reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla kurna codziennie rano czekam na wieści od Ciebie...któregoś dnia zobaczymy tutaj post
URODZIŁAM ...TOMASZ JEST Z NAMI
Już niedługo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samosia no to z początkiem listopada...wbijamy się na parapetówę...Wiesz najfajniej jest jak nic nie ma....imprezka na podłodze a za stół służy parapet !!!

Muffi Ty masz dwa terierki prawda ??? Czy ja już coś pomieszałam ...ale któraś ma dwa cudne szczekacze !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Venna - i jak się dziś czujesz ?
Ianka - ja nigdy nie wiem co mojemu kupić bo on wszystko ma
Samosia -dzieki :)
Carla - łącze się w bólu , mi rośnie mały chimeryk niestety :( , oszaleć idzie czasem :/
 
Dzien dobry kobietki,Venna- jak dzis samopoczucie?Carla- nam zupka z mielonym smakuje, zalezy co kto lubi, ja np. nigdy w zyciu nie tkne czarniny bo mnie obrzydza, za to watrobke moglabym wcianac czesto, a wiekszosc osob ktore znam nie lubi. Co do wydziwiania rano, to mam podobnie, moj mlody dzis nie chcial ubrac majtek ze smerfami tylko z autami i awantura, akurat zadnych z autami nie bylo czystych, bunt moze jakis przechodzi znowu, i tak do 18 nastki co roku nowy bunt heheheFuma- fajnie ze wypad wam sie udal, ja czasami tesknie za takimi weekendami tylko we dwoje, chociaz podrozowanie z Alexem tez jest fajne, szybko sie adaptuje moje dziecko do nowego miejsca i nigdy problemow nie mamy, tfu tfu odpukacVegas- mam nadzieje, ze pokazesz nam pokoik malej ksiezniczki, jak juz bedzie gotowyPozdrawiam wszystkie babeczki
 
Dziewczyny przepraszam ze tak w jednym ciagu wszystko napisane ale qrcze probowalam edytowac i nie moge, nie mam pojecia dlaczego??
 
Gabryśka wejdź przez inną przeglądarkę na BB. ja też mam taki problem ale zmieniłam na chrome i działa, a w FF też ciągiem pisałam... nie wiem czemu tak jest ehh
Samosia ja miłośniczą tapet nie jestem ale jakbym miała wybierać to nr. 2 bardziej mi się podoba :)
Boże Dorcia! czytam twój post i myślę że Carla już na prawdę urodziła.... :-D to chyba znak że trzeba iść na drzemkę hehe
 
Dorcia sprawiłabym mu taką koszulkę od niuniu dla taty, ale to już się nie wyrobię, chyba że po duńsku hehe
Carla no nie pomógł :( ale ja mówię o bólach krzyżowych, wdychałam ten gaz i prosiłam o zoo, z tym że pod koniec zobaczyłam że tam można regulować i sama nie wiem czy nie miałam najmniejszej dawki, nie wiem.
gabryska fuuuj czarnina, słyszałam o niej ale choćby mi płacili to bym nie tknęła.
samosia obie są ładne, a dla mnie nawet ta pierwsze ładniejsza, tak że chyba Ci nie pomogłyśmy :)
 
Dorcia nie strasz dziewczyn hehe :)
Amelia jej się w tyłku poprzewracało troszkę, testuje na ile może sobie pozwolić. Ja jestem bardzo stanowcza, za to mój M... hmm on by jej gwiazdkę z nieba dał, ale w momentach jak ona wymyśla, np. dziś rano parówkę z serem, to on jej zaczął ją robić! Ja się wściekam, bo godzina 8, mają zaraz wychodzić, śniadanie zje w przedszkolu, a ten jej śniadanko robi. W końcu ona i tak focha strzeliła na parówkę i wszystko inne i poszła zaryczana do przedszkola.
Gabryska co to czarnina? Chodzi o kaszankę? Jeśli tak to ja uwielbiam :) I wątróbkę też, taką z cebulką i jabłkami, mniam.
Samosia mnie podobają się obie :)
Vinga zazdroszczę, że potrafisz spać w dzień. Ja nawet śpiąc po 3 h na dobę nie potrafiłam odsypiać w dzień razem z Nelą.
ianka mam nadzieję, że jak dostanę gaz to mi pomoże.

Jejuuu ale ja bym się napiła alkoholu!!!! Najbardziej marzy mi się adwokat, wino i szampan...
 
reklama
Carla czarnina to zupa z kaczej krwi, i tyle wiem na jej temat, i wiedzieć więcej nie muszę, ta wiedza wystarczająco mnie odstrasza.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry