reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki nie mam pojęcia czemu taka u nas cisza ??? Co się poknociło ??? Gdzie się podziały uśmiechnięte i pełne poweru dziewczyny !!??

Amelia jak tam ??? Bo ja tu na szpilach siedzę ! Odezwij się !

Gabryska
ja teraz miałam wirusowe zapalenie zatok - wyleczyłam je w tydzień a od dzisiaj mam gorączkę i nie wiadomo z czego ( może znowu śródmiąższowe zapalenie nerek ?)
Zrobiłam badania na CITO...wyniki wieczorkiem !
Osłabiony organizm szybciej zaciąży !!! TRZYMAM KCIUKI &&&


Carla co u Was ??? Jak Tomcio i Nela ? Jak Ty się czujesz ???

Wasila jak tam ???
Górlako Ty nasza Kurczaku ! ...co u Ciebie....dużo śniegu macie ???
Ja mam tyłozgięcie macicy...z Młodą zaszłam bez problemu....a teraz ...nie wiadomo gdzie tkwi problem !

Vinga duuży buziak dla Nataniela !!! Zuch chłopczyk !!! Już niedługo i pieluszki pójdą w kąt...a raczej dla młodszego braciszka :)

Aniołek jak tam kochana ???

Vegas ale ma córcia superowo....tyle prezentów na raz....urodzinki , Mikołaj i Choinka...SUPER !

Fuma
czego nie robi się żeby spełnić swoje marzenia ??? A przypomnij mi czy Twój mąż badał żołnierzyki ??? Lecz zapalenie i do dzieła !!! Niech się mury trzęsą !!!
 
reklama
godz przed wyjazdem dzwonili do siosty że niestety nie dostanie tego stażu więc mam ją jeszcze tydzień :) ale za busa trzeba było dać te 350 zł :(
gabryska współczuję zatok, miałam raz ból okropny temp i ogólnie nie dałam radę funkcjonować. wrzuć ciepłą sól w szmatkę i zakładaj na czoło poczujesz ulgę. i mam nadzieję że i tak staranka będą. zdrowia
kurczak dobrze że wizyta udana, 400 gr :) malizna. ja też mam tyłozgięcie jak mówiłam to ginowi to mówił że to nie ma żadnego wpływu na zajście w ciąże, ja po porodzie dowiedziałam się że mam nadżerkę i muszę teraz ją skontrolować w grudniu
Amelia napisz co tam u Ciebie?
Vegas mnie senność zaprowadza do łózka na pół godz codziennie jak małą kładę, chodzę i śpię na stojąco. a to Twoja mała będzie miała w grudniu prezentów :) chyba jej najulubieńszy miesiąc, a ona chodzi do przedszkola?
vinga mam nadzieję że mimo wszystko święta spędzicie u siebie już. czuję się dobrze tylko senna okropnie jestem. A u Ciebie jak ze skurczami? a bardzo gratuluję przespanych nocy ! i zazdroszczę, moja dalej pije ale jedną, na dniach ją będziemy oduczać, bo przed kolejnym dzieciątkiem chciałabym przespać pare nocy
Fuma żeby przeszła Ci szybko ta infekcja i moglibyście zacząć jak najszybciej starania.
Dorcia znowu życzę zdrowia!
 
Ianka Roksankę karmiłaś cycem ? Jak długo ?
Uuuuuu mówisz że 350 zł w plecy..szkoda...ale najważniejsze że możecie dłużej pobyć razem :tak:

A u mnie tak się skiepściła pogoda że szk, zrobiło się ciemno jakby to 17 godzina była...buuuu...jak ja nie lubię takiej pogody !!!
 
Dorcia-tez zauważyłam ,że na forum sie coś luzy zrobiły ;( od czasu tego zgrzytu na lini Carla - Tesiak.
Venna od nas uciekła,reszta sie mało odzywa..Dziewczyny ogarniamy się ! :D
Fuma-biedulko..mam nadzieję,że ten antybiotyk cos jednak da..
Dorcia-daj znać wieczorkiem jak wyniki badań.
Gabryska-ja tez mam wiecznie problem z zatokami..:/ najchetniej cala zime bym w domu przesiedziala bo co na dwor wyjde to wracam z bolem glowy i katarem..:/
Muffi jak tam w nowej pracy??chwal sie!:)
 
moze to tez ta pogoda.W takiej szarowce to raczej oo powera trudno.

DORCIA-Moj bedzie mial badane zolnierzyki ale w ferie bo wczesniej sie wyrwac nie moze.

SAMOSIA-no to kiedy ta wirtualna parapetowa?;-)

Ja wlasnie popijam soczek malinowy.Tesciowa mi przyniosla.Taki dobry,ze ledwo sie powstrzymuje,zeby calego nie wypic.Zostawie troche dla Mojego bo on tez lubi.
Tesciowa byla mi zrrobic obiadek,bo ja mam lezec.Pyszna zupke kalafiorowa zrobila.A na drugie kalfiorek,jajeczko i ziemniaczki,mniam.
 
Samosia ale zgrzyt Carla - Tesiak to ich sprawa,każda z nas ma swoje zdanie na ten temat...a my nadal się przecież lubimy...między nami zgrzytu nie ma ??? Chyba że coś ominęłam ??? Pokaż nam wreszcie swoje mieszkanko...niech mi się dzisiaj humor poprawi !!!

Fuma
u nas dopóki facet nie zbada żołnierzyków nie ma opcji zrobić HSG ... dopiero kiedy okaże się że żołnierzyki są ok wtedy szuka się u kobiety przyczyn niepłodności. Więc ja na razie próbuję udobruchać mojego żeby zbadał te żołnierzyki !
Zostaw troszkę dla mnie tego pysznego obiadku ???
Moja teściowa to w życiu mi obiadu nie zrobiła....jedynie herbatę i to gorzką :-p

Muffi faktycznie nic nie piszesz co tam u Ciebie ???
 
FumaFoch to daj znać jak już będziesz po wizycie u nowej ginki jestem ciekawa co Ci powie.

Dorcia biednie ze śniegiem, ale w wyższych partiach już jest, można działać ze sportami zimowymi :)
Dorcia przyjdzie czas na Ciebie, zobaczysz, nie ma tak dobrze też będzie Cię mdliło :D
Daj znać jak wyniki i zdrowiej.

Ianka szkoda kasy, no ale nie ma tego złego przynajmniej sis masz jeszcze na tydzień :)
 
Hej Babolki:-) Kurcze blaszka coś mnie dziś trochę żołądek pobolewa. Rano obudziłam się i pobolewał, potem przeszło i po obiadku znowu. Nadal go czuję.

Przyznać się, kto popija Coca Colę lub Pepsi w ciąży?:-p Czy tylko ja mam takiego smaka?:-p A potem wyrzuty sumienia. W ciąży z Martynką zdarzało mi się czasem puszeczkę Coli wypić. Grzeszę, grzeszę, będę się w piekle smażyła:-p

ANIOŁEK leżysz ładnie?;-)
FUMA o kurcze, oby infekcja szybko poszła precz.
MUFFI opowiadaj jak tam w pracy:tak:
DORCIA szkoda, że dalej męczysz się z chorobą. Zdrówka!:*
IANKA Martynia nie chodzi do przedszkola. Nie dostała się państwowo. Pójdzie od września:tak: Mądra z niej dziewczynka, kontakt z dziećmi ma kilka razy w tygodniu, więc nie jest źle. A i ja nie pracuję, więc ma się nią kto zająć;-) Nie wiem czy grudzień to ulub. miesiąc córy, ona ogólnie dosyć często dostaje podarunki. Moja mama ją niesamowicie rozpieszcza:sorry2: No ale urodziny a normalne dni to różnica, wiadomo, inna atmosfera, torcik:-)
KURCZAK ja też zawsze drżę przed usg, więc znam to;-) No ale trzeba być dobrej myśli:tak: A w pierwszej ciąży też się niczego nie bałam;-)
GABRYŚKA zdróweczka:* I starajcie się, starajcie, potem będziesz żałować, że odpuściłaś;-)
VINGA brawa dla Natanielka:-)
 
Vegas Kurczak w pierwszych ciążach człowiek nie jest świadomy wielu rzeczy...wszystko jest nowe ! A i teraz jest wujek Google .... i człowiek się niepotrzebnie nakręca !

Kurczak wyniki są OK...więc nadal nie wiadomo skąd gorączka ...hmmm. Starość nie radość...młodość nie wieczność ! Tylko naprawdę zastanawiam się jak ja taki chorowitek dam sobie radę z małym dzieckiem ? Może Bozia wie że nie podołam i dlatego nie da mi dziecka ?:confused:
U nas śnieg już stopniał :-( o jego istnieniu przypomina na wpół roztopiony bałwan u sąsiadów ! Dzisiaj mu spadła czapka :szok:
 
reklama
DORCIA aż tyle śniegu mieliście?? Wow! U nas przez 2 dni trochę sypało, ale zaraz się topiło, jedynie na dachu auta mieliśmy śnieżek bo auto nie stało w garażu. Co Ty to opowiadasz, że Ci Bozia nie chce dać dziecka boś chorowita. Aleś wymyśliła:-p I na Ciebie przyjdzie czas:tak: A Wy tak dalej nie chcecie się starać czy to jest na zasadzie wpadki kontrolowanej?;-):-p:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry