reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Najbardziej podoba mi się 3 i 4 ;)

1, 5 i 6 - nie lubię koronki, przy tym, że cała jest z koronki to może przytłaczać

2 - ładna, ale na codzień - mało elegancka

3 - ładna, fajny tył i bardzo elegancka, ładny dekold

4 - ładna, kobiecy kolor, fajne wycięcie z tyłu

Ja wzięłabym chyba nr 3 ;)
 
Muffi ...betka równa "0" nie 100 ... przejęzyczenie !!! :-p

Amelia wszystkie super...mnie się podobają koronki ...może dlatego że sama nie noszę ??? Ale jestem za 1 i 3

Vinga kciuki zaciśnięte ...jakżeby inaczej !!! Jestem z Tobą jutro...całą sobą !!!
 
Ostatnia edycja:
Amelia ja mojej nie podaje tranu, zapominam cały czas kupić, a teraz to pewnie też już poczekam na jesień. Pytałaś lekarza od czego może twardnieć brzuch i czy to już normalne? bo kurde coraz częściej i mnie "spina" a wizyta dopiero 9 kwietnia :( Wszystkie sukienki się nadają na wesele (kiedy masz?) ja zgodzę się z 100% z Muffi , 3 i 4 ale dla mnie naj naj jest ta czarna 3 śliczna.
Wasila ładna waga niuni, a jeszcze ma czas żeby się obkręcić, ma jeszcze trochę miejsca więc szaleje. A niuni zapodam jutro tańce z linku Dorci i będziemy szaleć we dwie.
Dorcia heheh ale tanecznicy, moja tańczyła koło roczku jak na tym drugim filmiku, ale ten z pierwszego to wyższa szkoła jazdy.
Gabryska no przechlapane by było mieć takich sąsiadów, trzymam kciukasy żebyście jednak wywalczyli swoje!
Vinga aaa bo jutro ściaganie gipsu!! &&&&&&&&&&&&
 
Dorcia no oczywiście, że 0000000000000000 !!!! Przepraszam :*

Vinga 3mam kciuki za Was !!!
 
Vinga - &&&&&&& zaciśnięte :)
Kurfffa z 3 - ki nie ma 38 już :wściekła/y: , obawiam się że w 36 się nie wbiję , cały czas mi 1 - ka po głowie chodzi

Ianka - właściwie to mówiła że pewnie od dźwigania dziecka i jak to ujęła : zbyt energicznego trybu życia , biorę magnez 3 x 1 , muszę nospę zakupić bo mi się skończyła a ledwo człapię dziś . Wiesz normalnie bym Ci powiedziała żebyś się oszczędzała ale wiem że się nie da !! Wesele w kwietniu mam

Muffi - ja w sumie nie wiem czy lubię koronki na sobie , ale liczę że mi tłuszcz zamaskuję :-)
 
Amelia pierwsza też ładna, oceniając brałam pod uwagę w czym ja bym się najlepiej czuła, o i 3 mi się bardzo podoba, lubię taki krój, dłuższy rękawek (bo nie znoszę moich ramion- zresztą jakby reszta była lepsza :-)) a zawsze możesz zamówić 1 i chyba jest czas na ewentualny zwrot nawet jeśli to jest przez internet
 
no właśnie chciałam zamówić obie i zobaczyć jak leżą ale ta 3- ka jest tylko 36 albo różowa : / więc wzięłam jedynkę , najwyżej zwrócę .
 
reklama
Amelia- już po castingu, ale i ja się wypowiem. Dla mnie najładniejsza 1. A teraz dostaniesz kopa w d...... Mówisz, że tyłek tłusty a zamawiasz 36/38:szok:Nie wpędzaj mnie w kompleksy:-) Ja o takich rozmiarach to sobie pomarzyć mogę....

Vinga- kciuki zaciśnięte.

Vegas
- dzięki, to mozę jeszcze mam szanse na poród sn:)

Miałam zamówić tort dla Kornelii na urodziny, ale moja tesciowa tak mi wjechała na ambicję : "To sama nie umiesz?". Zrobiłam na roczek sama, ale zapomniała chyba. W sobotę będę działać;) Motywem będzie myszka Minnie a ja beztalencie totalne. Chyba Vingę powinnam poprosić o pomoc;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry