reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście. To ja będę miała tylko krew pobieraną a ja już myślałam, że Bóg wie co. Uffff. Na pewno wyniki wyjdą OK;-):tak:
 
reklama
VENNA a jak Ty się czujesz?
MUFFI to zmień mi proszę datę porodu na 20.06:-)
 
Dzięki Vegas, w porządku. Czekam na piątek z utęsknieniem i strachem :) coś mnie dzisiaj kłuje w jajniku więc cały dzień niepotrzebnie się wczuwam :)

Poza tym, czasem mdłości, czasem bóle głowy, wieczorami wyglądam jak opona :) wszystko oczywiście do zniesienia :)
 
Aniołek to ile teraz szyjka ma? kurcze z tego co wiem to nie za ciekawie jak się skraca, słuchaj się lekarza i leż leż leż!!! bo skracająca się szyjka to niestety nie żarty :( u mnie na styczniówkach mnóstwo dziewczyn ma z tym problemy i nie jedna wylądowała w szpitalu. więc oszczędzaj się Aniołku

co do porodów to ja również sn, cesarki się straszliwie boję

Vegas to o czym piszesz to amniopunkcja i nie wierzę że masz ją zleconą ;) prenatalne to to samo co genetyczne + badanie z krwi. a amniopunkcję robi się tylko wtedy kiedy są ku temu ogromne wskazania! także nie stresuj się :) z resztą dziewczyny już pisały co i jak.
 
VINGA, tak, już mi dziewczyny wyjaśniły wszystko i mi ulżyło:-) No ja mam skierowanie na badanie prenatalne, ale w necie za dużo dodatkowo się naczytałam niepotrzebnie i potem świrowałam:-p
 
Ianka - i jak, byłyście na sali zabaw ?

Vegas - super , cieszę się że wszystko ok :) , zapewne dostałaś skierowanie na badania prenatalne nieinwazyjne ( pobiera się tylko krew ) , też mi się wydaje że lepiej byłoby zrobić najpierw genetyczne , ale jak masz za free to idź., i nie czytaj już doktora google co ?

Aniołek -widzisz , nie da się wszystkiego zaplanować i bardzo dobrze że poszłaś dziś do gina ! , leż i odpoczywaj a w pracy na pewno sobie dadzą radę , teraz Wasze zdrowie jest najważniejsze .

Kurczak - a ty będziesz próbować sn , bo nie doczytałam …?

Carla - ile tego becikowego teraz jest ?

Dorcia - oj tak , automat Ci nigdy nie zgaśnie :))

Jak mi się kebaba chce ! przez Was :-p
 
AMELIA już nie będę czytać doktora google:-p
Ja zjadłam przed chwilą kebaba z frytkami i sałatką, ale teraz mam mdłości:-p Moja dzidzia jest wybredna, te mdłości często mam po posiłkach:-p:sorry:
 
Amelia to zapraszam...niedaleko Krakowa jest pycha kebab....za 16 zł można sobie spokojnie pojeść. Ale jest naprawdę pyszny !!!
Może uda nam się kiedyś razem spotkać na takim pysznym kebabiku ???
Jajca z tym automatem bo na każdym skrzyżowaniu szukam sprzęgła ...hehehe...ale ręka mi na lewarek nie ucieka więc chyba jest ok !

Vegas wujek Google zawsze namiesza w głowie !!!


Ianka i jak Niunia...pogryzła kogoś...zadowolona ??? Oooo zauważyłam że Amelia już Cię też o to pyta !
Tesiak gdzie jesteś ???

Ja się dzisiaj tak pożarłam z moim że aż drzwiami trzasnęłam...za długo był spokój...musiało coś wybuchnąć...i wiecie o co ??? O źle ściągającą wycieraczkę w starym oplu ! MEKSYK

Idę spać...jutro w południe mam dentystę...znowu będę uboższa o (strzelam) 200 zł ??!!!

Looknijcie na grupę...dodałam coś fajnego...dostałam śmiechowicy przez to !!!
Dla dziewczyn które na grupę wejść nie mogą...dodam na ogólnym ...choć boję się czy tak można...dodawać co nam się podoba ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
DORCIA o to powodzenia u dentysty;-) A coś poważnego masz z zębolkami?;-) Często kłótnie są o pierdoły:-p
no właśnie TESIAK igra z nami nu, nu:-p Mam nadzieje, że się odezwie w końcu. Nie macie do niej namiarów?


Śmigamy z mężusiem zaraz spać bo rano małż wstaje po 5 a ja dziś wstałam po 5 i jestem niewyspana. Czas odespać:tak: Jutro mam nadzieję pospać do 8:-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry