reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
DORCIA:-D hehe nawet nie pomyślałam, że może się faktycznie mój biust rzucać w oczy. Przed ciążą z Martynką nosiłam miseczkę 75C, po ciąży z córą 75D a teraz znowu urósł, aż strach pomyśleć co będzie dalej. Oby dalej nie rósł. Taki jak jest mi odpowiada w zupełności;-)



Jejciu w niedzielę głowa bolała, dzisiaj głowa boli, najgorszy ból z możliwych:eek: Już nawet nie wiem jak się nazywam. A nie chcę brać tabletki bo potem wyrzuty sumienia mam:blink: Oby jutro nie bolała głowa bo sobie ją odetnę;-)
 
reklama
Vegas nooo bez głowy to Ci ciężko będzie funkcjonować ! A mnie zawsze ginekolog mówił ( z Młodą miałam częste bóle głowy ) że lepiej zażyć paracetamol niż męczyć się z bólem...od mocnego i długotrwałego bólu mogą być skurcze !

Jutro już nie będzie boleć- zobaczysz !!!

Amelia odezwij się !!! Do Krk mam niedaleko...jutro jadę tam nawet do lekarza...znajdę Cię i zmuszę do siknięcia .... hehehehe
 
Wasila - się uśmiałam :) Kornelka była chyba jedyną osobą która cieszyła się z wizyty w ZUSie , a co do choinki to jak taką frajde ma to może nie rezygnuj , zresztą święta bez choinki ? no jak ;) , powieś jakieś pierniki i plastikowe bombki by sobie krzywdy nie zrobiła . Sto lat !!!:)

Ianka - ja byłam z małą na weselu jak miała ponad 4 miesiące i dobrze że pogoda była bo cały czas na polu siedziałam z nią , jak to będzie np jakiś hotel gdzie są pokoje do wynajęcia , tak że można w spokoju nakarmić dziecko i położyć to może bym się zastanowiła , na pewno z dwójką maluchów to będzie wyzwanie . Moja 30 -stka też zbliża się wielkimi krokami :( wypieram z całych sił hehe

Fuma - jak ginka mówi że można to na co czekać ?

Vegas - też mi się wydaje, że brzusio inny ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Dorcia
- hahahaha

Chyba nikogo nie zdziwię jak powiem że są dwie kreski ...
 
AMELIA!!!!!! Zamiast pisać drukowanymi literkami to Ty nam tu kropkujesz:-) Osz Ty!! Gratuluję!!!!!:-):-):-)
 
1.Vinga8921.01.2014chłopiecGabriel
2.Tesiak14.02.2014?????
3.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
4.Kurczak!11.04.2014chłopiec
5.Wasila09.05.2014dziewczynka
6.Venna15.06.2014
7.Vegas20.06.2014
8. Ianka14.07.2014
 
AMELIA gratulacje Kochana !!!! Yeeeey !!! bardzo się cieszę ;] Ciągłość zachowana… mamy sierpniową mamę ;] super !!!
 
Noooo wchodzi rano człowiek na forum i od razu humor lepszy i uśmiech na Twarzy :) - Amelia Gratuluję - ja wiedziałam, że ten test to tylko formalność :) pięknie nam się rok 2014 zapowiada... gdyby nie ta mała luka marcowa to byłoby idealnie, ale kto wie, może jeszcze ja się wstrzele na marzec albo Kuczak :)

No Wasila może faktycznie nie rezygnujcie z choinki, powiesisz tylko jakieś bezpieczne ozdoby... :) Ja w tym roku kupując choinke wszystkie bombki kupiłam plastikowe :) z myślą o mojej małej Bratanicy no i później o własnej córci... :)

Vegas - no faktycznie biuścik sporawy :) a i tak pewnie jeszcze urośnie... ja już nosze G :) nie chce wiedzieć co będzie przy karmieniu :) co do bólu głowy to uważam tak jak Dorcia - lepiej wziąć tabletke niż pozwolić żeby ból się bardzo nasilił bo potem go będzie cieżko zbić... przynajmniej ja tak mam...

Fuma - Działajcie... a wrzesień jest wasz :)
pozdrawiam i miłego dnia :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry