reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc,

matko jak u nas leje deszcz, buuuuuu

Vegas- gratki bety

Venna- mam nadzieje, ze mdlosci Cie omina ;) mi sie udalo w pierwszej ciazy ominac ten hmm niezbyt mily objaw ;) a mieszkam na polnocy Niemiec, w Hamburgu, uwielbiam to miasto, jest piekne :)

Fuma- super ze plan dzialania ustalony

Vinga- kurcze dobrze ze synek tego nie polknal, wspolczuje Ci nieodpowiedzialnej tesciowej, ale tak jak mowisz moze to i lepiej zeby nie powierzac go w jej opieke

Carla- ale masz dzien zapelniony po brzegi, trzymam kciuki aby na jutrzejszej sprawie bylo po twojej mysli

Dorcia- ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz, przyjemnosci w odwiedzinkach u bobaska :)

Pozdrawiam
 
reklama
ALe tu dziś pustoooooo... halooo !!!

Mam pytanie: będę musiała kupić jakiś prezent na święta 6,5 latce. Mam pomysł, żeby kupić jakąś grę planszową edukacyjną. Macie jakieś pomysły???
 
czesc

dzisiaj ja sie nedznie czuje.Juz w lozeczku leze.Pewnie przez ta pogode.

GABRYSKA-u mnie tez pada i zimno sie zrobilo.

DORCIA-a moze Twoje zle samopoczucie to implantacja byla? Czas by byl odpowiedni.

MUFFI-a moze kupisz "Zgadnij kto to"? Bardzo fajna gra i szesciolatki juz sobie z nia smialo poradza.Aradochy przy tym jest mnostwo.


VEGAS-no w sama owu nie dzialalismy,troche przed.Mam nadzieje,ze starczy.

CARLA-powodzenia jutro na rozprawie.

VINGA-no faktycznie nieodpowiedzialna baba z tej Twojej tesciowej,Dobrze,ze sie wyprowadzacie.
Akurat dwa dni temu kumpela tez mi opowiadala,ze jej tesciowa pali przy dziecku a jak raz wrocila do domu to zastala swoje dziecko jak sie bawilo pustymi puszkami po piwie.Piwo jak sie okazalo tesciowa przyniosla i pila z sasiadka.
 
Ostatnia edycja:
Fuma wytłumacz mi kochana...u Ciebie plamienie ??? Nie umiem odczytywać tego wykresu :-( Ale...ale...ale ja myślę że to może być implantacja :tak::tak::tak:
Życzę Ci aby ani monitoring ani HSG nie były już potrzebne !!!
Kochana nic nie czuję, nic mnie nie boli, nie kłuje...cyce nadal flaczki...więc raczej nie implantacja :no:

Muffi świetna jest gra Monopoly szalona gotówka...super sprawa !!! Kupiłam chrześnicy w zeszłym roku w Auchan za 30 zł...teraz pewnie ze 100 zł...ale może znów będzie promo !!!???
GRA MONOPOL MONOPOLY SZALONA GOTOWKA BANKOMAT (3632907917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mamy też "spadające małpki"-niedroga a naprawdę fajna
GRA ZRĘCZNOŚCIOWA SPADAJACE MAŁPKI TUMBILN MONKEY (3600688755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I to drzewko...ale ono bardziej dla chłopca,bo są w nim robale
INTERKOBO GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WESOŁE DRZEWKO ROBAKI (3636827581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo jakaś gra na komputer ???

My właśnie skończyliśmy kolację ...wróciłam od koleżanki wypompowana !!!
Ja chyba zapomniałam jak bardzo absorbujące jest takie małe dziecko...kurde w co ja się pakuję .... nie no żartuję ...chcę dziecka choćbym miała nie mieć czasu pójść się wysikać !!!:-D
 
Ostatnia edycja:
DORCIA-no wlasnie mam jakies male plamienie.Nie wiem co to za czort ale ginka widziala i mowila,ze to sie zdarza i ze to owulacyjne.Ponoc owu przedwczoraj byla.Na implantacje u mnie za wczesnie.Ale u Ciebie w sam raz.Na innym forum byla dziewczyna,ktora w czasie implantacji myslala,ze ja grypa lapie,nawet goraczke miala.
 
Ostatnia edycja:
Fuma Ty mnie kurda nie nakręcaj !!! Myślę że czułabym już coś...jakieś bóle cyców czy cuś ? A co do Twojego plamienia to zapytam,bo muszę...żywa krew to była czy nie ? Na majtadałach czy tylko wewnątrz ???
Bo ja znam dziewczynę...zresztą sąsiadkę która dwa dni po owu miała implantacyjne krwawienie i okazało się że owulka była 4 -5 dni wcześniej choć tempka ,śluz i ból wskazywały inaczej !!!
 
Hej Wam:-)

MUFFI 'zgadnij kto to?', 'memory' i 'człowieku nie irytuj się' to gry, które do dziś dnia miło wspominam:-) Są super!

DORCIA życzę Ci II kresek na teście. Już tuż tuż:-)

VINGA ja pierdzielę jaka teściowa ''odpowiedzialna'':szok: Lepiej dmuchać na zimne i jak nie ma potrzeby to nie zostawiać ją z dzieckiem.

CARLA
jak tam po ktg?

FUMA też kilka razy zdarzyło mi się mieć plamkę krwi przy podcieraniu w okolicach owulacji;-) A kiedyś i lekkie plamienie. Tak się czasem zdarza. Tylko Ty już kurcze po owulacji. A ile dni po?
 
Ostatnia edycja:
Ianka - tu za rodzinne to chyba można kupić co najwyżej pół paczki pieluch , nawet nie wiem ile dokładnie bo nam się nie należy ale są to jakieś śmieszne grosze

Fuma - dobrze że plan jest , mama nadzieję że uda Wam się w najbliższym czasie :)

Vinga - no właśnie tak się zastanawiałam co z mieszkaniem ..., teściowa się kolejny raz nie popisała ... , może ona nie chce się zajmować małym bo wie że masz o niej takie zdanie ?? nie wiem ...

Carla - powodzenia jutro na rozprawie !

Muffi - moja chrześnica ( 5,5 l ) na święta dostanie ode mnie monopoly Monopoly Junior, gra planszowa - Hasbro za 79,99 zł | Zabawki empik.com , sama lubię tą grę i uważam że im wcześniej zacznie się edukację finansową tym lepiej :)) ( ale to brzmi ) , o widzę że Dorcia mnie uprzedziła :)
 
Amelia teściowa myśli, że jest najlepsza na świecie ;) ojjj też uwielbiam monopol :) chyba najlepsza gra planszowa z dzieciństwa :)

Dziewczyny z tymi owulkami i temperaturami nie wszystko jest takie oczywiste. u mnie na styczniówkach jest dziewczyna która miała 4 razy owulację w ciągu jednego cyklu (a chyba temperatura wcale tego nie wskazywała) miała cykl obserwowany przez gina

Dorcia a u ciebie bardzo ładny wykres :) będziesz robić test czy czekasz na @? lub raczej na jej nieprzyjście :p.
 
reklama
DORCIA- no na wkladce takie rozowe plamienie.

VEGAS- to bylo zaraz po owulce,natepnego dnia.Ginka widziala i mowila,ze to sie zdarza.Juz kiedys tak mialam tylko,ze w trakcie owu a teraz mam po.

Wczesniejsza owu nie wchodzie raczej w gre bo ginka widziala plyn w zatoce Douglasa.

Aha,owu niby mialam przedwczoraj.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry