reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A mnie wsio rybka...dojadę wszędzie - chyba !!!
Byle by było gdzie doopsko posadzić i coś zjeść ( słodkiego oczywiście )
I żeby można było siedzieć do bólu...do zagadania !!!
 
reklama
Aniołek - współczuję nocki

Dorcia- przegapiłam post o koleżance , rzeczywiście dziwna a dała ci znać ?

Kurczak - kurczę będę zaciskać mocno && za Sn

Vinga zdrówka dla Was :*

Inka - ja ściągnęłam obrączkę w ciąży z mała , i do dziś nie noszę ……..taka żona ze mnie :-p. Ja cała puchłam , zresztą teraz też widzę że mam kostki napuchnięte , aż boję się co w lecie będzie ……. Powiem Ci że moja chodzi za rękę teraz , nawet sama daje , odwaliło jej coś hehe , przedtem to tylko sama i najlepiej w przeciwnym kierunku , także nadzieja jest !!!

Carla - u nas też cieplutko ale rano jak idziemy jeszcze chłodny wiaterek wieje więc czapkę ubieram cienką , a w dzień do słoneczka cudnie jest więc czapki nie potrzeba . A ile te Dada kosztują ??

Wasila - idę luknąć na Twe dzieło ;)
 
Ja też nie widzę , napisałam że w Łodzi nic ciekawego nie ma , ale i tak w sumie zwiedzania w planach nie mamy nie ? Toruń brzmi dużo lepiej :) ale za mną jak z dzieckiem ;) . Musimy się zastanowić co chcemy , czy hotel czy spa itp i można poszukać czegoś fajnego , jeśli chodzi o termin to ja powiem szczerze że wolałabym najpierw urodzić , a Wy jak myślicie ?
 
Ja też wolałabym najpierw urodzić:)Może założymy watek na grupie na temat zlotu bo piszemy w kilku miejscach i już się pogubiłam:)Tam byłyby ewentualne konkretne propozycje etc.
 
Ja myślę że nigdy nam termin wszystkim nie dogodzi....bo przecież jak Wy urodzicie to Samosia z brzusiem będzie biegać...później Muffi Gabryska Fuma i ja !!! Tak sobie ułożyłam !!!

Amelia jeśli czujesz się na siłach... zapraszam do mnie na kawkę !!! Albo odezwij się jak będziesz dysponować wolnym czasem to ja się wybiorę !!! Mam nadzieję że mi nie urodzisz jak mnie zobaczysz !??
 
Zgodnie z pomysłem Wasili założyłam osobny wątek na staraczkach dot. spotkania ;]
 
no to ustalajcie dziewuszki jak dam radę to się dostosuje.
Kurdę licytowałam 3 aukcje na allegro i dupa przegrałam wszystkie, z czego jedną tylko przez moje zagapienie wrrr a takie śliczne koszulki były na chłopca :) za 30 zł 15- sztuk wszystko firmówki, tosz to za darmo, szkoda.
Carla ja tak samo, bez obrączki jak bez ręki no źle się bez niej czuje, ale ściągnę zanim spuchnę, i pewno się do tego przyzwyczaję jak Amelia :) i nie będę chciała założyć. Co do przegrzewania dzieci, tu jest wręcz odwrotnie, nie raz rodzice w czapkach i szalikach a dzieciaki bez nich i jeszcze porozsuwane, to już za dużo dla mnie, ja ubieram małą jak siebie, rano i pod wieczór czapka cienka gdy ja mam kaptur, zamiast szalika apaszka. Ale tutaj producenci czapek nie mają co liczyć na spory dochód :) jak tam remont idzie?
 
reklama
Hej.
Dorcia Co do spotkania- jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Amelia- biedronkowe pamki kosztują 30zł. Zła żona z Ciebie:)

Ianka- na pewno jeszcze coś upolujesz dla synka. A co z ubraniami po córce? Sprzedajesz czy zostawiasz na ewentualne trzecie dziecko?

Vegas- Ty chyba dziś wizytujesz więc trzymam kciuki

Carla- no właśnie jak przygotowania do remontu? Ja swojej czapkę zakładam, ale u mnie chłodniej i codziennie wieje. Ale ubieram ją od urodzenia odpowiednio i nigdy nie przegrzewam. Często robiła to niania, mimo ze przygotowałam ubrania na wyjście ona i tak ubrała ją po swojemu.

Mufii- dziękuję za założenie wątku. Bedzie to łatwiej ogarnąć.

Ja dziś wstawiłam zdjęcie swojego brzuchola na grupę. Przepraszam za średnią telefoniczną jakość i bałagan. Moje pomiary na plus wychodzą blado w stosunku do Aniołka i Vegas- przytyłam 10,5kg o mam 102cm w brzuchu:( Dziewczyny jak Wy to robicie, że takie lachony jesteście nawet z zaawansowanej ciąży?:szok:Dobrze, że chociaż rozstępów nie mam.

Wczoraj moje dziecko miało wyjątkowo zły dzień i nieźle mi dała popalić, oby dziś się nie powtórzyło.
Dziewczynki wszystkim wam życzę miłego słonecznego dnia:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry