reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia - a może jadłam i o tym nie wiem ? ja nawet małej nie daje , no nie mogę :)

Samosia - dobrze że wzrokiem mrozisz , krzyczeć nie trzeba :) , ja na swoje nie krzyczę , na cudze tym bardziej , chyba bym sie w..kurzyła jak by ktoś obcy krzyczał mi na dziecko . Musisz mieć duuuużo cierpliwości , skąd ją bierzesz ?

Wasilia - i jak tam wizyta ?

Venna - luteina jest na receptę , jeśli chodzi o lekarza to wybrałabym takiego ,który pracuje w szpitalu w którym chciałabyś rodzić , poczytaj opinie o lekarzach z lux med, może akurat jakiś fajny się trafi i umawiaj się z wizyty na wizytę jak jest problem z terminami . Ja też nie lubię W-wy ,i kiedyś byłam w dokładnie takiej samej sytuacji :)

Vegas - wrzucisz jakieś fotki jak skończycie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny

Zmęczona jestem straszliwie ale zajrzałam tutaj.Wczoraj byłam u kosmetyczki,zrobiłam sobie oczyszczanie cery i algi na pyszczek. Teraz mam twarz gładką jak pupka niemowlaka.
Jutro idę do mojej ginki,ciekawe co tez mi powie.

Wasila- kciuki za wizytę.

Venna-nie dziwię się,ze nie jesteś entuzjastycznie nastawiona do przeprowadzki. Ja też chyba najdalej bym się mogła przeprowadzić do Poznania. A to i tak by było duże ustępstwo z mojej strony.A jak te bóle ,lepiej już?

Samosia-obejrzałam te tapety i mi się bardziej podoba ta druga.

Gabryska- no my dlatego teraz korzystamy,póki jesteśmy we dwoje bo potem może być ciężko się wybrać.

Dorcia-hi,hi ja też w pierwszej chwili myślałam ,że przekazujesz wieści od Carli
 
Ostatnia edycja:
Ja już po. Maleństwo machało nóżkami i rączkami i ma 4cm. W nastepneym tygodniu ide na usg do szpitala- bo dziś doktor nie miał za bardzo czasu a powiedział, że trzeba szczegółowo zbadac przeziernośc karkową itp.A na prenatalne do wybitnego specjalisty u mnie w mieście się nie zapisywałam bo kosztuje 300zł

Pracuję do końca października. A na recepcji u mojego doktora była dziś położna z która rodziłam. Az mi się poród przypomniał;) Powiedziałam, że mam nadzieje ze w maju sie na porodówce spotkamy:))))Mąż oczywiście nie poznał, mówił, że niewiele pamieta z tego dnia hahaha.


Amelia- Projektowanie i aranżacja wnętrz - Deccoria.pl - wystrój wnętrz, ogrody, dekoracje.
Tu szukałam inspiracji przy urządzaniu mieszkania- ludzie zamieszczają tu zdjęcia swoich mieszkań, domów. Czasami można coś podpatrzeć,

Mufi pytałas o ból porodowy- każdy poród jest inny, mnie najbardziej dokuczały bóle krzyżowe- są straszne ale do przeżycia. Gdyby było tak bardzo źle to wszystkie kobiety miały tylko jedno dziecko.
 
Ostatnia edycja:
Wasila 4cm, jaki mały Człowieczek:-) Ja już się nie mogę doczekać mojego pierwszego usg..;-) Jestem zestresowana a równocześnie nie mogę się doczekać.
 
Amelia, pewnie faktycznie tak też zrobię z tym lekarzem. Jeśli chodzi o podobną sytuację to też istniało zagrożenie czy też musiałaś się przeprowadzić? Wiem, że ludzie przeprowadzają sie do innych państw i nie ma co tu narzekać, ale najgorsze jest to, że też mam całkiem dobrą pracę, na coś tam pracuję, a facet zarabia więcej i nie ma dyskusji. Niby to racjonalne, z drugiej strony strasznie niesprawiedliwe.

Fuma, też zawsze chciałam iść na oczyszczanie, ogólnie mam cerę tłustą i zawsze takie zabiegi mile widziane, ale zawsze bałam się, że dzień później będę wyglądać jak straszydło. Mam nadzieje, że ginka będzie miała same dobre wieści.. nie wiem czy na coś czekasz konkretnie, ale oby wszystko potoczyło się tak jak byś chciała. Ja.. no cóż, panikuję jakoś strasznie, co w sumie rzadko mi się zdarza. Mam nadzieję, że bezpodstawnie.

Wasila to super. Cieszę się z Tobą tymi 4 cm szczęscia, oby rosło jak na drożdżach :)

Vegas, to kiedy się wybierasz na wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Vegas ...aleś się zmieniła kobieto !!! Dlaczego zmieniłaś swoje zdjęcie...na nie swoje ???

Carla jak tam ???????
 
Coś dla obecnych i przyszłych mamusiek:

Wspólne Odkrywanie

Przyszłe mamy, które się zarejestrują otrzymają grzechotkę d;la maleństwa,pozostałe mamy propozycję zabaw dla swoich dzieci. Może ktoś będzie chciał skorzystać i się zarejestrować. Pierwszy prezent dla drugiego dziecka podobno jest w drodze;)
 
Wasila ja mam już tą grzechotkę z fp :) bardzo fajna jest. dodatkowo są rabaty na zabawki :)

a ja czekam na męża, znów zaczyna się okres późniego wracania do domu. rwa daje mi popalić a teściowa ma mnie głęboko w d... i pojechała sobie na grzybki, nawet na 5 min nie wzięła małego. wczoraj tak samo
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry