reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla do wynik dobry, trzymam kciuki :) co do palenia męża, ja mojego przekonałam tym , trułam mu niemalże że taka mała istotka nie będzie się przytulać to prześmierdniętych ciuchów itp, całą ciąże palił i mówił że rzuci nie wierzyłam ale z tym elektrycznym papierosem dał radę ,jeszcze popala tego elektrycznego ale już zszedł z nikotyną do 0 więc tak dla dymku, ale i to odstawia powoli, najważniejsze to on musi chcieć.
Agaawa ja tam bym dostała mandat , nie mam nic gadki do takich rzeczy , znaczy się napewno aż tak bym nie przycisnęła ;-) ale jakby już mi chcieli dać to bym wzieła pewnie
Wasila no ja koło 23 dam jej flasie, zobaczymy czy będzie chciała
 
reklama
Carla beta bardzo ładna tak w sam raz 5-6 tydzień. Ale nie rozumiem dlaczego jutrzejsza beta ma być 2 razy większa od dzisiejszej, skoro beta powinna się podwajać na drugi lub trzeci dzień !!! Nie rozumiem tego twojego lekarza ;)

3mam kciuki !!!
 
no właśnie Carla, tą betę robiłaś dziś czy wczoraj? i dziś odbierałaś wynik? bo robi się co 48 godz i za prawidłowy przyrost uważa się 66% a jak podwaja się wynik to już rewelacja
 
Carla widzisz, jest super!!! Mi gin powiedział, że jak na usg nie widać ciąży powyżej wyniku1500 bety to wtedy dopiero można się martwić(na dobrym sprzęcie) a poniżej nie ma opcji żeby było coś widać beta powinna przyrastać minimum 66% na 48h. Teraz pytanie jaki będzie Twój przyrost, trzymam kciuki za 100%, a może przyrościk na bliźniaki :-p będzie.

Agaawa pewnie, że się uda, mam nadzieje, że szybciutko, choć trzeba pamiętać, że zdrowiutka para taka jak Wasza może się starać nawet rok o dzidzi, więc cierpliwości na wszelki wypadek też życzę:tak: ale może nie będzie potrzebna:blink: Niezły pirat drogowy z Ciebie, dobrze, że wdzięk Cię uratował, ach te nasze kobiece sztuczki:-D
Aniołek dobranoc:)
 
Cześć

Carla,tak jak Stan już napisała,źle jest dopiero jak beta wynosi 1500 i nic nie widać.Mi też tak ginka kiedyś mówiła.
Trzymam kciuki.

Dziewczynki , ja niedługo zmykam w ten plener. Już o 12 jadę po Mojego do pracy i w drogę.Miłego weekendu.Odezwę się po powrocie.
 
Ja już sama nie wiem. Nie zrobiłam dziś tej bety bo byłam w innym laboratorium i tam mi powiedziała babka żebym lepiej zrobiła tam, gdzie wcześniej. Zapytam lekarza na wizycie czy mam robić czy nie, najwyżej popołudniu zrobię.
Jestem wkur... zarabiam marne grosze, dostaję zadania do zrobienia, piszę teksty, pozycjonuję strony, a dziś dostałam uwaga... 100 zł premii. Ich chyba cycki pieką! Jak to ma być motywacja to się mylą, wolę siatać podstawę niż się ścierać jak głupia i dostać za to stówę. Co za ludzie, ja pierniczę.

Fuma Foch miłego weekendu życzę :)
Stan błagam Cię, nie chciałabym bliźniaków za nic, dlatego lepiej trzymaj kciuki za ciążę pojedynczą :)
ianka betę robiłam wczoraj, zapytam się lekarza czy na pewno mam dziś robić. Jak mąż ma rzucić to całkiem, on ma tak głupie tłumaczenie że szok, ale ja już się z nim nie będę całować to może zrozumie.
Muffi ja już też nie rozumiem mojego gina...
Agaawa to Ty przedstawiciel handlowy jesteś? Jak mój mąż. Wy macie to do siebie że za szybko jeździcie a ja Was wyzywam od piratów ;) Odkąd mam dziecko to jeżdżę normalnie, kiedyś do Wrocławia jechałam w 50 minut (!) jak głupia jeździłam.
 
Carla, no jestem przedstawiciel, prawda. Ale generalnie nie jeżdżę zbyt szybko. Ale teraz dostałam w listopadzie nowa Skode superb i nie powiem ma kopa. Ale tylko na autostradzie sobie pozwalam, i tez tylko wtedy, gdy pogoda sprzyja. A w terenie bardzo sie pilnuje, bo mam wizje, ze mi dziecko jakieś pod koła wyskakuje. Więc nie chce ryzykować.i nie przesadzajmy tez z tym, ze przedstawiciele to piraci:)) znam gorszych piratów. A w tej wczorajszej sytuacji to dlatego, ze oni sie do mnie przykleili. Jak ja jechałam normalnie, to oni za mną, jak ja zwolnilam, to ońi za mną. Jak ja przyspieszylam, to oni za mną. Nie cierpię, jak sie ktoś tak do mne przyczepi. Brrr... I dlatego chciałam im uciec. :szok:
 
Agaawa ale masz fajne auto, mój ma nędzną pandę! We wcześniejszej firmie miał fabię na wypasie, a tu taka lipa że szok. Ja piszę tak ogólne, większość na tablicach WW to zapieprza aż się kurzy i nie patrzą na nic. Ja też nie lubię jak ktoś za mną jedzie, najgorzej jak się tyłu czepi i jedzie 50 cm od zderzaka.
 
Fuma_Foch fajnie się weekend u Ciebie zapowiada, oby był udany!

Carla ja robiłam w dwóch różnych laboratoriach, hmm nikt mnie nie poinformował, że w tym samym trzeba, jedno jest pewne jak zrobisz tą betkę to będziesz spokojniejsza. Carla Ty masz dzisiaj ginowi tylko wyniki podrzucić czy usg ponownie też Ci zrobi? Trzymam kciuki żeby było dobrze. To perfidne, dostać nieadekwatną premię do tego co się zrobiło, to jest chamskie, nie cierpię takiego wyzysku:angry:

Dziewczyny ja trochę do żywych wracam, od dwóch dni nie kładę się po południu na drzemkę jak dziecko, za to mdłości się nasilają, ale głównie wieczorem na szczęście.
Czekam na kolejną wizytę, za 6 dni najprawdopodobniej serduszko usłyszę:blink:
 
reklama
Carla - dobra i 100 premii, ja mam stałą pensję i nie patrzą na to, że np. w danym mc-u dział handlowy zwiększa sprzedaż i oni mają z tego profity - a ja robie te pieprzone faktury i nikt nie patrzy, że też mam wtedy więcej roboty.... life is brutal.
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza.
Stan to już nie wiadomo co lepsze czy senność i zmęczenie czy mdłości - oby szybko minęły.
No i mamy marzec - zaczynam starania :) jupi :-):-):-):-)
Za ok 10 dni powinna przyjść @ więc po 20 marca działamy:-):-)

Dzisiaj i jutro czekają mnie jeszcze poremontowe porzadki, wczoraj przywieźli komode, wiec muszę wszystko poukładac w półkach:).... ale w końcu będzie tak jak należy:)
Pozdrawiam i miłego dnia:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry