak najpóźniej !
Chciałabym ją zabrać na USG w 12 tygodniu i żeby tam się dowiedziała że będzie mieć rodzeństwo ...ale czy to się uda ???
Podejrzewam że "plotka" pójdzie szybciutko w miasto bo betę robiłam w miejscowej przychodni
 
Dziękuje dziewczynki...dziękuję !!!

Jesteście cudne !!!
Fuma, Gabryska,Samosia,Muffi (chyba nie pominęłam nikogo) teraz Wasza kolej...niech się sypią II !!!

Idę spać...odespać nieprzespaną noc !!!

DOBREJ NOCKI BABECZKI

Gdzie się podziała lista ciężarówek i staraczek ?
 
aaaaaaaaa dorcia gratulacje !!!! Jejku jak się cieszę !!!! Piękny prezent na święta ::d:d:d:d:d:d:d śmieje się do kompa hahahhaa jeszcze raz gratulacje kochana !!!
 
Dobra, a teraz po ochłonięciu...

Heloł laski!!! Od dziś mam wolne do 1.01 yeeeey! Więc będę bardziej na bieżąco

Amelia współczuję mdłości, biedna, męczą Cie strasznie. Aaaaa i ja też ważę 65kg i strasznie mnie to wkurza, więc wiem o co cho ;]

Wasila ja też wolę facetów ginekologów… a szczególnie młodych hahahhaa

Fuma 3mam kciuki za następny cykl !!!

Vegas życzę zdrówka !!!

Vinga nie przejmuj się mamą… Nataniel poradzi sobie bez Ciebie, mam nadzieję, że ty też ;]


Komu jeszcze miałam odp…. hmm… może mi się przypomni ;]


A tutaj lista ciężarówek, Dorcia wpisać Cię? ;]



1.Vinga8921.01.2014chłopiecGabriel
2.Tesiak14.02.2014?????
3.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
4.Kurczak!11.04.2014chłopiec
5.Wasila09.05.2014dziewczynka
6.Venna15.06.2014
7.Vegas20.06.2014dziewczynka
8. Ianka14.07.2014
9. Amelia.02.08.2014
 
DORCIA a czemu mieliby robić przecieki z tego laboratorium?
MUFFI super, odpoczniesz trochę:-)
VINGA mamą się nie przejmuj, olej to, pogada, przestanie;-) A teraz dużo odpoczywaj, poczytaj książkę:tak: Potem z dwójką dzieci będzie Ci brakować chwili na relax:-p Korzystaj:tak:
WASILA macie już wybrane imię dla córy? Coś chyba ostatnio pisałaś a ja mam sklerozę:-(


Kurcze - apropo Kurczaka - wie ktoś coś gdzie nam zaginęła koleżanka?;-)



Mężuś w pracy to ja tradycyjnie seriale nadrabiam:-p Za dnia to wolę czas spędzać z córą, więc tv rzadko odpalam;-)
 
Wasila szkoda tej premii tym bardziej jak jest w wysokości wypłaty.
Fuma teraz mam nadzieję że już ostatni raz masz styczność z @ i za niedługo będziesz się cieszyć 2 kreskami a my razem z Tobą
Dorcia a kopniak jeszcze Tobie że tak to ukrywałaś no nie mogłam usnąć wczoraj przez tą wiadomość :) który to tydzień ?
Amelia to daleko faktycznie, to jak nie polecicie to kasa pewno przepadnie? szkoda by było , ja się czułam fatalnie (ale nie wymiotowałam) przez ok 2 tygodnie a teraz... boję się to głośno mówić ale czuję się dobrze, nawet kawę pije w południe , nie potrzebuje już tych drzemek w dzień, ogólnie mam nadzieje że tak zostanie, i mam nadzieję że przejdą Ci te dolegliwości bo fajnie by było lecieć. Nic nie wiem na temat tego leku ale też bym nie brała jakby pisało że nie brać w ciąży, może spróbuj tych pastylek co Dorcia pisze (też nie słyszałam o nich wcześniej)
Vegas no i u mnie narazie jedna dziurka zatkana, będzie czuje nieciekawie , rozłożę się na święta. U Ciebie już będzie przechodzić napewno ,
ja sobie przypomniałam że mi mama zawsze ładuje liście lipy wysuszone, zalewam sobie wrzątkiem i naprawdę mi pomaga, tak że ja idę parzyć sobie myślę że to jest bezpieczne w ciąży ?!
Vinga a mama moze tak powiedziała bo się tylko boi trochę zostać z małym i pewniej się czuje jak Ty jesteś, ale korzystaj i odpoczywaj ile się da, nie przejmuj się porządkami świątecznymi tylko do łóżka spać spać i spać bo tego potrzebujesz
 
Ostatnia edycja:
Wow, Dorcia kochana mega gratulacje,ogromnie sie ciesze,marzenia sie spelniaja! Dziewczyny ja juz dzis chce wam życzyć radosnych i spokojnych swiat pełnych milosci. Ja musze nas jeszcze dopakowac i ruszamy w droge. Buziaki:-)
 
reklama
Gabryśka szerokiej drogi, wzajemnie wesołych i spokojnych Świąt! Ja też już dziś się pakuję bo wyjeżdżamy jutro po 5 rano :szok: ale za to przed południem będziemy w domu :)

no zrobiłam sobie herbatę z lipy i znalazłam info że może powodować niedotlenienie płodu .... i wylałam
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry