reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek...mówiłam !!! Musisz mnie kobito słuchać ...mówiłam że będą II-i są...mówiłam że będzie wszystko ok-i jest !!! Cieszę się przeogromnie z tej maleńkiej fasoleczki !!! Za tydzień poprosimy również o zdjątko !!!:tak::tak::tak:
Lekarz naprawdę fajny...szkoda że mam do Was tak daleko :-( !!!

Muffi
swego czasu ćwiczyłyśmy Chodakowską z koleżanką...raz dziennie...i musze przyznać że po 10-15 minutach odpadałam. Teraz nie ćwiczę bo nie mam z kim,a samej ciężko się zmotywować !!!:baffled:

Amelia z tym nasłonecznianiem się podczas brania antybiotyku to jest tak że nie wolno wylegiwać się na słońcu...niewielka ilość promieni słonecznych nie powinna zaszkodzić !!!

Fuma dałaś radę,musisz być z siebie i męża dumna...kawał dobrej roboty zrobiony !!! Wiesz teraz Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za te Twoje dobre uczynki i na @ nie masz co czekać - nie przyjdzie wredna !!! Trzymam &&&&& !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Samosia jakie on dźwięki wydaje przy tych ćwiczeniach :D haha
 
Jestem i ja! Byłam u lekarza, szyjka 4 cm, cukrzycy nie mam, Tomek waży 1140 g i oczywiście świecił jajkami :) Miałam usg dowcipne i przez brzuch, zwiększył luteinę do 2 tabletek 2x dziennie i dał mi pozwolenie do szkoły rodzenia i dziś idę :) Pyta się mnie o usg 3d, ja mówię że zus mi kasę obciął i nie mam jak, a później on mówi że mam 20.08 przyjść do jego prywatnego gabinetu i zrobi mi za darmo, bo będę ustawiać sprzęt pod niego i potrzebuje z 4-5 ciężarnych i żebym przyszła :) Uwielbiam mojego lekarza!! Na drugim zdjęciu widać dziurki od nosa i usta.
Tomek 28w2d..jpgTomek 28w2d.jpg
Aniołek cudna fasolka!! Imiona dla dziewczynki- Kaja, Nina, Katarzyna, Małgorzata, Joanna, Izabela, Milena, Malwina, Aleksandra, Pola... Jest wiele które mi się podobają, ja chciałam Kaję, ale wybierać bym miała z czego, a dla chłopców nie ma ładnych imion według mnie, żadne nie trafia prosto w moje serce :( Masz super lekarza, sama wiem że jak taki prowadzi ciążę to jest się spokojniejszą.
Vinga w sumie masz rację, wymarzoną córkę mam i to najważniejsze. Nie jesteś wyrodna matka, ale wiem jak to jest... Brzuszek rośnie, maluch zdrowy, ale taki smutek zostaje że to nie ta płeć. I raczej wątpię, żeby Twojemu Gabrysiowi siusiak odpadł ;)
Dorcia wiesz, ja nigdy nie chciałam syna wlasnie ze względu na "synusia mamusi", boję się że zrobię z niego dupę wołową a nie faceta (jak niestety często kobiety robią). A Ty nie gódź sie na pożyczanie kasy, no ejjj jak Wam nie oddają to co to ma być, instytucja charytatywna?
Amelia oj straszna historia, i masz rację że jak wypadku nie ma, to wszystko jest dobre... Kurde oby mama jednak dała tą kasę, jak nie to trudno, mam odłożone 400 zł więc jakoś to bedzie...
Fuma Foch ale Ty robotna kobieta jesteś, nie ma co :) A Ty pracujesz? Bo chyba mi to umknęło...
Muffi jak ja nie cierpię chodakowskiej :/ Kupiłam sobie płytę, dopiero póxniej zobaczyłam że to dla zaawansowanych, po 20 minutach leżałam i kwiczałam. Mój mąż zaczął biegać, ja po porodzie zacznę z nim, nie ma nic lepszego na wszystko niż bieganie.
 

Załączniki

  • Tomek 28w2d..jpg
    Tomek 28w2d..jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 50
  • Tomek 28w2d.jpg
    Tomek 28w2d.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 30
Dotarlam i ja,

Aniolek- super ze zadowolona jestes z wizyty i z lekarza

Carla- ale fajnie z tym usg darmowym wyszlo, super lekarz to podstawa, i tak jak pisza dziewczyny zobaczysz synka to zakochasz sie bez pamieci. Ja od poczatku ciazy czulam ze dziewczynke mam w brzuszku, jak na usg gin stwierdzil chlopaka to doslownie szok przezylam :-D ale chlopaki fajne sa :tak: moj wczoraj kazal sobie odkurzacz wyciagnac bo nasz pies nakruszyl sucha karma i moj synus stwierdzil ze on sam poodkurza :-D

Muffi- ja od niedawna cwicze skalpel chodakowskiej, przekonuja mnie zdjecia metamorfoz dziewczyn ktore z nia cwicza, tez bym sie chciala pochwalic za 3 miesiace minus 10 cm w talii :-D zobaczymy na razie zapal jest, ale i tak wolalabym II i odstawienie cwiczen na 9 miesiecy ;)
 
Samosia - niezły koleś :) chciałabym mieć tyle energii...
Carla - zgrabny nosek Tomek ma :) , na lepszego lekarza chyba nie mogłaś trafić , super z tym 3 d :). Podobno syna powinno się wychowywać dla przyszłej synowej :)
 
Carla - ale Tomuś rośnie, a nosek ma słodziutki :) z tym USG 3d to normalnie rewelacja, fajnego masz lekarza, mam nadzieje, że ten mój do końca będzie taki miły:)

Dziewczyny dla mnie ta cała chodakowska jest przereklamowana, fakt, wiele dziewczyn chudło i nabierało sylwetki z jej ćwiczeniami ale dla mnie one są mega nudne, wolałam chodzić na fitness, za każdym razem przynajmniej inny zestaw ćwiczeń.

Ja dzisiaj padam na pysk, po pierwsze upały, po drugie młyn w pracy bo jesteśmy w okrojonym składzie bo reszta na urlopach i jak sobie pomyślę, że jeszcze muszę na zakupy dzisiaj jechać bo echo w lodówce to mi sie już wszystkiego odechciewa, najchętniej poszłabym spać.
życzę chłodnego popołudnia.
 
Carla Aniołek cudne te wasze usg :) śliczne ... mam nadzieję, że u mnie też wszystko będzie okey, bo mam złe przeczucia, chyba wszystko przez to, że test pozytywny, @ brak a ciąża jeszcze niepotwierdzona, ale wiadomo w 3-4 tyg. na usg niewiele widać.

FumaFoch świetnie że już koniec żniw się zbliża.

A wogóle która następna do testowania? Coś lista zaginęła w akcji.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wracam bo miesiącu "odwyku". Zaczęłam się w czerwcu negatywnie nakręcać - świrować, płakać, testować. Powiedziałam sobie nie. Koniec z tym, nie mogę dać się zwariować. Nie nadrobię - wybaczcie.

Aniołek - fantastycznie, że Ci się udało!

Carla - cudnego masz synusia!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry