reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Heloł !!!

Vegas gratulacje :) Już odświeżyłam listę ;] A ja słyszałam od kilku osób, że ten test Pappa jest do d. i, że bardzo często się myli, a kobiety tylko się stresują do końca ciąży przez to.

Dorcia Venna już lepiej lepiej, ale chyba ta pogoda i jesień mnie dobija ;/ Ehh

Aniołek kurcze to niedobrze… Teraz tylko leżenie !!! Dzidzia najważniejsza !!! W pracy sobie poradzą bez Ciebie.

Kurcze przez Was mam taaaaaaką ochotę na kebaba !!! Która to zaczęła?



LISTA STARACZEK
termin niechcianej @

Gabryska- 22.11
Dorcia - 23.11
Muffi - 10.12


LISTA CIĘŻARÓWEK

1.Vinga8921.01.2014chłopiecGabriel
2.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
3.Kurczak!11.04.2014chłopiec
4.Wasila09.05.2014dziewczynka
5.Venna15.06.2014
6.Vegas20.06.2014
 
reklama
Witam, a ja nie dawno wstałam, mężuś pojechał do pracy a ja popijam kawkę, potem śniadanko i ok 10 pojade do firmy, brzusio jeszcze pobolewa, ciekawe kiedy mi przejdą bóle, ale wypiłam przed chwilą witaminki, magnes i nospe więc powinno popuścić...
Dzisiejsza waga - 60,6 kg taką wage miałam jak zaszłam w ciaże.... cholera ja jeszcze nic nie przytyłam... no nie licze, że na początku straciłam 1,5 kg no ale i tak wydaje mi się, że mało przybrałam..
Vinga - moja szyjka skróciła się z 36 na 29 mm czyli jeszcze 4 mm i będe na granicy normy a to dopiero 21 tydzień no i w jakim krótkim czasie tak spadła... a gdzie tam do końca ciąży...:(.....
Amelia - Becikowe wynosi tyle co zawsze czyli 1000 zł,
Dorcia - ja już to kiedyś widziałam :) niezły ubaw z nie których słów :)

pozdrawiam i miłego dnia.
 
ANIOŁEK ja w ciągu całej ciąży przybrałam 4.2kg a ciąża była wzorowa. Najpierw chudłam jak Ty, potem zaczęłam przybierać a na koniec przed porodem troszkę schudłam. Najważniejsze, że dziecko dobrze rośnie i dobrze się rozwija:tak:
Mam nadzieję, że te bóle szybko Ci miną.
Jaką to kawusię pijasz?
 
rozpuszczalną z mlekiem :) teraz akurat Jacobs velvet, ale z reguły nescafe, No to malutko przybrałaś, ja pewnie zaczne tyć... no i nie wierze, że nie przytyje więcej jak 10 kg, zawsze miałam tendencje o tycia..
 
ANIOŁEK nic tylko się cieszyć, że się na razie dużo nie tyje:tak: Bo to dopiero połowa ciąży i nie wiadomo jak będzie potem. Więc się nie martw bo widziałaś swoją Kruszynkę i wiesz, że z nią jest OK, tak więc Twoje nie-tycie na nią nie wpływa:tak:
 
Carla z tym becikowym to katastrofa niby się należy a tyle załatwiania, a nóż widelec nie będą musieli nam dawać.

Dorcia obiecuję, że się poprawię :D

Vegas ano znajomych sporo, którym też się nudzi w ciągu dnia, rodzinka itd. itd., więc jak odprawię Dzikuska do przedszkola to wracam praktycznie z Nią po przedszkolu :D dziś też miałam jechać do kumpeli ale ostatecznie postanowiłam pomieszkać trochę w domu :)) korzystam z pogody, więc wietrzę pościel, pranko te sprawy. Jeśli chodzi o usg to musisz dopytać swojego gina, bo oni mówią niejednokrotnie prenatalne a mają na myśli po prostu genetyczne, dlatego że badania prenatalne są inwazyjne i nieinwazyjne.

Venna wybierasz cc z powodu złych doświadczeń? Życzę powodzonka na usg w piąteczek :)

Gabryśka to fakt, kiedy słyszysz, że z dzieckiem coś nie teges to był chyba najgorszy moment w moim życiu :(

Amelia tak, chcę próbować SN bo go już przeżyłam prawie że :)) ale nie wiem czy mi gin pozwoli, kręci nosem trochę, jeśli nie pozwoli bo będę chciała wydębić chociaż cc ale jak zacznie się akcja porodowa a nie taka na sucho-sztuczno.

Jeny ale Wy piszecie wrrrrrrrrrrr
Takie teksty o frytkach, kebabie powinny być surowo zakazane :D
Idę robić sobie trzecie śniadanie :)

Tesiak łer ar ju he?!
 
Vegas nie wiem co z tym imieniem ................ zero pomysłu, który wzbudziłby u mnie wielkie łał :)
W przedszkolu wszyscy już wiedzą jak moje Dzieciątko będzie miało na imię, tylko ja nie wiem ............. że Kika nic tylko Lolek i Lolek, że braciszek Ją uderzył, że dał Jej "cułaska" i takie tam, więc na razie Karol, ale jakoś tak .............. hmmmmmmmmm

Co do becikowego należy się 2000 zł, o ile nie przekraczacie dochodu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Muffi ja zaczęłam z tym kebabem...SORRY ...ale jakoś mi lepiej jak wiem że nie tylko ja grzeszę kalorycznie !

Kurczak Aniołek becikowego wszędzie chyba jest 1000 zł...a drugi 1000 jest z tytułu urodzenia dziecka...ale jak piszesz...nie można przekroczyć dochodu na osobę.

Tesiak czasami pojawia się na FB...zaczępię ją tam :-D jak nas czytasz...odezwij się !!!

Dziewczynki dlaczego się nie dopisujecie do listy niechcianej @ !!!
 
reklama
Tak Dorcia, zgadza się, dlatego napisałam, że w sumie po urodzeniu dziecka należą się nam 2000 o ile puszcza nas dochód.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry