reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Amelia- sukienka nr 1 jest piekna i jakbym miala kupic to bym sie wahala miedzy wlasnie 1 a 4(czerwona) a jakies wesele sie Wam szykuje?zazdroszcze..
Vinga-trzymam kciuki
Wasila-to jak juz zrobisz torcik to sie pochwal koniecznie :)
 
reklama
Hejka....
ale pogoda non stop wali gradem.... ehhh ale podobno już jutro ma być lepiej...

Vinga - kciuki zaciśnięte &&&&&

Amelia - super te sukienki, każda ma coś w sobie ale 1 i 3 chyba najlpesze :) ja też bede musiała coś zakupić jak bedziemy chrzcić małą :) Wasila ma racje, nakopać Ci w doopppeee to mało jakie qwa 36/38 .... a ty narzekasz na swoją figure.... Ja to pamiętam jak 42 nosiłam :)

Wasila - dasz sobie rade z Tortem... wrzuć potem efekty na grupe :)....

Ja dzisiaj wizytuje wiec trzymajcie kciuki, oby wszystko było ok, lekarz odstawił leki i była to moja ostatnia wizyta przed porodem :D

P.S Kurczak wczoraj wieczorem napisała, że jak Waga i poziom bilirubiny będą Ok to dzisiaj wychodzą do domku :D
 
ANIOŁEK & za wizytkę:-) Super, że Kurczak być może dziś wyjdzie:-) Nie ma jak w domciu:-)
WASILA powodzenia, dasz radę z torcikiem:-)
AMELIA 1,3,4 i ostatnia mi się podobają:-)
VINGA &&&&
 
Dzięki kochane za opinię :)

Wasila to może kup opłatek na tort Opłatek na tort okrągły Myszka Minnie 0109 ja tak właśnie na roczek zrobiłam a na drugie urodziny też zamawiałam bo kompletnie mocy nie miałam . Ty kochana jesteś wysoka a ja nie dość że niska to mało proporcjonalna , tyłek i nogi mam wielkie w porównaniu z resztą …, zamówiłam 38 ale to czy w nią wejdę to się okaże :)

Samosia - tak na weselę :) , ja nie jestem zachwycona , nie czuję się jakoś specjalnie dobrze w moim stanie ale co zrobić :)

Aniołek - &&&&& za wizytę , czekamy na wieści :)
 
Nie ogarniam :/
Młody słabo spał, wstawałam 3 razy do niego, po wczorajszym dniu i tej nocy jestem jak zombie... W dodatku Tomek marudny, nie wiem czy to pogoda, zęby (widać już przebijające się jedynki na dole) czy po prostu nowe otoczenie. Teraz śpi więc korzystam z okazji żeby w końcu zasiąść do komputera.
Teściowie jadą dziś po pracy, więc nie będę się krępować żeby przy lapku posiedzieć :)

Amelia ja bym wybierała pomiędzy http://www.asos.com/ASOS-Maternity/...;pge=5&pgesize=36&sort=-1&clr=Red a http://www.asos.com/ASOS-Maternity/...ge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Black
Gabryśka ależ bym się wkurzyla na Twoim miejscu, nie dziwię sie że robicie akcję. Ja muszę przyznać że nie jestem zbyt tolerancyjna wobec takich społeczności jak cyganie, moja siostra w Kanadzie zrobiła się cholerną rasistką, bo jednak to co mówią np. o Pakistańczykach itp. to w większości prawda. Walczcie!
Wasila nie zawsze idzie nam zgodnie z planem, ale mam nadzieję że Ola się ułoży prawidłowo. Moja znajoma też tak wcześnie miała Zuzkę tak ułozoną i skończyło się na cc. Ważne że rośnie zdrowo :)
Pośladkowo!!?? O jeju, szalona jesteś kobieto, ja bym za nic w świecie nie chciała robić pośladkowo, brrr aż mnie zabolało ;)
Ja nigdy torta nie zrobiłam, dlatego podziwiam i wierzę że Twój będzie pyszny :) Ja na swoje niedzielne urodziny też coś muszę wykombinować :)

Super że Karolek z Kurczakiem są już jedną nogą w domku, ja z Nelą wyszłam na 6 dobę po porodzie...

Postaram się później zajrzeć :*
Aniołek &&& za wizytę. Trochę późno odstawiasz leki, mi się wydawało że zaleca się wcześniej. No ale lekarz wie lepiej, w sumie Twoja szyjka szalała więc pewnie dlatego.
Dorcia beta leci, a to najważniejsze!!
Vinga &&
ianka może za dużo robisz i stąd te spinki, ja pamiętam że jak za dużo latałam ze sprzataniem to tak miałam.
 
Amelia ja Cie prosze... z Tego co pamiętam to jestes 1 cm niższa o de mnie a ja do niskich osób sie nie zaliczam :) w pracy w biurze jestem najwyższa z wszytskich dziewczyn i często zazdroszczą mi wzrostu.

Carla - no to jak tescie pojadą to sie poczujesz bardziej swobodnie :) Może faktycznie Tomek marudny przez te ząbki, pogoda w sumie też nie sprzyja dobremu samopoczuciu... :)
 
CARLA a może Tomuś nie lubi brzydkiej pogody:-p U nas od nocy leje i leje;-) No albo faktycznie to u niego sprawa ząbkowa - szybko mu idą ząbalki:-)
 
On ogólnie jakiś marudny, na leżaczek się obraził, za to pokochał noszenie na rękach :/ wczoraj kręgosłup mnie od tego kloca bolał...
może ma skok rozwojowy?? jakos musze to sobie tłumaczyc :)

Aniołek pogoda nasenna, to fakt. ja za to najniższa zazwyczaj jestem, jedyne co mi przeszkadza w byciu niewysoką to skracanie spodni :)
Vegas idą, idą, tylko ciekawe kiedy się przebiją :)

Dziad mały tak mnie szczypie że mam siniaki na dekolcie, je i szczypie :/ Wyglądam jak ofiara przemocy domowej.
 
CARLA hehe Drapiszonek z Tomusia:-) No na rączkach zawsze jest lepiej:-p
Ja też jestem niska. Szkoda, no ale co zrobić:-p



Już zupka ogórkowa zrobiona. Dzisiaj miałam wenę by wcześniej zrobić obiad i o 14 tylko odgrzać jak J. wróci z pracy. Teraz mam przynajmniej czas na relax;-)


Od jakiegoś czasu mam w lewej piersi siarę. Mam nadzieję, że to nie za wcześnie - nie pamiętam jak to było przy Martynce;-) A Wy Ciężaróweczki macie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam mleko dość szybko, wkładki laktacyjne musiałam później nosić. Na pewno nie jest za wcześnie, organizm wie co robi :)
A Martynka ile karmila się piersią?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry