reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziewczyny jestem wypompowana, moje dziecię przestaje spać w dzień :( dziś było 3 próby i guzik, tak nie umiem się zorganizować jak nie mam tej godziny w południe, obiad robię gdy mała mi na nogach wisi, po prostu padam, przeraża mnie przyszłość. I jak mi kiedyś jakiś facet powie że co to jest za wysiłek siedzieć w domu ugotować posprzątać i zająć się dzieckiem to go tak kopnę w zadek ...
pisałyście o dzieciach, ja (sama nie wiem co piszę)ale żałuję że teraz nei jestem z bliźniakami, bo jak zawsze chciałam mieć 3 a trzy razy w ciąży mimo że w miarę ok znoszę nie widzi mi się narazie, tak że na chwilę obecną poprzestaniemy na tym, a przyszłość pokaże co dalej
vinga dla mnie Ty jesteś mistrzynią, jak Ty ogarniasz tych swoich chłopów! jeju kiedy ty mufinki robisz ? jak ja nie mam chwili na obiad :( zero organizacji u mnie
Dorcia jak u lekarza?
Aniołek Kurczak ale fajnie że się spotkałyście, ja też chcę!!!
Amelia zdrowi już ? jak mdłości?
Wasila jestem na tak za tym SPA!!! najchętniej już
Vegas ale śliczności
Aniołek Ty na kontrol do dentysty ? czy masz coś do robienia? jak tak to bierzesz znieczulenie? ja mam 3 do zrobienia w kwietniu ehh pojadę na żywca
sorki że tak szybko ale już mnie podusia kocyk i pilot do tv wzywa.
 
reklama
IANKA Kochana nie martw się, na pewno nabierzesz wprawy, to nowa syt., że Mała Ci nie śpi w dzień, ale szybko nauczysz się nowego rytmu:tak:
DORCIA opowiadaj jak u tego lekarza:tak:
 
Vegas 9 lutego skończy Gabryś miesiąc ;) ale masz rację, zleciało strasznie szybko. super że wszystko z maleństwem ok
Dorcia z nóżkami mamy jechać do warszawy na niekłańską, podobno pan dr ortopeda się zajmuje w szczególności takimi nóżkami. mam nadzieję, że obejdzie się bez gipsowania
Ianka obiad robię jak maluchy śpią, a te muffinki akurat robiłam jak Gabi spał, więc tylko Nanka miałam do pilnowania. tak organizacyjnie nie jest źle, gorzej z tym że po prostu fizycznie nie daję rady, zmęczona strasznie jestem. gdzieś kiedyś czytałam, że mając dwójkę dzieci uczymy się dobrze gospodarować czas i to prawda :) lepiej radzę sobie z domem, sprzątaniem, obiadami itp niż gdy dzieci jeszcze nie miałam lub gdy z samym Natem byłam
dobra lecę sprzątać
 
Wasila - Majkę też ostatnio obkupiłam już na wiosnę :-) , jakbym wiedziała że będzie chłopczyk to pewnie bym już poleciała :-), może jutro mi gin zrobi usg to coś dojrzy ? Nie ma wyjścia musimy jakiś zjazd zrobić w połowie Polski :)

Vinga - aaa no tak , w niektórych miastach jeszcze dają , więc czasem można 3 tyś dostać .

Vegas - Zosieńka śliczna :) cieszę się że wszystko dobrze :-)

Dorcia - dzięki , do doopy :-), a Ty jak na wizycie ? , na łyżwach pojeździłaś??

Ianka - a o której Roksanka wstaje rano ?, mam to samo , już przywykłam , choć nie powiem że czasem chciałabym w ciągu dnia odetchnąć , a tu nic z tego . Jeszcze trochę nas trzyma , a mdłości są , dziś jeszcze nie wymiotowałam , także jest sukces :-), zobaczymy na jak długo . Ja też idę do dentysty , nie mam jakiś dużych ubytków , może obejdzie się bez znieczulenia .
 
A co na wizycie ... więc byłam u Pana doktora...zobaczył wynik i powiedział że w tym całym nieszczęściu mamy światełko w tunelu...otóż zaśniad całkowity ( ja to mam ) to najlepsza postać tego paskudztwa ... nie potrzebuję wizyty u onkologa ani nic z tych rzeczy ( gorzej przy częściowym)
Nie zawiniło ani moje jajco ani żołnierzyki mojego M...dwa plemniki wpadły do jednego jajca...i zrobił się zaśniad...to jest loteria.
Jeśli trzy kolejne wyniki betaHCG będą "0" mogę rozpocząć starania...ale czy beta będzie szybko spadać ??? Tego nie wie nikt !!! Może to trwać pół roku a może półtora ? Badanie beta robię co tydzień ( 3 razy) później co miesiąc ( 5 razy) i później co dwa miesiące ( 3 razy)
W badaniu wszystko ładnie się "zagoiło". Na usg widziałam moją macicę i jej jamę która była cieniutką kreseczką na 0.7 mm. Więc chyba dobrze ?
Może wreszcie wszystko zacznie się układać...może uda mi się zostać mamuśką po raz drugi ???
Dostałam "anty" i zielone światełko na przytulaski...ale koniecznie z zabezpieczeniem !!!
Teraz czekam na @ ... trzymajcie kciuki żeby przyszła normalnie czyli około 14 lutego...o nie !!! Niech przyjdzie koło 16 !!! Bo 14 to walentynki...15 lutego mamy rocznicę ślubu ( pewnie znowu upiekę torcika)
To tyle na mój temat...aaaa nie....jutro idę na rozmowę w sprawie pracy ...kolejny raz !!!
Może w końcu się gdzieś "zahaczę" ???

Ianka
spokojnie...pomału ogarniesz wszystko...i Ty i Niunia musicie się przyzwyczaić do dni bez drzemek !!!

Amelia będzie co raz lepiej...mdłości odejdą w niepamięć !!! Pocieszę Cię ...moja koleżanka miała brak czegoś tam w organizmie i żygała ( dosłownie żygała na metry) do samego końca ciąży.
Kiedy odbierasz wyniki krwi ???
O której jutro wizytujesz? Czy to już ta wizyta u ordynatora ???
 
Dorcia - uffff kamień z serca :-), kochana na pewno wszystko się ułoży po Twojej myśli :** , powodzenia na rozmowie :) . Ja jutro idę do ordynatora :-), śmiać mi się chce bo brzmi to tak jakbym się do samego Pana Boga wybierała , a o której , nie wiem , zapomniałam :zawstydzona/y: , Majka mi notatnik gdzieś posiała…. , muszę zadzwonić ale na 16 lub 17
 
Heloł babki !!!

Wasila Aniołek fajnie, że wszystko już przygotowujecie, zawsze to większy spokój ducha hehee ;]

Tesiak no to sexić się tam porządnie ;] Stawiam, że urodzisz 21.02 :D

Ianka napewno wszystko już niedługo się unormuje, 3mam kciuki!

Vinga ależ ty musisz być zorganizowana! Podziwiam Cie. A Gabryś już taaaaaaki duuuży…..

Dorcia to świetna wiadomość. Jestem pewna, że nareszcie się ułoży !!!

Amelia zawsze możesz się wytłumaczyć ciążą, że pamięć Ci odebrało :D

Aniołek Kurczak super, że sie spotkałyście !!! Też chciałabym Was poznać, coś czuję, że gadałybyśmy godzinami :D hehehe. Jesteśmy tutaj jak taka duuuża grupa wsparcia haha

Fuma testuj może? :D

Samosia to dawaj, umawiaj się na 18:30 hehehe ;] Będę myśleć o Tobie na fotelu :D

Vegas to świetnie, że Zosia cała i zdrowa!
 
Tesiak śniło mi się że urodziłaś w weekend i bardzo szybko...rodziłaś przed szpitalem ale synuś urodził się w szpitalu...ciekawe ile się sprawdzi !!!??? Aha i Twój Franio był taki duży...jakby 6-8 lat i biegł za Wami kiedy jechaliście wózkiem na oddział !
Jak się czujesz ??? Jakieś skurcze czy cuś ?
 
Wasila jak patrzę na gazetkę Lidla to aż szkoda że wyprawka już skompletowana;)

Aniołek, Kurczak i jak wrażenia po pierwszym spotkaniu?

Amelia nawet jeżeli jest zadowolony to póki co nie daje mi tego odczuć...;) ten typ tak ma;P Jak się macie, jak zdrówko?

Vegas śliczna Zosia:) 11-go mam jeszcze pojawić się w urzędzie pracy...byłoby śmiesznie jakbym zaczęła im tam rodzić;P

Ianka ja też niedawno prowadziłam walkę z moim synem o dzienne drzemki...No i odpuściłam, szkoda nerwów. Tak jak dziewczyny mówią, szybko przywykniesz;)

Dorcia fajnie że mimo wszystko nie tracisz nadziei...Na bank nie raz już to słyszałaś ale silna z Ciebie babka;) Trzymam kciuki:)
Mówisz że jednak synuś?;) Czuję się...jak przed porodem;P Czasem jakiś skurczyk się pojawi ale póki co spokój...

Muffi no proszę Cię...dlaczego dopiero 21?;)

Kochane bardzo Wam dziękuję za wsparcie:)
Spokojnej nocy:)
 
reklama
Tesiak - a ja stawiam na 14 - ego :) i będzie Walentyna :-). My już lepiej , jeszcze katar mnie męczy , Maja już prawie zdrowa .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry