reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka SUPER !!! Mówiłam że będzie wszystko OK !!! Ale fajnie !!! Możesz już spać spokojnie !!!
Dzidzia się zadomowiła !!! U mnie też "jajowaty" był...nie okrąglutki ten pęcherzyk !
Zdrzemnij się -nabierz sił i spróbuj nam wstawić fotkę !!!


Wasila STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!!

Tesiak ja też bawię się w "bombeczki" :tak: można tworzyć prawdziwe cudeńka !
A powiedz mi kalendarze tylko takie 12 kartkowe ? Nie ma trójdzielnego ? Z trzema osobnymi kalendariami i wypukłą główką ???
 
reklama
czesc babki

IANKA-gratuluje wizyty.Pecherzykiem sie nie przejmuj,na pewno jest wszystko ok.

DORCIA-ja sie na to HSGuparlam bo po tym oststnim zwariowanym cyklu chcialam wiedziec czy wszystko ok.Ginka,tez sugerowala,zeby najpierw zbadac kijanki bo HSG jest,jak to eufemistycznie ujela malo przyjemne.Ale jak sie uparlam to prosze bardzo,moze mi zrobic.Natomiast jak szukalam informacji o tym badaniu to widzialam,ze niektore szpitale w Poznaniu i prywatne kliniki wymagaly miedzy innymi badan zolnierzykow.U nas nie.

TESIAK-widzial bombki,bardzo fajne.Zazdroszcze talentu.Umnie,niestety dwie lewe rece do tych spraw.A te fotoksiazki tez robisz? Bo ostatnio zastanawialismy sie z moim nad czyms takim.

VEGAS- no mi wlasnie wszyscy mowia,ze od kiedy sie zdecydujemy na dziecko to juz potem stres przez cale zycie.Bo to najpierw dlaczego nie jestem w ciazy,potem czy z ciaza wszystko dobrze,potem sie bede bac porodu,jak juz bedzie to denerwowac sie,ze dziecko chore itd:-D.Ale mimo to decydujemy sie:-).
 
Witam,
Wpadłam na chwilkę, jakoś ostatnio weny mi brak na pisanie...

Ianka - Gratulacje, super, że serduszko pięknie biło,

Wszystkim Laseczkom życzę zdrówka,dobrego humorku i zero problemów :)
Idą święta, więc wszystko wszystkim się jakoś poukłada :)

Buziaki,
Pozdrawiam...
 
Witam:)

ianka jak się masz? Wspaniale że mogłaś zobaczyć Bąbelka:) Niech zdrowo rośnie:)
Dorcia to prawda, niektórzy potrafią wyczarować prawdziwe karczochowe cuda. Dla mnie wzorem (póki co jeszcze niedoścignionym;P) jest ta Pani Rękodzieło by Fus
Pochwl się swoimi pracami;)
Co do kalendarzy to ta firma ma tylko takie. Natomiast jeżeli poszukałabyś na allegro to może znalazłabyś jakąś atrakcyjną dla Ciebie ofertę. Z każdym rokiem jest tego więcej.
Fuma doczytałam o Twoim badaniu...Muszę powiedzieć że twarda Babka z Ciebie. A co do Twojej gin to mam wątpliwości. Może jednak dobrze byłoby wybrać się na konsultacje do innego lekarza...W każdym razie nadal mocno trzymam kciuki:)
Fotoksiążki też super sprawa. My mamy dwie, naszą ślubną i z pierwszego roczku Franusia. Każda z innej drukarni ale wyglądają prawie identycznie. Fotoksiążki - drukuj wspomnienia od 16 zł i Fotoksiążka - colorland.pl Projektuje się je samodzielnie w dedykowanym programie. Tylko że chyba korzystałam z promocji z grouponu.
A jeżeli mowa o talentach...Nie jednego talentu pewnie ja mogłabym pozazdrościć Tobie;)
Aniołek zgadzam się z Tobą. Święta to magiczny czas;)

Wracam do pracy. Nie wiem kiedy znów będę mogła zajrzeć. Mam nadzieję że wkrótce;)
Spokojnego tygodnia. A dla dzieciaczków masy super prezentów od Św. Mikołaja;)
 
Jakie tu pustki:szok:
Ja już żyję środowym usg i trochę, jak zawsze, się stresuję. W ogóle to prenatalne usg mam nie u swojej gin a ja tylko jej ufam. No nic, mam nadzieję, że ta babka też okaże się być w porządku.

IANKA bardzo się cieszę Kochana, że dzidziuś jest we właściwym miejscu, że mogłaś go zobaczyć i co najważniejsze, że ma serdusio:-) Raz jeszcze gratuluję:-)
TESIAK świetne te bombki:tak:
DORCIA jak tam zdrówko?
 
hej dziewczyny,

ja tez na chwilke, normalnie czasu mi przez palce ucieka. Dzis w pracy oczywiscie nawal papierologii, 3 dni mnie nie bylo wiec sie nazbieralo. Wlasnie wrocilam od dentysty, mala dziurka zalepiona, reszta cacy :-) tylko znieczulenie jeszcze potrzyma pewnie troche a ja taka glodna jestem. Zatoki dzieki bogu mi przeszly, ale za to moj maz sie rozlozyl, wiecie jak to jest jak chlop chory gorzej niz kataklizm, wczoraj wyeksmitowalam go na kanape bo charczal mi nad uchem a ja musze miec absolutna cisze do spania:-D

ianka- ciesze sie bardzo, ze widzialas na usg bejbika, ale fajnie!!!

Tesiak- jakie cudne te bombki, wow

Dorcia- to ty tez talenta masz do tworzenia takich "handmade" rzeczy,zazdraszczam ja to nie mam cierpliwosci, ale pieknie pewnie choinka by wygladala cala ubrana w takie bombeczki, juz ja widze oczami wyobrazni :tak:

Vegas-
napewno ginka okaze sie wporzadku, ale rozumiem cie, ze sie troche stresujesz, to normalne, a zabierasz meza ze soba na to usg?
 
GABRYSKA super, że jesteś już zdrowa:-) Mój mąż jak jest chory to na szczęście nie jest typowym chorym facetem:-p I chwała mu za to:-) Niestety bez męża bo mąż pracuje do 14 a ja mam usg na 11. No ale mówi się trudno, pojedzie na kolejne jak praca pozwoli:tak: A zaś mi samej trudno ustalając wizytę usg stwierdzić która zmiana mężowi wówczas wypadnie, więc biorę każdy wolny termin na to usg;-)
 
Hej babeczki !!!

Vinga
już skrobnęłam parę słówek na grupie !

Amelia co u Ciebie kochana !!!????????????????????????

gabryśka super...czyli z ząbeczkami masz już spokój ! Mnie zostały dwie maleńkie dziureczki...ale na razie szmalu brak ! Super że już ze zdróweczkiem OK !
Mój chłop jest inny... nie powie jak go coś boli...a katar czy kaszel- w końcu sam przejdzie-tak zawsze mówi !

Aniołek jak się czujesz ???

Carla co tam u Tomeczka i Neli ??? Nic się nie odzywasz ???

Tesiak ja miałam pójść do szkoły plastycznej...ale ostry zakręt był i wylądowałam w krawieckiej .
Bardzo lubię wyzywać się na modelinie, papierze itp...lubię to :-D

Dzisiaj odebrałam mebelki ( sofa plus dwa fotele z funkcją relax) i tak się zastanawiam co mnie podkusiło wziąć meble w kremowym kolorze ??? teraz siedzę i myślę ile razy będę musiała je prać ???

Vegas ,dziękuję ...już choróbsko poszło sobie w siną dal ! Jejuś Twoja fasolcia ma już prawie 12 tygodni ... ależ ten czas szybciutko leci !
 
reklama
Hej Dziewczynki ,@ nie ma , jutro mam zamiar zrobić test . dziękuje Wam za słowa otuchy , i kciuki , ostatni miesiąc był mega stresujący i szczerze nie wiem czy chciałabym być w tym czasie w ciąży ...

Tesiak - gratuluję sklepu :) i również zazdroszczę talentu i cierpliwości

Vegas - jej to już 12 tc …ale czas leci , trzymam kciuki za środę , bedzie ok :) , świetny tort

Gabryska - dobrze że lepiej się czujesz , no a facet wiadomo , katar ma to już testament by pisał bo umiera ….

Ianka - ale fajnie :) , masz jakieś inne dolegliwości czy tylko senność ?

Dorcia - jak czytam o Twojej sąsiadce to się zastanawiam za co Bóg pokarał to dziecko , że ma taką głupią matkę

Muffi - super że w pracy ok :), ja zawszę robię pierniczki na choinkę , spróbuje Twojego przepisu , tylko chyba kakao nie mam …, może wyjdą bez ?

Dorcia - pokaż mebelki , ja zamówiłam czarny narożnik i powiem Ci że jak mi się skóra nie bardzo podoba to żałuje jednak że jej nie wzięłam, materiał jaki by nie był przy małych dzieciach nie ma bata by był czysty
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry