reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam :)
Carla - jeszcze troszke cierpliwośći :) i myślę, że do końca października na pewno urodzisz...
Ianka - i co ja Musaka ?? ja nigdy nie jadłam...
Wasila - no to super, że na USG wszystko ok :) ciekawe czy moja dzidzia we wtorek też nie będzie wstydliwa :)
Amelia - póki nie ma @ jest nadzieja...
Dorcia - widzę, że z Tobą @ też sobie leci w kulki....

A ja własnie zjadłam obiadek, chodziło za mną jajo sadzone i marcheweczka duszona :) teraz odpoczywanko, jak mi najdzie ochota i rusze dupsko z łóżka to wrzuce Wam dzisiejsze zdjęcie brzusia... :) nawet mąż zauważył, że urósł no w końcu zaczełam 18 tydzień :)
miłego wieczorku.


edit
Zobacz załącznik 590031
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniołek nooo brzusio już typowo ciążowy jest !!! Śliczny !!! Może dzidzia się pokaże od dołu ???

Wasila super...macie już imię dla córci. Dziewczynki będą mieć ze sobą superowy kontakt tak jak chłopcy u Vingi !!!
Ślij nam fluidki !!!
 
Hej Kobietki. U mnie zapanowała cisza /pomijając świergotanie papużek/ bo mąż w pracy a Martynia mi przed chwilą usnęła:-) Pośpi do rana:tak: Już dawno nie poszła tak wcześnie spać, zazwyczaj po 21 chodzi.
Dziś miałam sen, że urodziłam córeczkę:-) Mąż popatrzał na nią i mówi ''oo znowu Princesska?'':-D Bo on marzy o synu teraz, więc tekst ze snu mnie nie zdziwił:-D

DORCIA, AMELIA trzymam za Was kciukawce:tak:
GABRYŚKA trzymam kciuki za nowy cykl:tak:
VASILA cieszę się, że wszystko w porządku:tak: O, ciekawe czy się spełni córeczka:-) Fajnie by było bo widzę, że jesteś z tego powodu bardzo szczęśliwa:-) No różnicę wieku faktycznie będą miały super:tak:
CARLA ładna waga Tomcia:tak:
ANIOŁEK śliczny brzuszek:tak:
MUFFI jak to nikt nie zaciążył w tym miesiącu?:-p:-p a ja to co?:-p:-p I Venna:tak: I wierzę, że ktoś do trójcy naszej jeszcze dołączy z październikowymi II:tak:
 
na świstku mam napisane od 7.08 do 8.10 czyli pełne 2 miesiące, nie ukrywam że sporo więcej się spodziewałam .... nie wiem co to za jaja są
Wasila gratuluję córeczki :) bardzo wcześnie lekarz zobaczył kto się kryje w brzuszku :)
Aniołek no no brzuszek ładnie rośnie :):)
Carla jak się czujesz? rodzisz już ;-)
 
czesc
Znowu mialam dzisiaj problem z napisaniem wiadomosci,co chwile mnie wyrzucalo.

Na to wyglada,ze i u mnie nie bedzie II.Chyba @ juz tuz,tuz chociaz jutro dopiero 10 dzien po owu.

CARLA- chyba musisz cierpliwie zaczekac a my razem z Toba.Pogadaj z synkiem moze sie wyrobi predzej.

DORCIA I AMELIA-witajcie w klubie jednokreskowcow.Umnie jeszcze w pakiecie jakies zaburzenia hormonalne.

WASILA-Juz wstepnie gratuluje coreczki.
 
Vinga no to faktycznie jak dwa pełne miesiące to dwie ładne wypłaty powinny być ...

Fumafoch nie nastawiaj się negatywnie i nie myśl o tej wrednej małpie ....

Vegas u Ciebie wieczorna sielanka :))

A mnie ścieło, zasnęłam - a przy tym moim Aniołku grzeczniutkim trochę sobie pospałam, córeczka mnie nawet przykryła, niezdarnie bo niezdarnie, ale chyba temu dobrze mi się drzemało :)
Idę utulić dzieciątko do snu i sama też już idę do wyrka do juterka :*
 
Ja dalej zła... Mam ogromną prośbę, proszę się tylko nie obrażać i nie brać tego do siebie- nie pytajcie mnie o samopoczucie, czy już urodziłam, bo na co dzień się pytają i mnie krew zalewa. Czuję się do doopy i dopóki nie urodzę, to się nie zmieni, a jak urodzę to wszystkich powiadomię... Nie bądźcie złe, ale bardzo proszę...

Vinga Ty jedź do tego zusu, tam Ci wyliczą co i jak i będziesz miała jasność. Sama się nie doliczysz, a przez telefon też Ci nic nie powiedzą.
Dorcia jak jutro się nie wykluje to zaciskam nogi, bo M. ma zajęcia na uczelni i nie mogę urodzić przez weekend ;)
Wasila gratuluję zdrowego maluszka, no i strasznie brzydko zazdroszczę córci... Mam nadzieję, że nic jej nie wyrośnie, 2 córki to układ idealny :)
Aniołek wiele lasek ma taki brzuszek bez ciąży :) Jest śliczny :) Ja z Nelą brzucha dostałam jakoś w 8 miesiącu, mimo że waga rosła szybko.
Vegas a Ty pracujesz?? Bo nie wiem czy pisałaś a nie pamietam...
Fuma Foch oby jednak nie przyszła ta @ !! A syn ma w nosie co ja do niego mówię, książkowy facet- ma wszystko w doopie.
Kurczak ale słodka Twoja córa :) Takie gesty są rozkoszne...

Mój pojechał na gokarty, Nela poszła spać, a ja chyba zacznę ryczeć.

Milej nocki wszystkim!!
 
Carla ty się do doopy czujesz a to już koniec... a ja się czuję jak wielki słoń... a jeszcze min 10 tygodni przede mną. to jest dobijające. ostatnio teściowa pyta co ja tak dziwnie chodzę - jak kaczka... myślałam że ją wzrokiem zabiję. nie no ku.. z tak wielkim brzuchem to trzeba się z gracją poruszać :baffled: czyli zero pytań o poród - ok nie ma sprawy ;)
Kurczak ale słodziak z twojej córy!!! i jak o mamusię dba :)

a ja siedzę i czuję skurcze... tak od godziny mnie nawiedzają. mam nadzieję, że miną
 
Carla śmiać mi się chce...bo ja sobie właśnie pomyślałam że Ty twarda jesteś jak wytrzymujesz te nasze ciągłe ...jak tam ? urodziłaś? itp. Mnie szlag trafia jak się mnie kilka osób pyta czy już się udało zajść w ciążę ..to mnie trzepie normalnie !!! Przecież jak będę w ciąży to brzucha nie schowam do kieszeni nie....sami zobaczą !!!
Ale jak urodzisz i nas nie powiadomisz to osobiście i bardzo uroczyście się ...obraże !!!

Melduje że mnie krew zalała !!! Dobrze że nie musiałam na wredną małpę dłużej czekać !!! Dajcie odpocząć paluchom...kciuki mile widziane za dwa tygodnie !!!

Spokojnej nocki !!!
 
reklama
Samosia robię właśnie poprawki w mojej pracy, piszę wnioski itd, już końcówka ;] A badań nie robiłam, tylko się orientowałam w cenie. Będę robić przed samymi starankami jak coś ;]

Dorcia temat to: Analiza możliwości wprowadzenia systemu Personal Rapid Transit na terenie miasta Gdyni ;] A ta twoja @ to faktycznie upierdliwa jest!

Wasila gratulacje !!! No to chyba mamy pierwszą dziewczynkę na forum !!! Macie już imię?? ;] No i oczywiście najważniejsze że dzieciątko zdrowe ;] A do L4 już niewiele Ci zostało

Kurczak nie wiem kiedy staranka… zobaczymy jak to wyjdzie wszystko ;] A co do obiadku to wyszło dobre, ale jak to się mówi dupy nie urywa ;]

Aniołek super brzuszek ;) Teraz to już nie wyprzesz się ciąży ;] Ładny okrągły ;)

Vegas Venna ale wy jesteście czerwcówki, a my nie mamy lipcówek !!!

Fuma może to implantacja… 10 dpo to by pasowało ;]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry