reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wasila tak mam uniwersalnego koloru poodkładane dla synka,a resztę ciuszków po Roksance zostawiam nie na 3 dziecko :) (no chyba że mi się odmieni) tylko dla siostry pewnie, kiedyś jej się przydadzą, a zresztą do rozmiaru 74 prawie całą wyprawkę miałam od starszej siostry to nawet by głupio było sprzedawać. A teraz dla synka mam ale szukając dla mojej małej kurtki na allegro zobaczyłam właśnie zestawy koszulek chłopieńcych rozmiar duży bo 86 ale kiedyś by się przydały a okazja była :) no ale.
Zmykam do małej, my już po pierwszym spacerze za godz zupka i znowu polko.
miłego dnia babeczki
 
Dorcia - hehe a czemu miałabym urodzić na Twój widok ?? Ja na razie się dalej nie wypuszczam bo sama wiesz , muszę być w gotowości pod telefonem w razie co , ale Ciebie kochana zapraszam , jak tylko będziesz w Kraku , też myślę że w kwietniu jak Ianka będzie to można się spotkać .

Ianka - to gapa z Ciebie ;-), okazja na pewno jeszcze będzie :) . A powiedz czy Ty będziesz w Krakowie podczas wizyty w Polsce ?

Wasila - nie taka zła :) , ja w ogóle nie lubię pierścionków , zaręczynowego też nie noszę , w sumie to wolałabym np zegarek niż obrączkę i pierścionek :)

A mnie coś dziś brzuch boli :(
 
Amelia no nie planowałam, ale plany zawsze można zmienić:) myślę że mogłabym podjechać po Dorcie i dojechać do Krakowa, tylko nie karz mi jechać w samo centrum bo ja nie umiem z tramwajami jako kierowca jeździć, no chyba że Dorcia nas powozi :) ok zmykam bo moja bajkę ogląda
 
Ianka gratuluję małych sukcesów.
Co do pierścionków ja już pościągałam, ale ślubnej jeszcze nie zdjęłam, zobaczymy co będzie dalej.

Wasila - piękne dzieło wykonałaś z tą mapką :D
Z wymiarami brzucha i kg możemy iść w parze :D

Amelia - rośniecie pewnie.

Wrrrrr co ja to miałam napisać, nie wiem właśnie ...
 
Ianka nie ma problemu...jak przyjedziesz to możemy razem bryknąć na Kraków....spoksik !!!
Ja z tramwajami żyje w symbiozie...chyba !!! Dajesz znać jak tylko będziesz w Pl i musimy się spotkać z Amelią !!!

Amelia no właśnie....zapodaj nowe foty !!! PLIS !!!

Co tam jeszcze chciałam...nie wiem !!!

Wiecie co z czystej ciekawości zadzwoniłam do szpitala w Krk dowiedzieć się jak wyglądają terminy na NFZ.... jak rzuciłam hasło zaśniad tak dostałam termin na poniedziałek !!!
A że w poniedziałek nie dam rady przeniosłam wizytę na czwartek ... SZOK...że nie muszę czekać pół roku jak w przypadku urologa czy ginka !!!
Tak że jutro jadę do gina...20 mam onkologa i gina u mnie we wsi ... się narozkładam nóg , nie ???

Skleroza ????????????????
Koleżanka ...hmmm...negatyw ale nie wiem czy ona czasem nie kupiła testu owulacyjnego ... bo mówi że się wygadać nie mogła ...i zapłaciła 30 zł !!! ???
Noi ....zapomniałam co jeszcze chciałam !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki. No ja dziś na 17.20 mam usg, napiszę potem co u Zosi:tak: U nas śliczna pogoda, wczoraj sezon grillowy rozpoczęliśmy i rozstawiliśmy tunel foliowy:-) Już nie mogę się doczekać naszych warzywek:-) Uwielbiam nasze foliokowe pomidorki i ogórki:tak::-) Mniamoza!!
Ja mam 3.5kg na plusie. Kilka dni się nie ważyłam i taka niespodzianka:-) Fajnie fajnie, cieszy mnie to:tak: Brzuch jedynie zaczyna mi wadzić w seksie a tak to jest super, lubię tę moją sporawą piłkę:tak:

A ja nie noszę ani zaręczynowego ani obrączki - zgubiłam..:dry: No ale co zrobić jak gapa ze mnie:dry: Na szczęście i bez tego mamy udane małżeństwo:-D

DORCIA no nie zawsze nfz równa się spore kolejki - fajnie, że tak szybko masz wizytę:tak:
IANKA okazje jeszcze nie raz wyhaczysz na allegro:tak: Ja na razie Zosię obkupiam w ubranka do max 68 rozmiar, nie lubię jak mi coś długo leży:-p Wolę kupować na bieżąco:tak: Z Martynką mam tak samo;-)
AMELIA pewnie macica się rozciąga:tak:


Kobietki odezwę się po usg bo teraz to będę się szykować pomału już;-) Miłego dnia:-)
 
Hej Dziewczyny,

ja nie wiem co jest z tym forum ale co sie zaloguje to mnie wyrzuca :no: na grupie tez pisze ze cos tam nie mozna przeczytac bo cos tam blablabla

Amelia- mam nadzieje, ze bole brzucha przeszly

Vegas- kciuki za wizyte&&

Dorcia- czyli jednak mozna na kase chorych isc bez czekania miesiacami na wizyte. A ta twoja kolezanka to zakrecona na maksa ale chyba nawet jakby zrobila owulacyjny test i byla w ciazy to by jej pozytyw wyszedl bo to chyba ten sam hormon jest badany, tak mi sie wydaje a moze sie myle

Wasila-
nie dostalam zaproszenia na fb od ciebie, nie wiem czemu

Milego dzionka, idziemy korzystac z pogody, ciao!!
 
załamke mam , normalnie mi się odechciało wszystkiego , jak byłam dobrej myśli tak teraz wszystko do dupy się wydaje :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry