reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Helloł....melduję że idę spać

Nie mam mocy...chyba znów bierze mnie jakieś zapalenie...mam dość
Mam doła !!! Może jutro będzie lepszy dzień ???

Dobrej nocki :tak:
 
reklama
Hej Kobietki. Odebrałam wyniki bety 364.6 mIU/ml 4/5 tydz. ciąży:-) Z Martynką miałam bardzo podobny wynik bety:tak: A jutro idę na kolejną betę sprawdzić jak przyrasta. Przez 48h powinno przyrosnąć o te 66%. Musi być OK:tak:

Co do wyjazdu za granicę na stałe to bardzo bym nie chciała:no: I na to by sam mąż wyjechał na kilka mies. też się nie piszę:no: Chyba bym nie potrafiła sobie miejsca bez niego znaleźć. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby wyjechania w przyszłości.

CARLA o to pecha miałaś z okiem, byle szybko zniknęło:tak:
VENNA jak się czujesz? Masz dalej boleści jak na @? I kiedy idziesz na wizytę?
IANKA oo pizza, ale by się zjadło;-):-p
 
Carla, co za pech z tym okiem! Dobrze, że udało się jakoś to załatwić. Byłam pewna, że Twoja wizyta w szpitalu będzie miała inne zakończenie ;) Co do wyprowadzki jeszcze nie wiem, to w zależności od propozycji, którą dostałby mój mąż. Na razie cisza, więc mam nadzieję, że póki co tak zostanie.
Wychowywałam się w małym mieście na mazurach, gdzie w centrum miasta jest jeziorko, nad innym mam domek z pięeeknym pomostem.. Musiałam się niestety stamtąd wyprowadzić do większego miasta, gdzie bardzo długo musiałam się oswajać z brakiem wody.. ale Wawa to już przesada ;)
ianka, zawsze chciałam odwiedzić Danię!
gabryśka - w jakiej częsci Niemiec mieszkasz? Ja to Niemców też mam baardzo przychylne nastawienie, jeden z nich jest moim szwagrem, bardziej jest mi wstyd za Polaków mieszkających w Niemczech.
Vegas - tak, ale mam wrażenie (tfu, tfu) że jest lepiej. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która niedawno urodziła i trochę mnie uspokoiła. Po prostu nie wiem czego się spodziewać i stąd te nerwy. Na wizytę miałam przyjść za 2-3 tygodnie, umówiłam się za 2 bo był wolny termin, czyli 23.10.. ale postaram się przesunąć tą wizyte o kolejny tydzień. Chciałabym mieć jakieś zdjęcie, aby móc w końcu powiedzieć rodzicom i pokazać im jakiś dowód :-D
Jakaś stara ginekolożka powiedziała tej mojej koleżance, że w ciąży nie można pić herbatki z malin! Tzn same malinki, soczek z malinek, ale tylko własnej roboty również, ale nie to co zawiera liście. Słyszałyście o tym? Podobno w listkach znajduje się jakaś substancja, z której robi się aspirynę?
Cieszę się, że Twojego wyniku bety! Daj koniecznie znać jak kolejny wynik. I jak się czujesz Kochana?
samosia, zazdroszczę, że macie tak blisko <3
Dorcia główka do góry! na pewno jutro będzie lepszy dzień

Jejku, jakoś mi strasznie dzisiaj niedobrze. Już zaczynam panikować przed tym całym haftowaniem. No przysięgam, wolałabym żeby mi zęby wyrywali niż to. Cały czas mam nadzieję, że to mnie nie spotka.. z drugiej strony wiem, że to dobry objaw.. oszaleję!
 
Ostatnia edycja:
HEJ

Ja tez spiaca ale na chwilke tu wpadlam.
Bylam u ginki i dowiedzialam sie,ze juz po owu.Nieco mnie to zdziwilo bo temperatura na to nie wskazuje.Ale najwazniejsze,ze ginka wreszcie wymysllila PLAN.Najpierw monitoring,potem jakby co to stymulacja i HSG.A w tzw.miedzyczsie Moj ma sobie zbadac kijanki.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

DORCIA-zycze zdrowia i dobrej formy.
CARLA- Tobie tez zdrowka ale Ci sie trafilo z tym okiem biedaku.Moze to wirusowe? Bo juz od kilku osob slyszalam ostatnio o takich przypadlosciach.

VEGAS-gratuluje betki.

ANIOLEK I VEGAS-mi tez sie najbardziej podoba tu gdzie jestem.Nie jestem stworzona do zycia na emigracji i Moj tez nie.

VENNA-mysle,ze oczyszczenie mmozesz sobie spokojnie zafundowac.Nie ma o tym zadnych strasznych sladow.Awiekszosc tego zabiegu polega na nakladaniu roznych maseczek ,no i na peelingu.

WASILA-Gratuluje wizyty.
 
Fuma - nigdy nie miałam trądziku, ale coś tam często wyskakiwało. Podobno jak oczyszczasz twarz to to wszystko wychodzi. Kiedyś moja koleżanka poszła na oczyszczanie przed imprezą, następnego dnia jak ją zobaczyłam mało nie padłam. Pryszcz na pryszczu!

Jesli chodzi o wizytę, cieszę się, że ma plan. Nigdy nie wiedziałam jak wygląda monitoring czy stymulacja, ale mam nadzieję, że to wszystko pomoże dojść do upragnionego celu.
 
VENNA ja się czuję dobrze ogólnie, ale pobolewa mnie po bokach podbrzusza - rozciąga się macica. Ból delikatny jak na @, znam to z ciąży z Martynką, więc się nie martwię. Jeszcze. Tydz. minął od terminu jak @ miałam dostać to jeszcze może pobolewać. Piersi przy dotyku bolą, senna chodzę a tak to gra gitara:-) Ja to bym chciała wymiotować, ale może nie będę. Z Młodą wymiotowałam tylko 2x na całe 9 miesięcy.
FUMA no to plan działań macie, fajnie. I co, działaliście w owulację?;-)
 
Vegas gratuluję ładnej betki !!! ;]

Venna nie panikuj tak, wszystko będzie ok ;) Co do herbatek to chodzi tu o herbate z liści malin a nie z malin. Herbata z liści malin ponoć ułatwia poród, ale pita zbyt wcześnie może wywołać skurcze. Powinno się ją pić kilka tyg. przed porodem ;)

Fuma to super, że wreszcie jest jakiś plan ;) Mam nadzieje, że monitoring i stymulacja wystarczą ;] A może to M. ma za słabe plemniki???

Dooobra chyba czas już spaaać....
 
Amelia, nie, na stałe na pewno nie wyjedziemy. nie wyobrażam sobie siebie tam zbyt długo, a z resztą nie po to kupowałam mieszkanie, żeby teraz wyjeżdżać na stałe do Anglii :-p

no i wczoraj się pokłóciłam z mężem, oczywiście o teściową. Powiedziałam, że ja ledwo żyję a ona nawet nie zejdzie mi pomóc... czasem pójdzie na spacer z małym (bo tego to już w ogóle nie zrobię, z tą rwą toczę się jak jakaś banieczka), a uważa siebie za taką wspaniałą babcię, bez której Nataniel by się na śmierć zapłakał... więc mój mąż twierdzi, że ja to tylko widzę co ona złego robi, nie moi rodzice. co wcale prawdą nie jest bo na swoich też czasem narzekam ale raczej powodów mam mniej. oni przynajmniej nie robią czegoś co zagraża życiu mojego dziecka.
wiecie czego się dowiedziałam od mojej mamy?! teściowa opiekując się Natanielem otworzyła mu pudełko od lekarstw (co prawda puste) a ten wyjął spod wieczka taki środek do zbierania wilgoci (takie granulki) i wsadził to do buzi!!! dobrze że moja mama wtedy też była to szybko go wzięła i wypłukała buzię, w każdym razie moja mama powiedziała mojemu P co się stało, a tamta ciągle ją namawiała, żeby nic nam nie mówić!!! wiecie co, taka odpowiedzialność??? a co by było gdyby on to połknął trochę (bo tak mogło się stać) i zatruł się? przecież nie wiedzielibyśmy co się mu stało, bo ta krowa nic by nie powiedziała!!! sił mi brak na niektórych ludzi, naprawdę :no: wiecie co, tak teraz analizując to co napisałam... może i lepiej że nie chce sie małym zająć, bo pewnego razu krzywdę może mu zrobić
 
Hej! Ja dziś mam zalatany dzień, po 12 idę na ktg, wcześniej muszę pójść do mamy po dokumenty w tej nowej sprawie, później jadę z tymi papierami do kancelarii, omawiamy moją jutrzejszą sprawę, a później szkoła rodzenia, ufff...
Mój samochód nie stoi już na terenie firmy, gdzie stary pracował. Ciekawe czy jak jutro na sprawie zapytam czy podpisze umowę darowizny, to czy się zgodzi. Za miesiąc kolejna rata za ubezpieczenie, ciekawe z czego ja to zapłacę jak on się nie zgodzi.

A moja mama dostała z wodociągów rachunek na 150 zł za 11 i 12.2012 z tamtego mieszkania!! Przecież tam mieszkali lokatorzy, mam ksero umowy najmu między nimi a moim "starym", a moja mama ma teraz płacić? Jeju, ja już nie daję rady!!!!!!!!!!!!!!

Vinga faceci mają to do siebie, że bronią rodziców. W sumie kobiety też to robią, ale chyba mniej gorliwie. Twoja teściowa chyba strasznie niemyśląca jest :/
Gabryska w moich kręgach niemcy są ogólnie nie lubianym narodem. Wkurza mnie strasznie, że przyjeżdżają do nas i to my musimy biegle po niemiecku mówić, a oni po polsku ni w ząb. Nie powinnam się tak nastawiać, ale niestety tak już mam że niemcy mnie strasznie drażnią.
Polacy za granicą są straszni, już nie raz o tym słyszałam. Moja siostra mieszka z chłopakiem, a nad nimi inna para Polaków, pracuje z Polkami i wie, że znaleźć koleżankę z kraju jest ciężko, bo każdy chce jak najgorzej dla innej osoby.
Dorcia z jednej strony fajnie mieć rodzinę pod ręką, ale czas mieszkania z ojcem wspominam koszmarnie. Nawet dziś mi się śniło że znowu mieszkamy razem, brr.
Amelia wiadomo że dziecko musi się uczyć życia w stadzie, ale na agresję trzeba reagować bez dwóch zdań! Czasem mam śmiechy, jak mamusie mówią dzieciakom jak mają się bawić, bo to już przesada, ale bicie musi być zauważane.
ianka nie każdy dobrze reaguje na wyjazdy, ciesz się, że jesteście w miarę blisko.
Myślę, że już niedługo normą będzie, że i lesbijki i geje będą mieli dzieci. Do pary facetów większość jest uprzedzona, bo dziewczyny od małego chodzą pod rękę czy dają sobie buziaki, chłopcy nie i dlatego geje budzą tyle emocji chyba. Tak mamy urządzony świat, a homoseksualiści mają prawo do rodzin według mnie.
Samosia ale miałaś dobry obiad :)
Muffi oni są nielegalnie, a załatwienie pozwolenia nawet będąc w Pl nie jest łatwe. Moja siostra sprząta, i przez tą pracę zrobiła się straszną rasistką. Nie podoba jej się, że nic nie robiące "turbany" siedzą na zasiłkach, Kanada daje im schronienie, moja siostra im domy sprząta, a ona chcąc legalnie tam pracować nie może! Wszystko ma swoje plusy i minusy, kiedyś też tam chciałam wyjechać, ale po ponad roku pobytu tam moja siostra marzy o powrocie.
Najśmieszniejsze jest to, że jest nielegalnie, a ma kanadyjskie prawo jazdy. To jest dziwne. Za to z załatwieniem ubezpieczenia na auto od 2 miesięcy mają problem, bo firma ma ich w nosie, a u nas to kwestia kilku minut żeby auto ubezpieczyć.
Aniołek jak się robi kuchnię na zamówienie to kwota 10 tyś nie jest duża, my mamy takie meble z gotowego kompletu za 1500 zł i są do d..., kiedyś zrobię sobie ładną kuchnię i może gotowanie polubię :)
Vegas betka na pewno ładnie urośnie :)
Venna chyba ze wsi do miasta ciężej się przenieść. Chociaż ja mam wszystko pod nosem, hałas też jest, pierdnięcie sąsiada słychać, to życie na wsi trochę mnie przeraża.
Wymiotami się nie przejmuj dopóki nie nadejdą! Ja nie miałam w obu ciążach, jedynie teraz mnie mdliło.
Herbatę z malin możesz pić spokojnie, za to herbata z suszonych liści malin pije się od 34 tc bo ponoć podczas porodu skurcze są lepsze i latwiej się rodzi.
Fuma Foch to raczej bakteryjne zapalenie, ale krople coś działają. Prawe oko też się zaraziło, ale nie ma opuchlizny i w ciągu dnia jest ok.
Super że jest plan działania, to podstawa :)
 
reklama
Carla wiesz nie będę pisać co myślę o tym człowieku który Ciebie spłodził....szkoda moich słów. Ale życzę mu wszystkiego najgorszego !!!
Daj znać co po KTG...może będą jakieś skurcze, rozwarcie 5 cm i 17.10.2013 Tomuś będzie na świecie ?????

Ja dzisiaj lepiej się czuję...wczoraj byłam pewna że się rozchoruję...ale na razie mi przeszło :-D Wieczorkiem wybieram się do koleżanki pobawić 4 miesięczną Niunię ... zaglądnę wieczorkiem a tymczasem ogarnę mieszkanie :-D
Miłego dzionka !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry