reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
IANKA ooo pizza, to ja bym na Twoim miejscu wolała żeby córa nie spała za dnia:-D Może dziś taki miała dzionek, jutro pewnie wszystko wróci do normy:tak:
AMELIA nie no jeszcze trochę tam trzeba porobić w pokoiku, mąż codziennie pracuje po 12h i z czasem kiepsko bo po pracy odsypia. Ale nie ma aż takiego pośpiechu. Młoda ma swój pokoik:tak: Ten to po prostu będzie jej nowy pokoik w innym miejscu;-) Jednym słowem przeniesie się w inne miejsce:-)
 
reklama
Ianka dzień pizzowy :) Ja tak miałam jak Młodą od cyca odstawiałam...trzy dni z życia wycięte...nie miałam jak i kiedy iść nawet do wc ...koszmar był ! A teraz mi tu lata z gołym dupskiem dziesięciolatka bo majtek nie może znaleźć...zapewne są w lodówce, bo gdzieżby indziej ??!!

Aniołek Amelia czeka na kopa...a że do Krakowa mam niedaleczko to ten kopniak może naprawdę zaboleć !!!
Ja Cię proszę Ty nas nie trzymaj w niepewności...tylko zrób rano testa !!! 10 czułośi...są w Tesco ... Pepino po 6 zł !!!

Aniołek pochwal się firaneczkami...ja też jestem teraz na etapie firanek ale czekam na wypoczynek i wtedy kupię coś co będzie pasowało...ale ceny są masakryczne !!!

Się Wam znów pochwalę ... M zrobił mi kolejny prezencik ( niestety nie dzidziusia) a Irobot Roomba :-D Na razie jestem na etapie...oglądania,hehehe !!!
Mam nadzieję że kolejne "pochwalę się " będzie że jestem w ciąży ...oby :-)

Pilnie poszukiwana ... LISTA !!!
 
Aniołek nooo przy Twoim 1000 to wiesz :D

oj Amelia chyba będzie kolejny powód do forumowej imprezy :]

ianka pizze raz za czas też trzeba zaliczyć ;)

Aniołek ja czekam na 22 na spotkanie z Dzidziusiem ....


Dorcia ja myślę, że na bank są w lodówce :D
Co do sprzętu jak się już nim nacieszysz, to ja poproszę chociaż na parę dni, a Ty możesz kasować za wypożyczenie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej laski!!! Ale naskrobałyście... masakra !

Nie odniose się do wszystkich ale...

Amelia ale nas trzymasz w niepewności... zlituj się!!!

Dorcia cholerna @ !!!! ;/ Ale twój M. zaszalał ;] WOW zazdroszczę ;]

Aniołek kurcze wygadałam wczoraj ruchy twojego maluszka ;] Piękny prezent na rocznicę ;]

Kurczak nie miałam nigdy opryszczki

Ianka no czasami są takie dni do dupy... nic nie da się zrobić.

Fuma 3mam kciuki za wyniki !!!

Carla o kurcze !!! To już blisko! I jak, gotowa? :p

Gabryska rób test !!!

Oto lista, dopisujcie się:

Amelia @ 20.10 ??????
Samosia @ 20.10 ??????
Gabryska @ 24.10 ??????
Fuma_Foch @ 30.10
Ianka @ 10.11
Dorcia @
 
Ianka - może to tylko jednorazowy wybryk małej :) oby! , moja raz śpi raz nie , dlatego ciężko mi sobie cokolwiek zaplanować , jak nie śpi to ok 17 -tej ma kryzys i jest maruda ale za to przed 19 -stą zasypia i śpi do rana .

Vegas - czyli mała przeprowadzka:)

Dorcia - zapraszam :-), do tesco mam daleko ale zmotywowałaś mnie by pójść rano do apteki :) . Czyżby mąż oglądał perfekcyjną panią domu ?;) , daj znać jak to cudo się sprawdza

Kurczak - obyś miała rację :)

Muffi - a Ty jak ? do dentysty się wybierasz ?:-)
 
laseczki ja na minutę, ma któraś sprawdzony przepis na moussake? jadę teraz na zakupy wiem co kupić mniej więcej, ale wieki temu to robiłam i to w pracy i nie pamiętam, przepisów jest cała masa na internecie ale jakby któraś miała coś sprawdzonego to zapodajcie :tak:

Dorcia ale Cię ten Twój rozpieszcza:) moja to na takim robocie by jeździła narazie hehe, i jak zalało Cie czy dalej jest nadzieja jakaś?
Amelia jak ja czytam że wasze dzieciaki wam noc przesypiają to szczerze zazdroszczę, moja jakbym jej nie dała flasi to bym musiała ją wziąść do łóżka a potem przełożyć jak uśnie, to wtedy mi się przyzwyczai do spania z nami a tego chcę uniknąć. Trzymam kciuki za dwie kreseczki
lecę bedę potem (jak uśnie )
 
Ostatnia edycja:
Muffi Ty rób tą Twoją szczenę na błysk i bierz się do roboty ;)

Amelia no i jak u Ciebie?

oj Ianka nie pomogę, może w necie fajny przepis wygrzebiesz.

U nas barowa pogoda, z rana porobiłam co trza było, zaraz idę robić drugie śniadanie a potem mam zamiar się byczyć, a co, należy się :)
 
Hej dziewczyny,

ja tylko na chwilke bo roboty mam w pip...

@przylazla, takze zaczynam walczyc od nowa

Amelia- a ty jak? robisz tesciora dzis??

Dorcia- a u ciebie??

No qrcze mam nadzieje, ze ktorejs z Was sie udalo &&&
 
Gabryska u mnie sucho !!! Nie wiem co jest grane... już chcę @ i nowy cykl...mam nadzieje że @ nie będzie się przedłużać z przyjściem nie wiadomo ile ??? Trzymam mocccno &&& za nowy cykl !!!


Amelia
??????????????????????????

Samosia ????????????

Carla jak się dzisiaj czujesz ???? O której masz wizyte ???
 
reklama
Gabryska no to kciuki trzymamy w takim układzie :)

Dorcia a Ty co, przecież @ jeszcze do Ciebie nie przylazła, więc trzymam ciążowe kciuki baaaaaardzo mocno, może jeszcze ten cykl nie jest stracony ....

Carla jak tam skurcze?



Dorcia a kiedy miałaś dostać ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry