reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vegas - dzięki , już lepiej :)

Fuma - rozpieszczasz się :) i dobrze :) , czekamy na wieści od gina

Venna - mąż został przeniesiony do W-wy jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem , miał być na rok a jest tam już kilka lat ...a ja ? miałam jakąś tam prace i swoje życie i nie chciałam rzucać wszystkiego ... , jak mała się urodziła postanowiłam że spróbuje tam żyć ..wytrzymałam miesiąc :) teraz czasem jeźdzę sobie pomieszkać z mężem ale nie jestem w stanie wytrzymać tam dłużej niż 2 tyg , nie znam tam nikogo , cały dzień jestem sama z córką a wszystkie ' atrakcję' są daleko, jest mi po prostu ciężko , a mąż ma prace, która pochłania mnóstwo czasu i energi więc i tak nie miał czasu dla nas , ja wiem że rodzina powinna być razem itp ale tu mi jest po prostu lepiej. Może gdybym znalazła tam pracę i znajomych to moje podejście byłoby inne. Nie wiem w jakim mieście mieszkasz i jakie są perspektywy , nie ma co ukrywać że Wawa daje więcej możliwości. Szczerze to wolałabym się wyprowadzić za granicę niż do Wawy :)

Wasilia - wow 4 cm :) , super . dziękuję za link

Vinga - nie lubię Twojej teściowej !! trzymaj się dzielnie kochana
 
reklama
Wasila
Kochana zarejestrowałam się na Wspólne Odkrywanie...ale nic tam nie pisze że prezent już w drodze..cosik źle zrobiłam ???
Podałam dane koleżanki
 
Dorcia a bo tak sobie pomyślałam, że wyjdę na jakąś dziwną, że mam w avatarze swoje zdjęcie:-p
Venna po drugiej becie umawiam się na wizytę. Póki co jutro odbieram wyniki z dzisiejszej betki. No i chcę termin usg taki aby wszystko było widać na tym usg, Maluszka i bijące serduszko, cobym na zawał nie zeszła jakbym nic nie zobaczyła bo za wcześnie.
Amelia ło raju, że Ty tak dajesz radę bez męża. Ja bym padła z tęsknoty;-) Jemu taki układ odpowiada?? I czemu nie masz suwaczka Bąbla swojego?:-p
 
Heyy laski

Właśnie oglądam mecz...

Wasila gratulacje kochana !!! Bardzo się cieszę ;]

Mówicie o wyjazdach... mój M. namawia mnie cały czas na wyjazd za granicę, ale ja wolałabym zostać w PL ;]

A tak wogole patrzylam na ceny badan ktore chcialabym zrobic przed starankami. Porownalam 5 miejsc i rozbieznosc w cenach to az 100zł :no::angry::crazy::szok: !!!!!!!!!!!! Wogóle taka imprezka będzie kosztować 200-300zł MAsakra!
 
Muffi ...oglądałaś mecz ??? ja na tego typu "rozrywkach" zasypiam niestety ;-)
Mnie podstawowe badania ...toxoplazmoza , cytomegalia , różyczka ( wszystkie igm i igg) oraz Tsh ,morfologia i mocz kosztowały ponad 300 zł...a niektóre powtarzałam. Wiem że w niektórych placówkach dają skierowanie...może się dowiedz czy u Ciebie jest taka możliwość ???

Vinga a po jakim czasie dostałaś grzechotkę ???
 
ale dziś ponury dzień :(

Muffi a jakie badania chcesz zrobić przed ciążą że tak drogo ci wyszło??
Dorcia dwa tygodnie na pewno czekałam ale dokładnie nie pamiętam
 
reklama
Piszecie o Warszawie..mój mąż pojechał tam 3 lata temu w delegacje na 2 miesiące a ja razem z nim..Cale szczescie,ze mam tam rodzine wiec az tak sie sama nie nudzilam.ale zeby sie z nimi spotkac musialam najpierw jechac autobusem.potem metrem a na koniec jeszcze tramwajem..i pół dnia zleciało :D
Amelia-cierliwość mam ,ale tylko do dzieci i to małych :)
Podziwiam Cię,że zdecydowałaś sie zostać w Krakowie.I tez wolałabym przeprowadzić się za granice niz do warszawy..Najbardziej marzy mi sie ze kiedys wynajmiemy to nasze mieszkanie i przeniesiemy sie do Berlina :D
Muffi-tez ogladalam mecz..wynik byl taki jak sie spodziwalam :)
A jakie badania planujesz najpierw?ja jak ostatno liczylam to wychodzilo mi 270 zł
Vinga jak tam mieszkanko Twoje?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry