reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Przepraszam Babeczki:-( Nie sądziłam, że wywołam takie zamieszanie, na prawdę nie to miałam na celu. Nie miałam zbytnio czasu nawet posiedzieć na necie, spać chodziłam o 22 bo taka byłam senna, i tak chyba 3 noce z rzędu. Na pewno nie zamierzałam Was olać bo bardzo Was polubiłam:tak::-) Raz jeszcze przepraszam!:-) No. A teraz nadrobiłam. A po testa też dopiero dzisiaj biegłam w południe bo nawet na zajście do apteki nie było mi po drodze. Trochę mi się zwaliło na głowę przez te 2 dni, ale już jest OK.

DORCIA mm jak ja uwielbiam czosnek! Najbardziej chlebek pieczony z czosnkiem i też ładnie potem śmierdzę:-p To co, staranka pełną parą już u Was?:-) Mi też się szalenie podobają ciuszki z Tesco:tak:

AMELIA, TESIAK i inne Choryjoszki - zdróweczka!!:tak:

ANIOŁEK nie gniewaj się już na mnie;-) Nie olałam Was celowo, na prawdę:tak:

CARLA oj Tomcio Uparciuch:-p Ale nie martw się, w końcu wyjdzie:-p

MUFFI ja też przepadam za muffinkami, ale najbardziej to chyba czekoladowe lubię;-)

GABRYŚKA ładnie się prezentujecie z synusiem:tak: Ja też mam spory biust, D75;-) Ale ja go bardzo lubię:-)

VENNA gratki:tak: Teraz czekać aż zobaczysz serdusio:tak: Ja jak dowiedziałam się o ciąży z Martynką to po paru dniach powiedziałam rodzicom /mąż od razu wiedział po teście/, potem teściowa się dowiedziała od męża i reszta rodzinki, przyjaciółka też od razu po teście. A w drugiej ciąży powiedziałam najpierw mężowi i przyjaciółce. Reszcie chciałam powiedzieć po usg, ale jeszcze przed usg mama sama się domyśliła, tata od niej od razu się dowiedział, ale szczęście nie trwało długo. A teraz wie mąż i przyjaciółka, Wy oczywiście:-) a rodzicom powiem po usg. Mam nadzieję, że mamcia niczego wcześniej się nie domyśli:tak:



Idę dokończyć ogarniać w domu bo jeszcze nie posprzątałam całego;-)
A Martynka tylko 'mamo i mamo', kurcze, dzisiaj szczególnie wymagająca z Niej Istotka:-)
Możliwe, że dziś pod wieczór wpadnie do nas brat męża na małe piwko /oczywiście oni piją, nie ja:-)/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas wybaczam !!! Ale naprawdę jakbyś mieszkała bliżej to nakopałabym Ci do doopy !!! Choć tak w sumie to ciężarnej bym nie tknęła !!!:-D

Muffi mufiny się pieką...ale strasznie gęste mi to ciasto wyszło !!! Ile sztuk Ci wyszło ??? Mi wyjdzie max 16 szt ... Ale zapach...mmmmmmmmmm...burczy mi w brzuchu !!!
 
Hej Lasencje,

dziekuje Wam za komplementy, bardzo mi milo :)

U nas dzis strasznie deszczowo i siedzimy w domu, Copenrath & Wiese upiekl nam ciacho, bo mi sie nie chcialo, ale ich ciasta sa przepyszne :tak:

Wasila- masz racje biusciastych nikt nie zrozumie, kiedys mialam kompleksy na punkcie biustu ale juz wyroslam z tego :-D

Fuma- ja tez Ci moge spokojnie dwa numery cyckow oddac, wtedy by bylo idealnie :-D

Dorcia- melduje, ze maz wykorzystany, tylko cholercia raczej juz za pozno zeby w tym cyklu sie udalo, bom na 100% po owu, ale kto wie, nigdy nic do konca nie wiadomo

Aniolek- a gdzie ta grupa jest?? Tez bym chciala zobaczyc tw. fotke

Tesiak, Amelia- kurujcie sie kobity, zdrowka

Muffi-
muffinki moje dziecko uwielbia, bede musiala wyprobowac twoj przepis bo cytrynowych jeszcze nie robilam

Vegas- gratuluje Ci z calego serca, super wiadomosc!!
 
Gabryska ja mam misieczkę spore B albo C...ale szczerze to do mojej tuszy pasowałby większy cyc...ale cóż...mam co mam !!!
Trzymam kciuki co by owulka się przesunęła i był GOL !!!
Mówię Ci kobito jak te muffiny pachną ...mniam !!!
Ale już widzę za mało do papilotek dałam ... i nie wyszły poza papierek :(
 
Nosz ku%#$^ wiecie co zrobiłam
Szlag mnie trafi kur%#$^
NIE DODAŁAM CUKRU !!!
Kurde no !!!!!!!!!!!
Ale są pyyyycha !!! Nawet bez tego cukru...ale polecam go mimo wszystko dodać !!!
 
A ja już mam ogarnięte w domu. Jakieś tam małe ścieranie kurzy mi zostało, ale dosłownie nogi mnie dziś bolą bo do południa byłam na zakupach na nogach i się chyba zadeptałam na amen:-p W dodatku leń mnie dziś trapi:-p No ale ciężarnym się wybacza:-) Kurcze jakoś też nie mogę uwierzyć w te II kreski:-) Już chciałabym być po odbiorze tych wyników z bety bo one są bardzo ważne teraz. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą mi bardzo dobrze i na usg ujrzę Maluszka z bijącym serduszkiem!! Musi być dobrze! Powtarzam sobie to cały czas bo trochę się stresuję jednak.

Co do obiadu to ja dziś zrobiłam gar fasolówki mmm:-)

Mam mega smaka na pizzę!!


Dorcia bez cukru zdrowsze chociaż:-p


A w ogóle tu się wszystkie Laseczki pokazały jak wyglądają czy tylko kilka?:-p Nie wiem jak Wy, ale ja lubię wiedzieć jak ktoś wygląda bo lepiej je kojarzę z nickiem:-)
 
Ostatnia edycja:
Vegas wiesz ja tez lubię wiedzieć z kim rozmawiam...ale tak szczerze to nie jestem zwolenniczką upubliczniania własnego wizerunku. Dziewczyny wiedzą jak wyglądam do jesteśmy razem na FB. Mieszkam gdzie meszkam i nie chcę żeby całe osiedle wiedziało że jestem na BB...co to kogo ?

My już po kolacji-zrobiłam kebab...gdybym nie schowała kilku muffin na jutro nie zostało by nic :-D Zrobiłam jeszcze muffinki zebry...ale uciekły mi z papilotek :wściekła/y:
Coś dzisiaj mi nic nie wychodzi :wściekła/y:
 
Witam wieczorkiem :)
Vegas - Wybaczam Ci tylko dlatego, że na teście są piękne II kreski :-):-):-):-):-), gratulację i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze....
Gabryska - ja mam biust 70F, ale raczej wszystkim się to podoba wiec uważam to za mój atut :) mam tylko nadzieje, że po ciaży zbytnio nie sflaczeje :)
Dorcia - ja bym takie bez cukru lekko zjadła, bo na co dzień nie używam tego białego specyfiku :)
Ja co prawda Muffinek nie zrobiłam, ale za to upiekłam babkę cytrynowo-kakaową :) wyszła pyszna :), na obiad jadłam mamine pierogi a na kolację zrobiłam pizze, bo przyjechał brat z rodzinką no i im się zachciało...

w sumie to zdjecie samego brzuszka bez twarzy wiec mogę pokazać, Zobacz załącznik 587611

miłego wieczorku życzę.
 
Vegas, gratuluję!!! :szok: jeszcze nie zdążyłam wyjść z szoku po sobie, a Ty już tutaj o tak o i bum! Super!! Może tym razem będzie chłopak do kompletu? ;)

Muffi - nie wiem co tutaj roztoczyłaś za czar, ale widzę, że wszyscy pieką muffinki. Do groma. Też nabrałam ochoty :p czy to już ten moment kiedy można wysłać męża i i powiedzieć, że się ma zachciankę? :D

Aniołek - śliczny brzuszek chudzinko!

Wasila, cieszę się, że się dobrze czujesz "ciążowo", mdłości zaraz odejdą w zapomnienie i będzie już bajecznie :) co do tych wszystkich specyfików to .. o mamo. Mój najgorszy horror to syrop z cebuli albo czosnek z mlekiem. Padam na kolana, żeby mnie to ominęło..

Dorcia, podpisuję się pod samosi, też mam jakieś dobre przeczucia co do Twoje osoby! ;) będzie dobrze, zobaczysz.

Fuma, dziękuje. Mam nadzieję, że odpoczniecie sobie i nabierzesz nowej energii! Tego z całej siły życzę.

Wszystkim chorym kobietkom - dużo zdrowia. Oby to coś szybko się od Was oczepiło.

Jeju, ja po prostu padam. Trochę zakupów, trochę tutaj, trochę tam i oczy normalnie mi się zamykają. Do tego ten mój biedny mąż przeszedł już przez całą falę moich humorów. Raz mam ochotę go zabić, raz mi go szkoda. Z powodu ciąży rzuca palenie, a ja zamiast mu pomóc, to wciąż nieustannie wyprowadzam go z równowagi :tak:

Aporpos szpitali. Moja znajoma starała się o dziecko.. oj, z 2-3 lata. W końcu im się udało, nie wspomnę jakie było szczęście kiedy okazało się, że to trojaczki! Po jakimś czasie zgłosiła się z silnym bólem, wymiotami do szpitala miejskiego, tłumaczyła, że jest w ciąży itd, a on jej na to, że skoro wymiotuje to, żeby zgłosiła się do gastrologa :szok: - niestety ciąża nie przetrwała. Po prostu nie umiem zrozumieć, co za znieczulica siedzi w ludziach.

No dobrze, mam jakoś mnóstwo do opowiadania nagle i buzia by mi się nie zamykała, ale słyszę jak mój K. otwiera kolejną paczkę chipsów, więc aby z tego rzucania palenia nie wyszedł kolejny duży brzuch w naszej rodzinie, idę mu na pomoc :)

Miłej soboty dziewczynki.
 
reklama
Vegas gratuluję

Dorcia nie mam Cię na fb!!!!jak to sie stało?

Dziewczyny,ale mnie strach oblecial, dostałam silnego bólu brzucha i boli też odcinek krzyzowy kręgosłupa. Leze i czekam aż przestanie. Mam nadzieję,że z dzidzia wszystko w porządku. Trzymajcie kciuki żeby było ok, bo zaczynam sie bać....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry