reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się w sobotni poranek :)
Pospałam do 7:30 A pojechał do pracy teraz kończę kawkę i leżę z laptopkiem :)
Ojjj ja za dziecka też piła te specyfiki typu syrop z cebuli, albo mleko z miodem i czosnkiem... ale najważniejsze, że pomagało... mam nadzieje, że teraz mnie żadne choróbsko nie dopadnie bo przyjdzie mi to pić....
Fuma - udanego wypoczynku :) i niech ten bocian Wam w końcu coś przyniesie... jak chcesz troche cycków to ja też chętnie się podziele... :)

To widzę, że dzisiaj wszystkie biorą się za Muffinki.... kurcze też za mną chodzą.... ale kusicie :)
miłego odpoczynku weekendowego życzę.
 
reklama
Ianka-dziwne..wpasałam w google translator kefir,prztłumaczyłam na duński i wyskoczyło mi 'kefir' ;D
Dorcia-Muffi ma rację..zawsze robisz jakieś pyszności to zakłądaj bloga..zobacz ile bedziesz miala czytelniczek na start ;)
Fuma-udanego wyjazdu życzę.Tez mam ochote gdzies na weekend wyskoczyc ale remont=brak kasy :/
Wasila-no wlasnie chwal sie brzuszkiem :)
 
Samosia tylko lukałam na duńskie produkty i tłumaczyłam na polski i znalazłam tylko maślankę :) ale kupiłam jogurt grecki, i co już się pieką , ale!!!! nigdy w życiu ehhe, ponieważ z małym towarzyszem u nogi to nie jest robota, a po drugie kupiłam te małe papierki! zamiast większych ożesz ile się naklęłam w myślach żeby je tylko rozłożyć na blachę, nie mówiąc o wyłożeniu ciasta, tak ze w połowie wymiękłam i resztę ciasta wyrzuciłam na blachę, zaraz je wyciągam, ale będą pyszne bo sprawdziłam surowe ciast w smaku mniam. teraz idę się pobawić z niunią b trochę ją dziś olałam.
miłej soboty babeczki
 
Witam sobotnio. Dziś mam dzień odpoczynku, rano tylko odebrałam wyniki z laboratorium a teraz leżę na kanapie z laptopem:) Córka śpi więc relaks mamusi też się należy.

Carla- jeśli jeszcze nie zaczęłaś rodzić to mam coś dla Ciebie o stymulacji brodawek:
metoda rekomendowana przez położne zarówno do indukcji porodu, jak i w sytuacji, gdy poród się zatrzymał. Stymulacja brodawek sutkowych powoduje wydzielanie oksytocyny. Jak to robić:

  • Masuj każdą pierś oddzielnie.
  • Uchwyć brodawkę między kciuk a pozostałe palce dłoni. Roluj i delikatnie wyciągaj przez 2 minuty.
  • Odpocznij 3 minuty.
  • Powtarzaj cykl masaż/odpoczynek przez 20 minut.
Jeśli skurcze nie pojawiły się, możesz kontynuować, zwiększając czas masowania do 3 minut, a zmniejszając czas odpoczynku do 2 minut. Zaprzestań stymulacji, jeśli skurcze występują co 3 minuty i trwają minutę lub dłużej.

Mnie tak mniej więcej położna poinstruowała. Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród. Podobno drugi jest krótszy. Oby.....

Ianka
- ja mam blachę do muffinek- super sprawa. Nic się nie wylewa:)

Samosia, Muffi-
pochwalę się jak będzie już widać brzuszek ciążowy. Na razie to mój tłuszczyk tylko widać, wiec tego nie będę Wam pokazywać.
 
Witam Was!
Jeszcze nie rodzę, mąż na uczelni więc mi nie wolno :) Jestem padnięta, byłam z Nelą w oplu, po baletki, po lusterko do auta, teraz piję kawę i jem bułkę, zaraz wychodzę po zakupy na zupę. Nela z teściową na rowerze, więc korzystając z okazji odkurzyłam i pranie powiesiłam. I nie mam mocy!!!!! Taka piękna pogoda że na dwór bym najchętniej poszła... Dobrze że M. jutro zajęć nie ma.

U mnie też wszyscy chorzy...

Wasila dzięki!! Zaraz to sobie gdzieś zapiszę i podziałam wieczorem. Ciągle mam wrażenie że zaraz coś sie zacznie, mam straszne parcie na kiszkę, spojenie mnie boli, czuję jakby coś miało się ze mnie zaraz wylać...

Później coś skrobnę, teraz się zbieram. Aha jeszcze kibelek idę umyć...
 
Hej Dziewczyny. Wybaczcie za ciszę, ale na prawdę miałam takie zabieganie, że dopiero dziś zrobiłam testa. O oto on:-D:-D



Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! Tak się martwiłam śluzem a od dziś pływam w białym:-) Nadal piersi bolą i niedobrze mi. Nie badam już szyjki, teraz to już czekać na poniedziałkową betę a w środę kolejna by zobaczyć czy prawidłowo przyrasta:-) Musi teraz być dobrze! Wierzę, że będzie, choć trochę się boję, wiadomo..:tak:
Dziękuję za wszystkie kciuki!!:-)

Zaraz Was nadrobię, trochę tego mam:-p:shocked2:
 
Noooo Vegas gratulacje !!! A my już myślałyśmy, że nas olałaś... Ale dobrze, że jesteś z nami ;) Gratulacje, i 3mam kciuki ze betkę !!!
 
Vegas wiesz co...powinnyśmy się obrazić !!!
Naprawdę !!!
Byłaś chwilę ...my tu jak na jajcach siedziałyśmy .... byłam pewna że już nie wrócisz !!! W takim momencie się nie odzywać ...nieładnie !!!
Ale dobrze że jesteś !!!
No to jak już Cię opieprzyłam to teraz...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULACJE !!! Czułam że będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!
Bardzo się cieszę !!! GRATULACJE RAZ JESZCZE !!!
 
Carla dobrze że się odezwałaś .... zupka już pewnie zrobiona ???
Wyślę Ci na FB mój numer telefonu co ??? Tak na wszelki wypadek jakbyś nie mogła dać nam znać że Tomcio za chwilkę będzie po drugiej stronie brzusia !!! A może już Ci go dałam !!!???
Ja właśnie kończę sprzątać...zostało poodkurzać !!!
Później biorę się za Muffinki a'la Muffi !!!
Nooo ciekawa jestem jak mi wyjdą ...papilotki mam, formę do muffin mam !!! kefir pękł mi w reklamówce ale się nie wylał więc mam wszystko !!! Do roboty !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry