reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla chciałabym wszystkiego sama dopilnować ale niestety nie mam jak... do zusu mam 30km, zwolnienie zawsze mąż dowozi do pracy (pracujemy w jednej firmie) ale już do zusu nie ma jak dowieść tego zwolnienia pracując od 6 do 17. samochodu nikt mi nie zostawi bo wszyscy tyłki wygodni muszą wozić... nigdy nie było problemów, tylko teraz te diwy odstawiły taki numer :no: wiem, że to wina księgowych a nie zusu
Kurczak gratuluję synka :)
 
reklama
vinga u nas w bb zus działa sprawnie, jak np. L4 mam do 2ego to 3ego już mam przelew, ale słyszałam, że nie każdy zus działa na bieżąco, na pewno wypłacają po skończym L4 i na pewno mają na to jakiś ustawowy czas, tylko nie wiem jaki.
 
Hej Laski,

juz mozecie puscic kciuki, zaczelam plamic wiec nie udalo sie, niby wiedzialam ze sie nie uda, ale jakas iskra nadziei sie tlila :(

Amelia- szkoda qrcze

Kurczak- super, ze znasz juz plec :)

Pozdrowki dla wszystkich!!!
 
Gabryśka zawsze jest nadzieja i dobrze, że ją masz, bo kiedyś w końcu się uda - musi i tego się trzymaj!
 
Kurczak - ale Ci fajnie , że już znasz płeć..... ja dalej w niewiedzy....
Amelia - nie ma @ jest nadzieja,
Gabryska - buuuuuuuuuuuuuu wstretna @

A ja się najadłam sałatki, i umieram.... a jeszcze mamy iść z moim na kolacje wieczorem... ale mam nadzieje, że do tego czasu zgłodnieje, ale brzuch mi tak dzisiaj wywaliło, że już raczej widać , że ciażowy :)
miłego dzionka.
 
Gabryska no szkoda :(

Aniołek wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu !!!! I jak tam, czujesz już jakieś ruchy maleństwa???
 
Aniołek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy no i udanego wieczorka z mężem, właśnie patrzę że jesteś o tydzień i jeden dzień do przodu :) ja brzucha się nie wyprę i nie wchodzę w żadne spodnie właśnie z racji niego wrrrrrrrrrrrrrr.
W przedszkolu Pani pytała mnie na kiedy mam termin, ja na to że na kwiecień, widzę Jej minę trochę niewyraźną i pytam czemu pyta a ona na to, że myślała, że na styczeń, ważę na razie 57kg i przybieram mniej niż przy Ic - ale mam taką urodę, że brzuch od razu wywala mi do przodu, ale już się z tym pogodziłam.

Muffi przyzwyczaiłam się do Twojej sygnatury z kotkiem i pieskiem, zwłaszcza, że moja córa mogła na to patrzeć godzinami (kocha zwierzaki, ciągle mi powtarza, że chciałaby mieszkać w Afryce) a tu zmiana :)
 
Muffi - dziękuje, czuję się dobrze po za bolącymi korzonkami, ale ruchów puki co jeszcze nie czuje, tzn, w sobotę mi się wydawało, że mam takie delikatne "puknięcia" ale sama nie wiem czy to dziecko czy jelita :)
Kurczak, no mi póki co tylko brzusio wyskoczył, ale wagowo nadal jestem -1 kg, tak więc ciekawe kiedy zacznę tyć, ale każdy mi mówi, że super wyglądam, i że jak tak dalej pójdzie to tylko brzuszek będe miała :)
 
reklama
kurczak ja też mam taką "urodę", że brzuch ogromniasty, jest tylko z przodu
IMG00132-20131019-2148.jpgIMG00133-20131019-2149.jpga to 28tc
wszyscy się śmieją że powinnam zaraz rodzić

Dziewczyny dopóki nie ma @ jest nadzieja!!! ja trzymam za was ogromne &&&&

Gabryśka szkoda że @ przyszła :( trzymamy && za następny cykl

Aniołek wszystkiego naj naj z okazji rocznicy :) a na ruchy jest jeszcze czas. ja w pierwszej ciąży czułam już w 16tc a teraz dopiero w 20tc
 

Załączniki

  • IMG00132-20131019-2148.jpg
    IMG00132-20131019-2148.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG00133-20131019-2149.jpg
    IMG00133-20131019-2149.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 48
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry