reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka,

Vegas- ekstra, ciesze sie bardzo twoim szczesciem!!!

Aniolek- wizyta u gina nie zaszkodzi, napewno jest wszystko ok, ale najlepiej niech lekarz dla spokoju potwierdzi

kurczak- ja tez mialam porod 2w1 zakonczony cesarka, nie wspominam najlepiej, dlatego chyba zdecydowalabym sie na drugie cc

ianka- milego dnia na sali zabaw

Dorcia- my ostatnio na kolacyjke czesto bruschette robimy:
Bruschetta z pomidorami :: Palce Lizać! - same sprawdzone przepisy - kuchnia włoska
swojskie hot dogi, hamburgery, salatka z piersi kurczaka gotowanej z ryzem, kukurydza, ananasem i majonezem- tak mi na szybko na mysl przyszlo
A automatik w aucie to jak dla mnie super wynalazek, duza wygoda, sama jezdze automatem ;)
 
reklama
Vegas- kciuki trzymałam. Cieszę się,że wszytko w porządku. A data porodu to urodziny mojej mamy- początek lata, wakacji. Super

Dorcia- to co dziś serwujesz na kolację? Ja robię muffinki w wersji pikantnej- z serem, szynką, ziołami. Oczywiście na słodko też muszę zrobić, a co sobie bedę żałować

Gabryśka- uwielbiam bruchete, już wiem co będę jeść jutro:)

Carla- nie wyłamię się- też wole automat ale jeżdżę manualem.

Aniołek- sprawdź źródło tego bólu. Lepiej dmuchać na zimne.

Dziewczyny po porodach 2w1. Współczuję Wam tych przeżyć. Ja rodziłam sn i zamierzam teraz tez tak urodzić.
 
Witam - melduje się po wizycie, z dobrych wiadomości jest taka, że płeć potwierdzona na 100% a więc noszę pod sercem córeczke, z tych złych to, że lekarz dał mi L4 i mam leżeć i odpoczywać, szyjka się skróciła o 7 mm, ale mówi, że na razie mam się nie martwić bo ona pracuje, L4 mam na razie do następnej wizyty tj. 26.11.... Tak więc od jutra leniu****e.... No i mam wyrzuty sumienia, że w pracy dziewczyny zostaną same, ale bede musiała podjechać jutro lub w piątek przekazać im pare informacji itp.... Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, miałam zamiar pracować przynajmniej do końca 7 mc-a, ale w tym momencie wybrałam zdrowie swoje i dziecka, lekarz jak zobaczył, że pierwsza ciąża zakonczyła się poronieniem to powiedział "to tymbardziej iść na L4" bo na początku stawiałam opory, ale przemówił mi do rozsądku, nie na Pracy świat się kończy.... :( NO to Wam pomarudziłam...
 
ANIOŁEK bo praca nie jest najważniejsza tylko dzidziuś teraz:tak: Odpoczywaj jak najwięcej a na pewno będzie dobrze:tak: Ucałuj Juleczkę od e-ciotki:-)
 
Amelia rozumie Cię i dobrze, że nie ryzykowałaś, znam kobiety które doznały więcej komplikacji i to poważnych po SN i czasem nie ma wyboru mimo, że chciałoby się spróbować.

Ianka to jak będziesz próbować SN o ile lekarz Ci pozwoli?

Vegas cieszę się, że wszystko w porządku :)) teraz już tylko z górki, noooo powiedzmy :D
Zdjątka cudne ...... ehhhhh, takie rzeczy to można oglądać :]

Gabryśka dzięki za info, czemu ostatecznie Cię pocięli?

Wasila porody 2w1 są o tyle dobre, że po cc szybko bardzo się dochodzi, ale na tym plusy się kończą :)

Aniołek nie możesz patrzeć tylko na pracę i koleżanki, bo teraz najważniejsza jest Dzidzia, miałaś przeżycia i musisz się pilnować czy Ci się to podoba czy nie, wiadomo plany były inne - ale wiem, że Dzieciątko dla każdej z nas jest NAJważniejsze i nie ma się co ambicjami unosić, bo ona za nas ciąży nie donosi, wręcz przeciwnie, można potem żałować. Teraz przynajmniej nie będziesz już o tym myśleć czy to ból fizjologiczny czy dzieje się coś niedobrego. Teraz spokojnie sobie odpoczywaj !!!

Ja dziś znów się smykałam, dziś mam naprawdę dobry dzień :D
 
Aniołek rozumiem że masz wyrzuty, tym bardziej że w pracy masz fajnie i tym bardziej nie chce się zostawiać tak nagle wszystkiego, ale mus to mus. Córcia najważniejsza, także leż i leń się :)

Jakbym miała pierwszą cc to druga też bym chciała cc, bałabym się że rana pęknie czy coś. Ale teraz miałam wybór, bo mogłam po pierwszym sn mieć cc, ale wolałam sama urodzić mimo traumy z pierwszego porodu. Po wszystkim leżałam i patrzyłam na drzwi od sali od cc i cieszyłam się, że tam się nie skończyło.

Vagas gratuluję serduszka i małego człowieczka :)

My jutro zaczynamy zbierać papiery do becikowego- to jakaś paranoja ile dokumentów trzeba dostarczyć do mopsu!! Jedziemy najpierw do szpitala po wypisy, do mojego gina po zaświadczenie, później do urzędu skarbowego po zaświadczenie, a na 13 na pierwszą wizytę u pediatry. Ciekawe jak zareaguje na moją chęć do nieszczepienia lub szczepienia wybiorczego...
 
Gabryska spróbuję tej Bruschetty...wygląda smakowicie !

Carla
manual jest dużo lepszy przy wjeżdżaniu pod górkę ...jak jest np. kamienista i mokra....dzisiaj się właśnie dowiedziałam :-p

Kurczak Ty nie szalej...w ciąży jesteś :-D

Aniołek
7 mm to nie tragedia...naprawdę ale lepiej sobie tego nie zaniedbać....dobrze że poszłaś !!! A praca nie zając-nie ucieknie !!! Dbaj teraz o siebie i Malutką !

Wasila ja niedawno "pochłonęłam" kebaba ... a póxniej jęczę że za gruba jestem :-(
A muffinek na słono nigdy nie robiłam...wrzuć przepis !!!

Co do porodów to ja też SN więc wiele się nie wypowiem ...niestety ! Moim zdaniem to zależy od kobiety , jej ciała itp.
 
Dorcia - wiem, że 7 mm to jeszcze nie tragedia, ale jeżeli w ciągu 2 tygodni taki spadek to co będzie dalej... a tu dopiero 20tc....
ale mam nadzieje, że się wszytsko uspokoi
Carla - no z tym becikowym to przesada, a od nowego roku dodatkowo zrobili ograniczenie w zarobkach nie można przekroczyć 1922 zł na osobe, dobrze, że już się to będzie dzieliło przez 3 bo inaczej bym ***** dostała a nie becikowe.
 
reklama
KURCZAK a gdzie Ty się tak szlajasz?:-p I co, imię wymyślone dla synka? Będzie Karolek?
DORCIA za nami chodzi kebab z frytkami i sałatką i chyba jutro zgrzeszymy:-p Czasem można:-p


A ja między 10 a 20.12 mam mieć usg prenatalne, z racji, że wcześniej poroniłam, i to bezpłatne ma być. Na konkretną datę mam się umówić, ale ma ono być w tym w/w czasie;-) Już nie mogę się doczekać ponownego zobaczenia Szkraba:-)

Co do porodu ja rodziłam sn i nie wyobrażam sobie inaczej. Mam nadzieję, że i tym razem będzie sn.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry