reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Laski ja za chwile wyjeżdżam, więc do zobaczenia w środę! ;)
 
reklama
Muffi - udanego wypoczynku :)
A ja siedzę z maseczką na buzi:) przed chwilką zrobiłam peeling, czeka mnie prasowanko weselnych ciuszków i jeszcze zrobić pazurki w rękach i nogach. A sprząta samochód
a jak Wam mija popołudnie?
 
Część dziewczynki.
Ledwo żyję po tych żniwach, Chyba jutro nareszcie koniec.
Dzisiaj zostałam z pola zwolniona bo coś mnie brzuch boli jak na @. Wczoraj to nawet zasnąć nie mogłam , musiałam wziąć no spe.

Wyznaczyli mi na dzisiaj zadanie-miałam zawieźć babcię Mojego do lekarza.A to wcale nie było łatwe zadanie.Babcia niby to chodzi o lasce a jak wysiadła z samochodu to tak wydarła,ze ledwo mogłam za nią nadążyć.Jak już wróciłyśmy to była mniej zmęczona niż ja, mimo że na ma 86 lat.Jeszcze chciała lecieć do nich na pole zobaczyć ,ledwo ja od tego odwiodłam.
Drugie zadnie dla mnie to było ugotować obiad i to tez nie było w takim upale łatwe chociaż miałam wiatrak co zasuwał jak helikopter.
Nigdy się nie wtrącam w ich rodzinne sprawy ale dzisiaj nie wytrzymałam i spytałam niewinnie czy Młody jutro przyjedzie pomóc. Bo uważam,że jednego dnia mógły by się poświecić.Mój już ledwo łazi,podobnie teść i teściowa(ona choruje na ciśnienie , z trudem ją namówiłam ,żeby po obiedzie nie wracała na pole bo się źle czuła.Poszłam zamiast niej i teraz ja się źle czuje).


Kurczak gratuluję.

Aniołek piękna beta. To jutro balujesz? Miłej zabawy.

Muffi- udanego wyjazdu.

Miłego,chłodnego wieczoru.
 
Melduję że żyję :-D

Jestem koszmarnie rozrególowana...na nic nie mam czasu...o wszystkim zapominam...wszystko psuję !!! Ehhhhhhhhhhhhhh
teraz jest 22 (prawie) naczynia po kolacji leżą w zlewie i się do mnie uśmiechają :baffled:
Na środku garderoby piętrzy się sterta ciuchów do złożenia a na desce wylegują się rzeczy do prasowania...kiedy ja to ogarnę ????????????

Aniołek...udanego weselicha...ale bym zjadła placusia takiego weselnego...yummmy:-p

Muffi ..wypoczywaj i wracaj do Nas z dobrymi wieściami :tak:

Fuma...szacun...żniwa to nie przelewki...można przy tym zdrowie i nerwy stracić !!!
Nie przepracowuj się kochana...musisz mieć siłę na "bara bara" :tak:

Kurczak no nieźle z tym ginem...a może już się tam minęłyście i nawet o tym nie wiecie ??? Fajnie będzie się spotkać " brzuszek w brzuszek" !!! Szkoda że mam do Was tak daleko...może zaraziłabym się fasolinką ???

Ślijcie kochane Kurczak,Aniołem,Vinga,Carla ,Tesiak ciążowe fluidki !!!!!!!!!!!!!!!
Chyba nikogo nie pominęłam ????

DOBREJ NOCKI
 
ślemy ślemy ciążowe fluidki, cały czas.
Dorcia, ja też ostatnio czasu na nic nie mam. dziś wreszcie udało mi się pozmywać naczynia :no:
Fuma, współczuję, ja chyba nie dałabym rady robić na żniwach.
ANiołek, miłej zabawy :)

lecę spać dooobranoc :)
 
zacznę od gratulacji dla Kurczaka :) gratuluje dziewczyno!! , spokojnych 9 miesięcy
Dorcia ja miałam dwie cioteczki przez 4 dni, niby nie kłopotliwe , takie miastowe :) i przyjechały na wieś odetchnąć, ale i tak odczułam ich pobyt :-D
Aniołek nie szalej bardzo :) ale baw się dobrze
Fuma foch u mnie jest w rodzinie taka Młoda, co nie nauczona została jak to się pomaga rodzicom.

sorki babeczki ale znowu mam podły nastrój, moje największe szczęście jutro obchodzi urodziny a ja się sprzeczam dziś z moim... i tak poplakuję co chwilę, mimo że jak zawsze chodzi o PIERDOŁY, miałam w ogóle nie pisać ale żeby nei było że was olewam, uwielbiam was , ale wiecie jak jest :(

a jeśli chodzi o urodzinki powiedzcie mi, czy jak zrobię tylko faszerowaną mięsem mielonym z pieczarkami paprykę na gorąco i przegryzki (typu mocarella z pomidorami, koreczki serowo winogronowe, melon z szynką, jakąś sałatkę owocową, wędlinę, warzywka z tzatziki ) to starczy? czy mi nie zgłodnieją chłopy , bo te przekąski to nie do najedzenia, ale na taki upał czy jest sens coś robić więcej?
 
Ianka przede wszystkim duuuuża buźka dla Roksanki !!! Moja Oliwia jest z 08.08...za 6 dni ma urodziny
Powiem tak , jeśli papryczka będzie faszerowana mięskiem mielonym to męska część gości powinna być zadowolona :tak: Mój M głodomór lubi takie jedzonko...ale zjada zawsze dwie na raz :szok: Ja zawsze Młodej robię grilla...ale nie każdy ma taką możliwość ... Kiedy imprezujecie ??? Jutro ???
Kochana a może w małopolsce jakiś biometr niekorzystny bo i ja się dzisiaj "popśtykałam" z moim ???

Rodzinka wyjechała...można odetchnąć !!! Niby to "swoi" ludzie ale zawsze człowiek dwoi się i troi żeby ich dobrze ugościć...ogólny chaos opanowany !!!

Gary pomyłam ale niestety pranie musi poczekać do jutra :baffled:

Śpijcie dobrze !!!
 
Ostatnia edycja:
Hejka - ja już na nogach od 6, za chwilę kąpiel potem fryzura i makijaż, ok 10 musimy już wyjechać z domu, jeszcze trzeba trochę rzeczy popakować no i będe gotowa. Oczywiście nie spię od 5 u mnie to ostatnio standard, ale w nocy nawet dobrze spałam, Strasznie mi się zrobiły bolesne sutki i takie twarde..... ale to chyba dobrze, że jakieś inne objawy do mnie dotarły.
Fuma - współczuje żniw, jeszcze w te upały, nie przemęczaj się za bardzo musisz znaleźć jeszcze siły na przytulanki z meżem. Swoją drogą to ładnie z Waszej strony że teściowie tak mogą na Was liczyć.
Dorcia - no to goście pojechali to teraz odetchniesz i na spokojnie nadrobisz porządki, mi na szczęście mąż wczoraj wysprzątał cały dom, ja wieczorkiem tylko poprasowałam no i miałam czas dla siebie.
Dorcia - przesyłam mnóstwo ciążowych fluidków, coś czuję, że następna Ty będziesz.... :D
Ianka - moim zdaniem te papryczki feszerowane spokojnie nasycą brzuszki facetów, a po za tym w taki upał raczej człowiek mniej je a więcej uzupełnia płyny, zaopatrz się w dużą ilość napoi. Wszystkiego najlepszego Dla Roksanki, My mamy 17 sierpnia roczek Mai połączony razem z 30-stką mojego brata, więc szykuje się duża imprezka.
Życzę miłego weekendu, pewnie jeszcze zajrzę przed wyjazdem, zresztą w komórce też mam internet :D
 
reklama
Ależ tu cisza !!!
Szok !!!
Ja właśnie zbieram się na koncert...Córa wynudziła żebyśmy pojechały na ENEJ...swoją drogą 20 minut temu dowiedziałam się co to ENEJ ...ale ze mnie matka...nie ma co !!!:baffled::-D:baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry